MALÁ ZMENA 

Radi si robíte radosť?

Mne okrem krásnej úpravy môjho odtieňu vlasov, za čo ďakujem Eva Trnačevič, pribudol aj bonus v podobe fotiek, ktoré mi urobili v salóne https://kdrko.sk/

Pár dní sa už teším z tohto bledšieho odtieňu a cítim sa akosi veselšie.

Viem, že takéto zosvetlenie vlasov je pre vlasy trochu šok, ale tým, že používam šampóny s prírodnými zložkami, https://nskn.co/Tl78uT, bez zbytočných chemických derivátov, tak viem, že budú pevné, zdravé a budem mať svoju veľkú "hrivu" na hlave a nie na plný hrebeň vlasov.

Pre viac informácii som vám k dispozícii  cez: https://www.baja.sk/kontakt/

Preklikajte si ponuku a pozrite si aj zaujímavosti o týchto 6-tich produktoch červenej letnej So Summer Collections. Ak chcete viac informácii, tak požiadajte o pridanie do skupiny jana's group, kde sa bavíme o zložkách, hlavne o tých rastlinných, o použití, aj vlastných skúsenostiach.

Leto je čas, ktorý máme radi. Prichádzajú dni plné slnka! Deti majú prázdniny a dospelí si dovolia mať dovolenku, čas na relax, teda niekedy to má od relaxu ďaleko. Leto je čas, kedy spoznávame prírodu, iné mestá, krajiny a tentokrát môžete objaviť aj niečo iné, čo v spojení prírody a vedy môže spoznať práve vaša vlasová pokožka a vlasy.

V piatok si konečne niektorí môžu splniť svoj sen a nakúpiť si produkty, ktoré sú vyvíjané vedcami, obohatené o prírodné zložky, s veľmi nízkymi cenami. Zdravie a krása si vždy nájdu svojich priaznivcov, naviac, keď s produktmi máme už viac ako 11 ročné skúsenosti. Konečne je tu niečo, čo napríklad mne celé roky funguje. Za celý čas som mala...

Písanie je okrem ukladania slov aj zachytenie myšlienok, ktoré môžu niekoho zaujať, inšpirovať, poučiť, ale niekedy, keď je toho veľa a aj nudiť. Preto budem písať krátko, (niekedy to celkom nejde), aby ste sa nenudili.