10 RÁD PRI POUŽÍVANÍ PLEŤOVÝCH NU SKIN MASIEK 

19.09.2020

Pleť je najviac vystavovaná vonkajším vplyvom a prejavujú sa na nej aj vnútorné zdravotné problémy. Aby sme boli ku jej vzhľadu spravodlivý, doprajme jej kvalitnú masku, s prírodnými rastlinnými extraktami.

  1. Pred nanesením masky si dôkladne vyčistite pleť. Môžete použiť: LumiSpa/píling Polishing Peel Skin Refinisher /čistiací gél Pure Cleansing, pena ageLOC Gentle Cleanse & Tone
  2. Vyberte si masku, podľa potreby:

  • Revitalizujúcu, čistiacu s minerálmi Glacial Marine Mud, bahennú
  • Yin and Yang, detoxifikačnú, upokojujúcu s aktívnym uhlím a čistými rastlinnými extraktami GROVIV
  • Napínaciu, porcelánovú Face Lifts & aktivátor, s hydrolyzovaným proteínom
  • Hydratačnú krémovú masku Nutricentials s bioadaptívnymi zložkami

   3.     Masky si nanášajte na pleť podľa potreby, najvhodnejší čas je po 17 hodine alebo po sprche.

   4.     Naneste si dostatočné množstvo.
   5 .    Masku si natrite na pleť štetcom alebo čistým prstom.
   6.    Počas masky na pleti relaxujte, ľahnite si a počúvajte prijemnú hudbu.
   7.    Masku si zmývajte vlažnou vodou, neolupujte.
   8.    Glacial Marine Mud, Yin and Yang, a Face Lift, po 20 minútach umyte vodou a na miestach   okolo nosa vyčistite vlhkým tampónom. Pleť na záver ošetrite tonizačnou vodou a naneste si krém.

   9.    Hydratačnú masku Nutricentials nemusíte zmývať, môžete ju nechať pôsobiť pokožke, prípadne ju odsajte papierovou vreckovkou.
10.    Masku si môžete na pleť nanášať 3-krát za týždeň.

Možno vás zaujíma aj téma omladenia pleti, tak kliknite sem:https://www.baja.sk/l/recept-na-omladenie-pleti-za-40-minut/

Ak máte akékoľvek otázky, ozvite sa https://www.baja.sk/kontakt/

Epoch Marine Mud

Bahenná maska s morskými botanikami, obsahuje mineráli Cu, Zn, MG, Ag. Cr.

Pleť hydratuje, čistí (aj čierne bodky), odsáva prebytočný maz, regeneruje.

Maska je hitom aj aj na sociálnych médiach!

Kúpou tejto masky podporíte obnoviteľné zdroje v prírode. Spoločnosť Nu Skin daruje z každého predaja produktu Epoch 0,25 USD nadácii Nu Skin Force for Good Foundation.

V prípade záujmu kliknite sem

https://nskn.co/SPzgaD 


Epoch Yin and Yang Mask 

DETOX - NOURISH

Krémová maska, ktorá zrevitalizuje, detoxifikuje, vyživuje pleť a upokojuje myseľ.

Obsahuje rastlinné zložky, ktoré pochádzajú z poľnohospodárstva s kontrolovaným prostredím  CEA (controlled environment agriculture ),  suroviny sa pestujú v uzatvorenom prostredí, v ktorom sa zabezpečuje vysledovateľnosť a udržateľnosť, počnúc semienkami až po konečný produkt.  Pre ich označenie sa používa logo Groviv. A Epoch Yin and Yang Mask je prvou.

Spoločnosť Nu Skin daruje z každého predaja produktu Epoch 0,25 USD nadácii Nu Skin Force for Good Foundation. Link pre záujemcovhttps://nskn.co/zH8GiV

FaceLift powder & activator

Kombinácia púdru Face Lift Powder a aktivátora Face Lift pri zamiešaní spolu a po nanesení na pleť, dočasne spevňujú a vypínajú pleť, rozžiaruje ju a odstraňuje vzhľad línií a vrások.

Používajte dvakrát až trikrát týždenne. Aplikujte sa rovnomerne na pleť a krk ťahmi nahor. Treba sa vyhýbať citlivej oblasti očí. S maskou na pleti ležte, aby bola pleť vyrovnanejšia. Po 20- 30 min. ju dôkladne opláchnite vodou.

Ak chcete rýchlo hladkú a napnutú pleť, chcete zjemniť vaše vrásky, ryhy, kliknite si a objednajte hneď túto skvelú porcelánovú masku  https://nskn.co/OXKIDn


Spa Day Creamy Hydrating Masque alebo Kúpele v tube

Krémová vyživujúca pleťová maska je vytvorená špeciálne pre všetky typy pleti.

Spa Day maska obsahuje komplex z bioadaptívnych rastlín a tiež sacharidový izomerát - zvlhčovadlo pochádzajúce z rastlín, ktoré pomáha dodať pokožke svieži a žiarivý vzhľad. Jej hydratačné zloženie pomáha uzamknúť vlhkosť v pokožke, znižuje suchosť a zanecháva zdravý rozžiarený vzhľad. Kedykoľvek si vaša pleť potrebuje dopriať trochu viac ošetrenia v podobe hydratácie, viete, na ktorý produkt sa obrátiť.

Masku po nanesení na pleť a krk, nechajte pôsobiť 10 minút. Potom ju z pleti odsajte papierovou vreckovkou alebo opláchnite teplou vodou.

Objednať si ju môžete cez tento link 

https://nskn.co/4nh2Lu