CELOROČNÉ TIPY NA STAROSTLIVOSŤ O POKOŽKU

15.03.2021

Celoročná starostlivosť o pokožku je dôležitá pre vytvorenie pevného základu, aby bola vaša pokožka zdravá. Vyskúšajte niekoľko rád, vďaka ktorým bude vaša pokožka žiarivá vo všetkých ročných obdobiach:

Náš najväčší orgán koža potrebuje rovnako kvalitnú starostlivosť, ako pleť alebo naše vnútro. Konkrétna kozmetika, ktorej som 12 rokov verná a nesklamala ma.

ČISTENIE

BODY CLEANSING GEL

Sprchovacie gély, bez mydla, vyčistia nečistoty, ktoré pokožka zhromaždila po celý deň, s príjemnou a ľahkou vôňou pre ženy aj mužov. (Obsahuje zmes s prírodnými zložkami ako je aloe vera, Melia Azadirachta, Kamilky, Echinacea, Levandula, Rozmarin, Grapefruit).

LIQUID BODY BAR

sprchový gél (vôňa z prírodného grapefruitu, Aloe vera) s aromatickou vôňou grapefruitu, ktorú zachytia vaše zmysly a obľúbite si ju.

BODY BAR

Mydlo bez mydla. (aloe Vera, Jojobový výťažok, grapefruitový výťažok)

LIQUID BODY LUFRA, príjemný telový píling (jemne pomleté škrupiny z vlašského orecha a aloe vera) odstráni drsné miesta na lakťoch, spodnej časti ramien, kolenách, pätách a po celom tele.

NATIERANIE POKOŽKY

Pre zamatovú hebkosť je vhodné zakončiť starostlivosť o pokožku telovým mliekom alebo krémom.

BODY SMOOTHER telové mlieko (aloe vera, výťažok z morských rias a vitamínom E a NaPCA)

BODY PERENNIAL telové mlieko (výťažok z cibuľky Narcissus Tazetta) - chráni bunkovú štruktúru a vylepšuje prirodzené obranné mechanizmy.

Ak bohaté telové mlieka nie sú vašimi preferenciami, dobrou alternatívou je telový hydratačný krém EPOCH BAOBAB BODY BUTTER bambucké maslo. Dopraje pokožke hladkosť, vláčnosť, výživu.

Jedná sa o bohatý zvlhčujúci telový krém obsahujúci etnobotanika, a to bambucké maslo, ovocie stromu afrických baobabov a ďalšie zložky, ktoré pomáhajú hydratovať pokožku tým, že na ňu naviažu vlhkosť. To pomáha pokožke vyzerať a cítiť sa pružnejšou, a sú pre pokožku tou najlepšou výživou. Tento výrobok obsahuje aj príjemne sladkú vanilkovú vôňu. Etnobotaniká podporujú hladkú, poddajnú pokožku a zvyšujú odolnosť pokožky mužov, žien, detí, tehotných mamičiek. Je aj vhodným SOS krémom po opaľovaní.