Zdravie máme len jedno

20.07.2020

Zdravie je to najvzácnejšie. Preto treba prihliadať na to, čo konzumujeme, koľko sa hýbeme, či sme v prírode a zvládame povinnosti a stres. Vzácne je, keď sa smejeme a riešime veci s nadhľadom.

Preto, aby sme vyzerali a cítili sa príjemne a čo najlepšie v každom veku, treba v našom tele podporiť dôležité vnútorné faktory. Žiaľ bežná strava na to nestačí. Treba sa pozrieť po kvalitných doplnkoch výživy s prírodnými zložkami. Najvhodnejšie sú tie, ktoré sú vedecky vyvíjané, klinicky testované, zbavené toxických látok. Nimi sú pre mňa TOP produkty Nu Skin, Pharmanex.

Okrem toho, že sa zameriavajú na rôzne známky a symptómy, idú priamo do zdroja starnutia v našich génoch, ktoré prírodnými zložkami ovplyvnia. Naopak, menej kvalitná strava prináša únavu a postupne zdravotné problémy.

Keď podporíme naše zdravie, prejaví sa to aj na našom vzhľade, držaní postavy, ale aj kráse. Niekedy stačí málo, tak urobme pre seba aspoň to. Aby sme to mali komplexné, pridajme si k strave potravinové doplnky Pharmanex, ktoré ponúkajú vitalitu, krásu a dlhovekosť.

Pravidelne cvičme, jedzme, starajme sa o pleť a pokožku tela, smejme sa, oddychujme, meditujme a robme iné pre telo dôležité a príjemné činnosti.

"Úspech je, keď sme zdraví a šťastní a napĺňa nás to, čo žijeme každý jeden deň a teda aj dnes." Michal Nefe