DEŇ MATIEK

27.04.2022

Venujte pozornosť pri výbere darčeka na Deň matiek

"Život nemá príručku. Začína s matkou," napísal neznámy autor a je to tak. Ona nás vedie od malička a učí nás tomu, čo v živote  potrebujeme. Patrí tam okrem iného aj starostlivosť o seba, telo, pleť. Tak sa pozrite na to, čím by ste  chceli svojej mamičke  urobiť radosť?

Každá žena potrebuje niečo iné. Čo tak vybrať  vhodný darček  na základe týchto 4 kategórii s VIP cenami?

  • POSTAVA MATKY VO VAŠOM ŽIVOTE
  • ČERSTVÉ MAMIČKY
  • ZANEPRÁZDNENÉ MAMY
  • MAMY OBĽUBUJÚCE WELLNESS

Pozerajte, vyberajte, čo sa hodí ku DŇU MATIEK. Rýchly prehľad pre využitie týchto produktov nájdete v tomto krátkom videu: https://youtu.be/VommBj7smG

Postava matky vo vašom živote

Dávajú na vás neustále pozor a vy im teraz môžete pripomenúť, aby sa postarali aj o seba vďaka týmto nepostrádateľným produktom na osobnú starostlivosť.

Čerstvé mamičky

Povedzte čerstvej mamičke, akí ste na ňu hrdí, darčekom, ktorý jej pomôže skryť viditeľné známky nekonečných nocí bez spánku.

Zaneprázdnené mamy

Mamy, ktoré majú na starosti množstvo úloh, si zaslúžia aj produkty, ktoré zastúpia množstvo funkcií. Napokon, prečo sa uspokojiť s jednou výhodou, keď môžete získať dve alebo viac!

Mamy obľubujúce wellness

Potešte ju pri vychutnávaní si wellness produktom od divízie Pharmanex, alebo ešte lepšie... kúpte jeden aj pre seba a užite si to spolu!

Keďže vieme zabezpečiť aj novinky z USA trhu, pozrite si a ak máte záujem o niečo, ozvite sa obrátom. 

 Ak je pre vás zaujímavá výživa, tak cez tento link sa dostanete k produktom, ktoré si viete sami objednať, len si z pripraveného košíka, s 20% zľavou odstráňte to, o čo nemáte momentálne záujem.  (Pre kosti, zrak, imunitu, energiu, detox, GIT, celkové zdravie.)

Link pre Pharmanex: https://nskn.co/U3TQCO


Ozvite sa, rada vám poradím a pomôžem s objednávkou: https://www.baja.sk/kontakt/