JEDNODUCHÉ FORMOVANIE POSTAVY

05.06.2023

Chcete si vyformovať postavu, ale cvičenie, behanie a diéty nemusíte? Tak vám dávam do pozornosti niečo úplne iné. Vyžaduje si to 5 minút vášho času a pravidelnosť.

Ste zvedaví, aké gumené návleky vám odporučím, alebo iné oblečenie s nejakým mikroprúdom, ktoré bude 5 minút pôsobiť na vaše telo a tak budú formovať vašu postavu?

Trošku sa k tomu blížim, a preto ako základ potrebujete pohár čistej vody, ktorú vypijete a potom nepotrebujete žiadne gumové a iné návleky na telo, len si vyberte oblasť, ktorú chcete formovať a balíček Body Trio, kde je galvanický prístroj, akurát do vašej dlane, gél na ošetrenie a mlieko po ošetrení.

S čím chcete začať formovanie? Čo si chcete vyformovať?

Napr. chcete:

ŠTIHLEJŠÍ PÁS

Ľahnite si, navlhčiť si bruško a zoberte Galvanický prístroj a gél na ošetrenie Body Shaping. Vytlačte si trochu na bruško a zapnite prístroj. Je tam len 1 tlačitko.

A teraz si s prístrojom hlaďte oblasť bruška. Najľahšie od stehna k pupku v diagonálnom tvare a prejdite si takto polovicu bruška. Potom to iste zopakujte na druhej časti a na záver si prejdite celé bruško. Ošetrenie trvá 5 min. Prístroj, ktorý vydával pípací signál počas toho ako pulzujúcim galvanickým prúdom a s výťažkom z gélu rozbíjal tukové zásoby, sa vypol. Je na vás, či si chcete za 5 min. ošetriť celé bruško alebo len 1 časť a potom druhú. Môžete. To iste urobte na chrbte.

Výsledkom je hladšie, menšie bruško, menšie faldy na chrbte, štíhlejší pás, ale aj ľahšie bruško, (pôsobí aj na problémy s meteorizmom a plynatosťou) a ak mávate problémy s krížami, tak zrazu o nich neviete.

PAŽE AKO PO CVIČENÍ

Postavte sa pred zrkadlo, predpažte a potom upažte, akoby ste išli lietať. Pozrite sa na vaše paže. Sú pekné, rovné alebo vidíte ovisy, jednak v ohybe paží, kde vám spod tielka previsá koža, ak už nie ste 30-ka, ale vidíte tam aj nepekné pelikány. Tie časom natiahnu pokožku ešte viac. Ani pri cvičení s činkami sa koža nestiahne, pokiaľ sa nevytvoria svaly a pokožka bude vyzerať ako celulitída a pritom sa to dá zmeniť jej spevnením s galvanickým ošetrením. Naviac si vyhladíte pokožku na rukách, že si ich aj vy budete hladiť, lebo ruky, teda paže budú hladké, hebké a dokonca až o 1-2 cm užšie.

STEHNÁ, ZADOK, KOLENÁ A CELULITÍDA

To isté platí aj pri nohách. Môžete si spevniť a zdvihnúť zadok, vyhladiť stehná, prípadne sa postupne zbaviť celulitídy, ubrať 1-2cm na objeme a dokonca aj zlepšiť stav a tvar kolien.

LÝTKA A CHODIDLÁ

Unavené nohy nekričia SOS, ale hlásia sa bolesťou, opuchmi, kŕčmi, svalovicou. Po galvanickom ošetrení akoby ožili a zrazu sú ľahšie, odpuchnuté a trúfnete si na ďalších 10 km. Ak trpíte kŕčovými žilami, ozvite sa, tam treba začať s kvalitnou výživou, aby sa upravili cievy a prietok krvi.

BRADA A DEKOLT

Nezabudla som ani na túto oblasť, ale keby som začala ňou, možno by ste nečítali tie ďalšie zaujímavosti z praxe a o formovaní na vašom tele. Jednoduchým hladením a zapracovaním gélu do pokožky pomôžete lepšiemu vzhľadu či už dvojitej brady, ovisom na sánkach a to spevnením pokožky.

TERAPEUTICKÝ EFEKT

Galvanizácia pôsobí aj terapeuticky na kĺby, kríže, lymfu, svalovicu a podobne.

CYKLY OŠETROVANIA

Ošetrenie sa robí 2-3x do týždňa s gélom Body Shaping. Stačí 5 min. na vybranú oblasť.

Denne sa na pokožku môže aplikovať hydratačné mlieko v bielej tube ageLOC Dermatic Effects, ktoré pokožku spevňuje, pomáha zlepšovať bunkovú obnovu, ktorá je potrebná na to, aby pokožka mohla znovu získať svoju prirodzenú žiarivú textúru, bola vyhladenejšia, hydratovanejšia, pevnejšia a hladšia.

GALVANIZACIA INEJ OSOBY

Ak budete toto ošetrenie robiť inej osobe, musíte sa dotýkať jej pokožky, nie OBLEČENIA

NA ZÁVER

Body Galvanik s modrým gélom Body Shaping dokáže štiepiť tuky v podkoží, spevňovať, formovať telo a pôsobí terapeuticky. Biele mlieko Dermatic efekt, udržiava vlhkosť a pevnosť. Všetko s podporou prírodných zložiek.

Toto ošetrenie je vhodné pre všetkých, mužov aj ženy, či ste plnší a chcete si ubrať nejaké cm, či ste chudší a chcete spevniť pokožku, máte jazvy strie, celulitídu, potrebujete rozprúdiť lymfu, rozbiť podkožný tuk alebo si jednoducho doma urobiť terapeutické kúry.

Práve prebieha objednávanie cez Nu Skin aplikáciu VERA, kde si môžete zabezpečiť galvanický balíček za polovičnú cenu. Tak sa mi ohláste a balík ageLOC Galvanic Body Trio, ktorý obsahuje prístroj ageLOC Galvanic Body Spa a dva špičkové produkty na boj proti starnutiu ageLOC Body Shaping Gel a ageLOC Dermatic Effects pre tvarovanejšie, hladšie a pevnejšie vyzerajúce telo, bude váš. 

Viac o VERA aplikácii nájdtete tu: https://www.baja.sk/l/vera-aplikacia-ktora-prebudza-usmev-na-tvari/


 Počas roka objednávajte tu: https://nskn.co/sIPMzP

Môžete sa mi ozvať, poradím a pomôžem vám aj s objednávkou.  https://www.baja.sk/kontakt/

Prípadne si ojednajte sami. Link na registráciu do e-shop za výhodnejšie ceny pre VOC zákazníka https://nskn.co/nruGds

Chcete si pozrieť jedno strašie video? Prepáčte kvalitu obrazu, možno sa dozviete zopár zaujímavostíhttps://youtu.be/EOHK_xMXLGA

Pre viac info, pozrite si  foto  výsledky.