JEDNODUCHÉ FORMOVANIE POSTAVY

26.12.2022

Chcete si vyformovať postavu, ale cvičenie, behanie a diéty nemusíte? Tak vám dávam do pozornosti niečo úplne iné. Vyžaduje si to 5 minút vášho času a pravidelnosť.

Ste zvedaví, aké gumené návleky vám odporučím, alebo iné oblečenie s nejakým mikroprúdom, ktoré bude 5 minút pôsobiť na vaše telo a tak budú formovať vašu postavu?

Trošku sa k tomu blížim, a preto ako základ potrebujete pohár čistej vody, ktorú vypijete a potom nepotrebujete žiadne gumové a iné návleky na telo, len si vyberte oblasť, ktorú chcete formovať a balíček Body Trio, kde je galvanický prístroj, akurát do vašej dlane, gél na ošetrenie a mlieko po ošetrení.

S čím chcete začať formovanie? Čo si chcete vyformovať?

Napr. chcete:

ŠTIHLEJŠÍ PÁS

Ľahnite si, navlhčiť si bruško a zoberte Galvanický prístroj a gél na ošetrenie Body Shaping. Vytlačte si trochu na bruško a zapnite prístroj. Je tam len 1 tlačitko.

A teraz si s prístrojom hlaďte oblasť bruška. Najľahšie od stehna k pupku v diagonálnom tvare a prejdite si takto polovicu bruška. Potom to iste zopakujte na druhej časti a na záver si prejdite celé bruško. Ošetrenie trvá 5 min. Prístroj, ktorý vydával pípací signál počas toho ako pulzujúcim galvanickým prúdom a s výťažkom z gélu rozbíjal tukové zásoby, sa vypol. Je na vás, či si chcete za 5 min. ošetriť celé bruško alebo len 1 časť a potom druhú. Môžete. To iste urobte na chrbte.

Výsledkom je hladšie, menšie bruško, menšie faldy na chrbte, štíhlejší pás, ale aj ľahšie bruško, (pôsobí aj na problémy s meteorizmom a plynatosťou) a ak mávate problémy s krížami, tak zrazu o nich neviete.

PAŽE AKO PO CVIČENÍ

Postavte sa pred zrkadlo, predpažte a potom upažte, akoby ste išli lietať. Pozrite sa na vaše paže. Sú pekné, rovné alebo vidíte ovisy, jednak v ohybe paží, kde vám spod tielka previsá koža, ak už nie ste 30-ka, ale vidíte tam aj nepekné pelikány. Tie časom natiahnu pokožku ešte viac. Ani pri cvičení s činkami sa koža nestiahne, pokiaľ sa nevytvoria svaly a pokožka bude vyzerať ako celulitída a pritom sa to dá zmeniť jej spevnením s galvanickým ošetrením. Naviac si vyhladíte pokožku na rukách, že si ich aj vy budete hladiť, lebo ruky, teda paže budú hladké, hebké a dokonca až o 1-2 cm užšie.

STEHNÁ, ZADOK, KOLENÁ A CELULITÍDA

To isté platí aj pri nohách. Môžete si spevniť a zdvihnúť zadok, vyhladiť stehná, prípadne sa postupne zbaviť celulitídy, ubrať 1-2cm na objeme a dokonca aj zlepšiť stav a tvar kolien.

LÝTKA A CHODIDLÁ

Unavené nohy nekričia SOS, ale hlásia sa bolesťou, opuchmi, kŕčmi, svalovicou. Po galvanickom ošetrení akoby ožili a zrazu sú ľahšie, odpuchnuté a trúfnete si na ďalších 10 km. Ak trpíte kŕčovými žilami, ozvite sa, tam treba začať s kvalitnou výživou, aby sa upravili cievy a prietok krvi.

BRADA A DEKOLT

Nezabudla som ani na túto oblasť, ale keby som začala ňou, možno by ste nečítali tie ďalšie zaujímavosti z praxe a o formovaní na vašom tele. Jednoduchým hladením a zapracovaním gélu do pokožky pomôžete lepšiemu vzhľadu či už dvojitej brady, ovisom na sánkach a to spevnením pokožky.

TERAPEUTICKÝ EFEKT

Galvanizácia pôsobí aj terapeuticky na kĺby, kríže, lymfu, svalovicu a podobne.

CYKLY OŠETROVANIA

Ošetrenie sa robí 2-3x do týždňa s gélom Body Shaping. Stačí 5 min. na vybranú oblasť.

Denne sa na pokožku môže aplikovať hydratačné mlieko v bielej tube ageLOC Dermatic Effects, ktoré pokožku spevňuje, pomáha zlepšovať bunkovú obnovu, ktorá je potrebná na to, aby pokožka mohla znovu získať svoju prirodzenú žiarivú textúru, bola vyhladenejšia, hydratovanejšia, pevnejšia a hladšia.

GALVANIZACIA INEJ OSOBY

Ak budete toto ošetrenie robiť inej osobe, musíte sa dotýkať jej pokožky, nie OBLEČENIA

NA ZÁVER

Body Galvanik s modrým gélom Body Shaping dokáže štiepiť tuky v podkoží, spevňovať, formovať telo a pôsobí terapeuticky. Biele mlieko Dermatic efekt, udržiava vlhkosť a pevnosť. Všetko s podporou prírodných zložiek.

Toto ošetrenie je vhodné pre všetkých, mužov aj ženy, či ste plnší a chcete si ubrať nejaké cm, či ste chudší a chcete spevniť pokožku, máte jazvy strie, celulitídu, potrebujete rozprúdiť lymfu, rozbiť podkožný tuk alebo si jednoducho doma urobiť terapeutické kúry.


 Objednávajte tu: https://nskn.co/sIPMzP

Môžete sa mi ozvať, poradím a pomôžem vám aj s objednávkou.  https://www.baja.sk/kontakt/

Prípadne si ojednajte sami. Link na registráciu do e-shop za výhodnejšie ceny pre VOC zákazníka https://nskn.co/nruGds

Chcete si pozrieť jedno strašie video? Prepáčte kvalitu obrazu, možno sa dozviete zopár zaujímavostíhttps://youtu.be/EOHK_xMXLGA

Pre viac info, pozrite si  foto  výsledky.