Máte doma LumiSpa a Galvanik?

07.10.2021

Doplňte si gély k prístrojom a základnú potrebnú kozmetiku.

Gél LumiSpa

Na čistenie pleti potrebujete k LumiSpa aktivačný čistiací gél, ageLOC LumiSpa Activating Face Cleanser, vyberte si podľa typu pleti (normálna až zmiešaná, mastná, suchá, citlivá, problematická).

Géliky a korektor ku galvaniku

Ku tvárovému galvaniku sú potrebné malé gély ageLOC Galvanic Spa Facial Gels na boj proti starnutiu pleti (galvanik voľba č. 1 a 2).

Na vyhladenie rýh a vrások je vhodné Tru Face Line Corrector (galvanicky, voľba č.3), zapraviť  s galvanikom, (môže sa použiť aj bez galvaniku, vtedy je intenzita slabšia).

Potrebná bodka na záver

Na záver je potrebné použiť toner In Balance pH Balance Toner, ktorý uzatvorí póry, dorovnáva optimálnu hladinu pH a pleťový krém Moisturize Me Intense Hydrating Cream.

Objednávku si môžete urobiť, keď si kiknete na odkaz. Produkty môžete v košíku upravovať: https://nskn.co/xB5Ynb

Prípadne sa mi ozvite: https://www.baja.sk/kontakt/


Poznámka k LumiSpa:

  • Nezabudnite si po 3 mesiacoch vymeniť silikónovú hlavicu, nakoľko sa používaním opotrebováva. Skontrolujte si zozadu, či má hlavica všetky zúbky, ktorými sa nasadzuje na prístroj. Ak sa zúbky opotrebovali, hlavica môže padať alebo sa môže prístroj neustále zastavovať. Viac o Lumispa: https://www.baja.sk/l/kopia-zazitok-s-lumispa-pri-cisteni-pleti/

Poznámka ku galvaniku

  • Okrem galvanizácie pleti sa môže galvanik použiť aj s gélom Body Shaping na telo, (celulitída, jazvy, strie, ovisy, pokožky), pri voľbe č. 4. Ak sa chcete viacej venovať galvanizácii tela, tak požite Body Spa Galvanic
  • Tiež môžete použiť na spevnenie vlasových korienkov vlasové sérum Nutriol, ktoré zapravíte galvanikom pri voľbe č. 5.
  • O galvanickom prístroji si prečítajte tu: https://www.baja.sk/l/mate-doma-tohoto-fesaka/


Dôležitá poznámka na záver:

  • Po tonizácii pleti môžete použiť systém ageLoc Boost, zapravenie séra s účinnými látkami rastlinnými zložkami a s kyselinou hyaluronovou. https://www.baja.sk/l/zaziarte-s-ageloc-boost/

V jeden deň nepoužívajte galavnik, aj Boost, obidva prístroje pracujú s mikroprúdom, preto sa neodporúčajú používať súčasne.