PRE TEBA KRÁSKA

20.03.2023

Malé dievčatá sa rady hrajú na mamy, slečny. Rady sa parádia, starajú o iných, ale aj obzerajú v zrkadle. Niektoré vo veľkom napodobňujú mamu, sestru, veľkú kamarátku a niektoré sú také pekné rebelky. Vlastne každá ženou je rebelkou, ako o tom písal Oscar Wilde.

Často sa stretávam so ženami, ktoré sú výnimočné, charizmatické, kultivované, inteligentné a okrem svojej práce, či podnikaniu, venujú sa príkladne rodine, a sem tam  aj koníčkom. Niektoré svoje umelecké vlohy pretavujú do svojich umeleckých diel a niektoré sa venujú koníčkom pre zábavu a plnia si to, čo kedysi obdivovali. Svojim prístupom tieto ženy budujú okolo seba niečo krásne. Mnohé sú stvorené pre podnikanie a dokážu byť pre iných ľudí inšpiráciou a vzorom, niektoré sú radšej v úzadí, odkiaľ riadia všetko potrebné a iné sú vidiace všade.

Nech je to už tak alebo tak, zastavte sa, sledujte čo sa deje navôkol, lebo esencia radosti z malej rebelky sa hodí každej.

Práve teraz v stredu sme pre všetky krásne ženy pripravili jedno milé stretnutie. Ak sa chcete prísť zabaviť a nasiaknuť tej esencie radosti, ženskosti, príďte. Teda najskôr sa mi ozvite kvôli vstupenke, ktorú vám pošlem pre vstup zadarmo.

Vedeli ste, že "Ženy majú v sebe určitú dávku prešibanosti? Len čo sa dajú do pohybu, nič ich nezastaví." Tak si život užívajme a pohybom stiahnime aj iných, nech vidia to čo my ženy, aj keď to vyzerá, že to nevidíme. 

Kráska, či rebelka, mladšia alebo staršia, zaslúžiš si viac, lebo si žena a toto som napísala pre Teba. 

https://www.baja.sk/kontakt/