PRE TEBA KRÁSKA

08.01.2024

Malé dievčatá sa rady hrajú na mamy, slečny. Rady sa parádia, starajú o iných, ale aj obzerajú v zrkadle. Niektoré vo veľkom napodobňujú mamu, sestru, veľkú kamarátku a niektoré sú také pekné rebelky. Vlastne každá ženou je rebelkou, ako o tom písal Oscar Wilde.

Často sa stretávam so ženami, ktoré sú výnimočné, charizmatické, kultivované, inteligentné a okrem svojej práce, či podnikaniu, venujú sa príkladne rodine, a sem tam  aj koníčkom. Niektoré svoje umelecké vlohy pretavujú do svojich umeleckých diel a niektoré sa venujú koníčkom pre zábavu a plnia si to, čo kedysi obdivovali. Svojim prístupom tieto ženy budujú okolo seba niečo krásne. Mnohé sú stvorené pre podnikanie a dokážu byť pre iných ľudí inšpiráciou a vzorom, niektoré sú radšej v úzadí, odkiaľ riadia všetko potrebné a iné sú vidiace všade.

Nech je to už tak alebo tak, zastavte sa, sledujte čo sa deje navôkol, lebo esencia radosti z malej rebelky sa hodí každej.

Niektoré ženy s novým rokom chcú spoznať niečo nové, pustiť sa do zmien, spoznávať nepoznané, cestovať, a práve pre vás môže byť naša spoločná spolupráca na zaujímavom projekte, kde sa spája ženskosť, krása, životné trendy a mnoho ďalších ušľachtilých veci. 

Ozvite sa a môžete sa pozrieť čím je projekt zaujímavý, a kde by ste videli svoje miesto. 

Vedeli ste, že "Ženy majú v sebe určitú dávku prešibanosti? Len čo sa dajú do pohybu, nič ich nezastaví." Tak si život užívajme a pohybom stiahnime aj iných, nech vidia to čo my ženy, aj keď to vyzerá, že to nevidíme. 

Kráska, či rebelka, mladšia alebo staršia, zaslúžiš si viac, lebo si žena a toto som napísala pre Teba. 

https://www.baja.sk/kontakt/