PRÍJEMNÁ ZMENA VŽDY POTEŠÍ

13.10.2020

My ženy máme rady zmeny, hlavne tie, kde ide o našu vizáž. Mnohé si túžia vyskúšať na sebe toľkokrát videné na facebooku a instagrame čistenie pleti s prístrojom LumiSpa, kozmetiku s ageLoc, ktorá ide do zdroja starnutia (starneme už od 25-ky), sú zvedavé, ako sa dajú uspať prskavky, vlastne enzým arNOX, generátor voľných radikálov, ktorý sa nachádza na povrchu buniek a je zodpovedný za náš vzhľad, či je skutočne možné omladiť pleť neinvazívnym spôsobom s rastlinnými zložkami a s ageLoc.

Tak z času na čas robím na požiadanie takéto ošetrenie a teší ma, že pritom odovzdávam aj ďalšie dôležité rady pre podporu zdravej a krásnej pleti.

Dnes som sa takto stretla s Jankou. Tiež chcela vyskúšať toto ošetrenie. Začali sme s enzymatickým pílingom. Keďže Janka má peknú, pevnú pleť, krémový píling sme z tváre "gumovali," tzn. že sme ho smerom dohora jemne šúchali, čím sme šetrne odstránili odumreté časti pokožky a podporili aj prácu lymfy v tvarovej časti a zmenšili sme tak tvárový opuch.

Následne sme pleť dočistili s aktivačným gélom a prístrojom LumiSpa. Vyčistená pleť bola hladšia, jemnejšia, po príjemnej masáži zbavená stresu. Silikónová hlavica prístroja a čistiaci prípravok s ageLoc podporili aj vlastnú tvorbu kolagénu.

Pre intenzívnejšie zmiernenie vrások a vyformovanie krásnych tvarov v lícnej oblasti, sme použili galvanický prístroj. Aplikáciou galvanických prúdov došlo k vstrebávaniu výživných a čistiacich zložiek do pokožky. Následkom tohto ošetrenia sa jemné línie a vrásky mierne vyrovnali. Zrevitalizovaná pleť vyzerala hladšia, oživenejšia, krajšia a mladistvejšia. Neťažili ju nečistoty, ktoré sa z podkožia dostali von a zastavili na 72 hodín proces starnutia.

Keďže pleť opäť dýchala, bolo vhodné použiť masku. Ošetrili sme aj očné okolie s nadstavcom LumiSpa Accent & krémom  na očné okolie a potom už len tonizačnú vodu a krém.

Janku čakala ešte cesta domov, tak sme použili na pleť náš jemný, nenápadný Nu Color makeup, transparentný púder, bronzer na líčka a dlhotrvajúci rúž na pery.

Janka si celé ošetrenie príjemne užila a neskoro večer mi napísala, že jej pleť je hladká, akoby vygumovaná z nečistôt.

Výsledok si pozrite. Pleť je pevnejšia, hladšia. Otvorilo sa nám viacej oko. Vrásky na čele a pod okom sú jemnejšie. Líčko sa nám zdvihlo a vytvorilo krásnu lícnu časť tváre. 

https://www.baja.sk/kontakt/