RÝCHLY BRONZ

21.05.2023

Páči sa vám bronz na vašej pokožke? Chystáte sa na ples, či svatbu? Chcete zažiariť? Skúste to vyriešiť samoopaľovacím krémom SUNRIGHT INSTA GLOW. Už po 15 minutách uvidíte, že vaša pokožka chytá krásnu karamelovú farbu. Ku krásnej róbe sa bronz vždy hodí. 

Ja často používam tento samoopaľovací krém. V zime na pleť, aby som si mejkapom nešpinila šál a límec na bunde, a v lete hlavne na nohy. Slnko mi prirodzene opáli ruky, aj pleť, ale nohy mám vždy bledé, tak toto je výborné riešenie pre mňa a možno tip aj pre vás.


Čo by ste mali vedieť?

Pred samoopaľovaním si urobte depiláciu a píling. Vhodné je urobiť si to deň vopred a dokonca suché miesta ako lakte, kolená, päty si natrieť krémom na zmäkčenie.

Na druhý deň si natrite samoopaľovací krém, vhodné je použiť rukavicu, alebo po natretí rýchlo umyť ruku.

Z miest, kde sú ohyby, ako na krku, pod pazuchou, v ohybe lakťu, pod kolenom a aj päty si častejšie papierovým obrúskom odsajte pot. 

Nerobte si samoopaľovanie v deň D, ale o deň skôr.

Kľúčové zložky

-Karamel, CI 77891, CI 77491 - farebné zložky poskytujúce krásne opálenie ako od slnka už po 15 minútach.

-Dihydroxyacetone (DHA) - samoopaľovací prostriedok na pokožku, ktorý už niekoľko hodín po nanesení Sunright Insta Glow poskytuje trvácny efekt opálenia.

Zloženie je  určené pre tvár a telo. 

Pokožke postupne dodáva prirodzene vyzerajúce opálenie. 

Ak chcete krásne opálenie po celý rok, využite možnosť  ponuky a objednajte si samoopaľovací krém  SUNRIGHT INSTA GLOW, prípadne aj telový píling LIQUID BODY LUFRA za výhodnú cenu.

Kto máte záujem, ozvite sa ☎️ ✍️ , priebežne robím hromadné objednávky.

Linky na výhodné objednanie 
Samoopaľovací krém: 

 https://nskn.co/pxh1T8

Samoopaľovací krém a  píling: https://nskn.co/1SIu8E