SO SUMMER COLLECTIONS        4. TÝŽDEŇ

10.08.2021

Preklikajte si ponuku a pozrite si aj zaujímavosti o týchto 6-tich produktoch červenej letnej So Summer Collections. Ak chcete viac informácii, tak požiadajte o pridanie do skupiny jana's group, kde sa bavíme o zložkách, hlavne o tých rastlinných, o použití, aj vlastných skúsenostiach.

Veľa ľudí čakalo aj na tento posledný týždeň, lebo chceli získať v zľave niečo veľké, účinné, kvalitné.

A je to tu!!!

Nutriol Eyelash Treatment

Kto hľadá niečo pre pevné mihalnice a chce podporiť rast obočia, tak odporúčam číry gél Nutriol Eyelash Treatment. Obsahuje účinnú vyživujúcu zložku tricalgoxyl®, čo je klinicky overený výťažok z morskej riasy. Používaním Nutriol sa spevňujú a posilňujú aj lámajúce a slabé mihalnice. Môže sa natierať na noc, cez deň, aj pod mascaru.

Nu Colour Curling Mascara Black

Ak ste ešte nespoznali efekt nezlepených mihalníc, krásne predĺžených a vytočených, tak vyskúšajte Nu Colour Curling Mascara Black. Po nanesení mascary na mihalnice s kefkou prispôsobenou tvaru a línii oka, nebudete mať na nich žiadne hrčky, naopak sa vám zväčší ich objem, zostanú pekné a dlho vytočené. Demonštráciu ako sa starať o oko a jeho okolie si pozrite tu:

https://www.youtube.com/watch?v=Arp2UtUvTms

ageLoc Future sérum 

Toto sérum dostalo tentokrát privilégium na 20% zľavu. Omladenie pleti s tým najkvalitnejším sérom s ageLoc, s extraktom z citrusov, šalvie, bambusu, chryzantémy, narcisu sú zárukou pre zdravo vyzerajúcu, prirodzene krásnu a omladenú pleť. Pleť obnovuje, hydratuje, vyživuje, zjednocuje tón, zjemňuje póry, vyhladzuje vrásky a vracia mladistvo vyzerajúci výzor.

Nu Colour Lip Plumbing Balm

Pre plnšie, osviežené a krásne pery je v ponuke tyčinka na pery Nu Colour Lip Plumbing Balm. Po nanesení vydrží dlho na perách, obsahuje antioxidačné zložky, je jemná, vhodná na noc, cez deň, ale aj podklad pod rúž. Obsahuje ricínový a šípkový olej, kakaový orech, výťažok z moruše a vanilku.

Nu Colour Multicoloured Bronzing Pearls

Ak sa chystáte von a potrebujete ešte jemné osvieženie pleti, tak si vyberte z kombinácie teplých a svetlých odtieňov guľôčok Nu Colour Multicoloured Bronzing Pearls. Pleť rozžiaria, s antioxidantami ochránia pred voľnými radikálmi. Obsahujú Micu, toto výnimočné prírodné farbivo, pigmentový prášok, ktorý sa získava zo sľudy. Je nerozpustný a má perleťové, kovové alebo chameleónove odtiene. Ľahko sa nanášajú, dodávajú pleti kvalitnú textúru. Dajú sa využiť aj na korektúry tváre, krku, dekoltu, prsiach a pažiach. https://www.youtube.com/watch?v=w8-qbgj6R5E

Dr. Dana Nail Renewal System

Poslednou bodkou sú pekné, zdravo vyzerajúce hladké nechty, v domácom ošetrení s manikúrou vyvinutou Dr. Dana. Bez gélu, laku, len ošetrené pílingom, s troj-krokovým pilníkom a olejčekom. V bielom pilingovom pere sa nachádzajú exfoliačné zložky, extrakt z aloe vera, púpavy, jabĺk a citrusov. Pilník má 3 plochy, pilníkovú, a 2-leštiace. Na záver už len nanesenie olejčeka, ktorý sa nachádza v striebornom pere, ktoré svojim hĺbkovo hydratujúcim zložením, kde je spolu marhuľový olej, kokosový olej, olej z grapefruitových šupiek a vitamín E, pomáhajú udržiavať a hydratovať nechty a kožtičku okolo nich. Viac o Dr. Dana:

https://www.youtube.com/watch?v=Yu4mXl9G6VY&t=39s

Ak máte záujem o tieto produkty, tak objednávajte v utorok o 10:00. Ponuka platí 36 hodín, alebo do vypredania.

Budem robiť aj hromadnú objednávku, kto chcete môžete sa ozvať.

Viac informácii nájdete na facebook skupine jana's group.

Rýchly kozmetický rituál alebo pár minút pre domáce ošetrovanie pleti minút https://www.youtube.com/watch?v=8A9VoZTgyjE