TERAZ SA TO OPLATÍ

07.05.2022

A opäť to tu máme, infláciu, zmeny výmenných kurzov a následky svetovej cenovej stratégie. Vzhľadom na vyššiu infláciu a súvisiace zvýšenie nákladov na prevádzku podnikania od 1. júna nás čaká zvýšený nárast cien. Kliknite si na priloženú slideshow a prejdite si ju a využite ešte teraz platiace VIP ceny vo výhodných balíčkoch.

Nové pozitívne zmeny

Dobrou správou je, že na produkty uvedené po 1. januári 2022, produkty od značky ageLOC  a BioPhotonic Scanner sa toto zvýšenie cien nevzťahuje.

Počas obdobia 6 mesiacov nebudú účtované poplatky za dopravu  na danom trhu, a to vrátane predplatených objednávok ADR, v hodnote viac ako 99,00 € vrátane DPH. Po uplynutí 6 mesiacov situácia bude znovu prehodnotená.

Skrátenie obdobia objednávky pri novo uvedených produktoch z 12 mesiacov na 3 mesiace v prípade uplatnenia produktových bodov za predplatené ADR objednávky. To znamená, že počnúc 1. júnom 2022 sa budú dať vybrať za produktové body ADR novo uvedené produkty:

  • Položka č. 97001794 - Complexion Protection Daily Mineral Sunscreen, vysoko účinný krém s SPF faktorom na pleť
  • Položka č. 97001795 - Eye Love Bright Eyes Illuminating Eye Cream, tónovaný a výživný krém pod oči
  • Položka č. 97001796 - Pillow Glow Sleeping Mask, nočná maska na pleť s najvyššou hydratáciou
  • Položka č. 97001951 - ageLOC Boost System, prístroj a sérum na rýchle omladenie, vyplnenie pleti s kyselinou hyaluronovou a rozžiarenie pleti s rastlinnými výťažkami

Ďakujem vám za pretrvávajúce sympatie a oddanosť Nu Skin produktom. Preto, ak máte záujem o výhodnejšie ceny, tak sa ozvite alebo nakupujte: https://www.nuskin.com/sk_SK/home.html

Ak chcete nakupovať sám/sama a nemáte ešte registráciu, tak si ju urobte cez tento link:

Člen, alebo zákazník: https://nskn.co/3riNTI

Distribútor alebo obchodný partner: https://nskn.co/eLqhEj

Pri rozdielnosti cien alebo rôznych nejasností  sa mi ozvite: jana.duraj@gmail.com alebo 0908715530

Základná výživa v týchto balíčkoch sa oplatí. Aj balíčky s kozmetikou alebo špičkovými malými, do ruky uchopiteľnými prístrojmi na domáce použitie pre vysoko účinne zapravenie gélov, sér, krému na vrásky, omladenie pokožky, formovanie tela, na vyhladenie plôch s celulitídou a podobne.

Zdravá a omladená pokožka a pevne zdravie je to, čo mnohí hľadajú v súvislosti so zdravým životným štýlom.

Chcete produkty doporučiť iným, pretože vidíte ich pozitívne účinky na pokožke tela, na omladenej tvári, aj na zdraví, tak sa ozvite a vašu objednávku urobíme spolu. A po takejto práci sa môžete dočkať aj kráľovskej odmeny. Štartujeme nový projekt Hello Nu Skin, so sharingom s 2- 3 násobnými  bonusovými odmenami od Nu Skin.