ZÍSKAJTE ICH, KÝM SA NEVYPREDAJÚ!

07.04.2023

Veľa vecí v živote prechádza zmenami a preto sa niekedy stane aj to, že váš obľúbený prípravok môže zmeniť obal, zloženie alebo ho nahradí iný. Práve teraz sa niečo také deje a je tu vaša posledná šanca pre všetkých, ktorí si chcete zabezpečiť ten svoj prípravok, aj do zásoby alebo pre ďalších záujemcov je tu šanca spoznať tieto skvelé veci.

Otázka

Často dostávam otázku, sú naozaj tieto produkty tak dobré, ako ich ospevujú ľudia na sociálnych sieťach?

Za mňa asi len toľko, používam kozmetické produkty, prístroje, aj výživu už 14 rokov. Za ten čas som nikdy nezapochybovala, aj keď som spočiatku hľadala chyby. Všetko mi sedí a dokonca vidím, že pribúdajúce roky nevidím tak očividne na výzore tváre, ani na zhoršenej fyzičke, či zdravotnom stave. Vsadila som na kvalitu. Je nádherné vidieť omladenie na pokožke a dobrý zdravotný stavu mladších, ale aj po 60-ke (napr. u mňa), či 70-ke alebo aj 80-ke u mojich zákazníkov.

Záver

Preto si pozrite túto ponuku a vyberte si produkty v zľave, kým celkom nezmiznú! Položky na tomto zozname sú predchádzajúce verzie produktov, ktoré prešli zmenou alebo prejdú na nové balenie/zloženie, alebo sa ich predaj skončí.

Zľavy sú od -30%-50%.

Doprajte si malý luxus za výhodné ceny. 

Pozrite si o nich viacej informácii tu (ceny, zloženie, používanie): https://www.nuskin.com/content/nuskin/sk_SK/products/nu-skin-offers/nu-skin-special-offers.html

Objednávka:

Chcete si niečo z týchto vecí objednať? Tak máte viacej možnosti, buď sa mi ozvite alebo si zadarmo otvorte e-shop a nakúpte si s VIP cenami, ktoré vidíte na fotke v úvode článku.

e-shop pre VIP zákaznikov: https://nskn.co/zMnHpp

Chcete si na vlastné produkty zarobiť a distribuovať ich ďalej, medzi svojimi priateľmi alebo na sociálnych sieťach? Tak si potom otvorte tento e-shop pre distribútora, https://nskn.co/0qj2Gp

Čo by ste mali vedieť

Tieto produkty poskytujú kvalitnú starostlivosť o pokožku iba s obsahom najlepších blahodárnych zložiek, spoločnosť Nu Skin ostala verná svojmu odkazu "dobrého všetko, zlého nič" aj dnes, vyvíjajúc moderné produkty, ktoré podporujú zdravie a dlhodobé zachovanie kvality pokožky a vlasov.

Podieľa sa na tom rad odborníkov -inovátorov v oblastiach dermatológie, etnobotaniky a výživových a kozmetických vied a dokonca ich 75 členný vedecký tím, pracuje len pre spoločnosť NuSkin. Vďaka, že pozerajú na zdravie (zvonka-pokožka, vlasy, aj zvnútra-metabolizmus) s využitím poznatkov v spojení vedy a prírody. Tak vyvíjajú produkty, ktoré obsahujú jedny z najpoprednejších technologických receptúr dneška. Okrem zamerania sa na profesionálne produkty a poznatky v odbore sa spoločnosť Nu Skin tiež snaží spraviť svet lepším miestom pre deti cez nadáciu Nu Skin Force for Good, ale aj s obnovou prírodných zdrojov a podporou lepších ekologických transformácii. 

Veľa zaujímavosti nájdete aj tu:https://www.baja.sk/krasa/


Vaša Baja

Som tu pre vás 24/7, tak píšte a hneď ako to bude možné vám odpoviem.

https://www.baja.sk/kontakt/