Ach tie kruhy, vačky pod očami, vrásky

01.03.2024

Možno aj vy sa ráno zobúdzate s kruhmi pod očami a pred zrkadlom otáčate hlavou, najskôr si pozriete pravú stranu pod okom, jemne ukazovákom a palcom roztiahnete pokožku, aby sa kruhy zmenšili, potom prstami pod okom mierne pobubnujete a prejdete na ľavú stranu a keď zistite, že aj tam je to rovnaké, vytiahnete elektrickú zubnú kefku a pustíte sa do umývania zubov. Počas toho ako vrčí vaša kefka a robí vám prijemnú masáž ďasien a čistenie zubov premýšľate stále nad kruhmi pod očami. Možno práve pri tomto pohybe aj vám napadalo, keby existovalo niečo ako zubná kefka a vymasírovalo vám to okolie oka. Zdvihlo by sa viečko, ktoré vekom vždy trochu padne, rozmasírovalo by to kruhy, vačky, ale vrásky pod očami. "Wow, také otvorené a pekné oko, to by bolo fajn," pomyslíte si pre seba, aj keď nie ste už najmladšia.

Aj som mala také predstavy a asi som nebola sama, lebo vedci skúmali a vyvinuli pristroj, ktorý robí presne to, čo si prajem asi nejedna žena.

Prístroj LumiSpa som mala doma, ale bol len na čistenie a masáž pleti. Keď k nemu pribudol nadstavec LumiSpa ACCENT, zabezpečila hneď ako sa dalo. Veď čím to budem dlhšie odkladať a pokožka každým dňom starne, o to dlhšie bude trvať, kým dosiahnem svoju vytúženú predstavu. Nie som až tak závislá na svojom vzhľade, ale som rada, keď vyzerám "ako tak svetu," ako hovorila moja babička. Naviac, mám radosť aj z toho, keď si dokážem niečo upraviť sama a nepotrebuje to veľkú námahu. (Aj diera na obľúbenom svetri sa zašíva lepšie keď je malička, ako keď je väčšia.) Už vyše polroka praktizujem rannú a keď stihnem aj večernú 2 minútovú masáž okolo oka a konečne ma netrápia kruhy, opuchy a hlboké vrásky pod očami.


1 minúta 1 oko - kruhy, vačky pod očami, vrásky alebo  ovisnuté viečka

Rýchlo, ľahko a pravidelne. To je cesta k tomu, ako si z ageLoc LUMISPA ACCENT môžete vymasírovať očné okolie a vaše kruhy, vačky (pokiaľ nemáte nejaké vážne ochorenie alebo už roky ponocujete ), ale aj vrásky, či ovisnuté viečka. Výsledkom je otvorenejšie oko, ktoré pri masáži s krémom ageLOC LumiSpa IdealEyes, podporilo tvorbu vlastného kolagénu a zapojilo do pohybu podkožný systém.

Ak chcete aj vy, aby vaše oči vyzerali prebudené a svieže, zároveň sa znížil výskyt tmavých kruhov, opuchnutých očí, vačkov pod očami a unavenej kože, odporúčam vám z vlastných skúsenosti takúto masáž. Už po prvom použití uvidíte ako sa pokožka pod očami vyhladzuje, farebne prispôsobuje a podporuje žiarivosť pokožky. Naviac mňa potešilo viditeľné zdvihnutie viečka a spevňie pokožky pod očami.

Na túto príjemnú 2 minútovú masáž sa vždy teším.

O prístroji ageLoc LumiSpa na čistenie pleti si prečítajte tu: https://www.baja.sk/l/zazitok-pri-cisteni-pleti/

Pokiaľ nie sú kruhy len kozmetickým problémom, tak si prečítajte, čo treba robiť zvnútra, pre naše krajšie očné okolie: https://www.baja.sk/l/kruhy-a-opuchy-pod-ocami/

Ak máte záujem a chcete výhodné nakúpiť, tak si urobte online VIP registráciu tu

https://nskn.co/Zy88Vt

 a potom kliknite na link nižšie a vyberte si LumiSpa iO na čistenie podľa typu pleti  spolu s očným nadstavcom ACCENT s očným krémom. 

https://www.nuskin.com/content/nuskin/sk_SK/products/nuskin/shop_all_products/ageloc-lumispa-io.html<br>

V prípade, že linky na výhodný nákup expirovali, ozvite sa mi.Na vaše otázky vám rada odpoviem, ozvite sa mi /https://www.baja.sk/kontakt