S LÁSKOU PRE DETI 


Vďačné deti... Deti, ktoré nechcú veľa...Deti, ktoré hladujú, nemajú pitnú vodu...Deti, ktoré sa chcú vzdelávať...Deti, ktoré chcú trošku lepší život...

Tie naše deti, ktoré sú zapojené v tejto iniciatíve, ktoré už roky podporujeme, žijú v Afrike, v Malawi. Pre ich podporu a podporu ďalších deti, konajú veľa aj ich rodičia. Pestujú vhodné plodiny do výživnej kaše VITAMEAL a priamo v blízkej  továrni vyrábajú z plodín výživnú kašu Vitameal, do ktorej sa pridávajú aj ďalšie dôležité výživné zložky pre ich zdravie a rast. Táto kaša  ide cez charitatívne spoločnosti k  hladným, podvyživenym deťom a aj k ostatným ľuďom, keď sa udeje nejaká katastrofa. 
Ak chcete prispieť aj vy, ozvite sa 🧡alebo si vyberte balíček Vitamealov a prispejte na dobrú, ❤️srdcu ušľachtilú vec. Stačí si len vybrať, kliknúť, vyplniť, zaplatiť a odoslať.

5 x Vitameal https://nskn.co/ignlS2


Alebo sa mi ozvite a pridajte kašu do hromadnej objednávky. https://www.baja.sk/kontakt/

Dnes sa mi ukázala z fotoalbumu táto spomienka, trochu času prešlo, pribudlo viac kaší pre hladné deti a bola by som rada, keby pribudlo aj viac nás, štedrých darcov, ktorí nezištne podporíme aj ďalšie roky deti v núdzi. Tieto deti na fotkách nám posielajú úsmevy a slová vďaky, že im posielame stravu, dávame im vzdelanie a tak vedia, že vo svete je láska, ktorá ich aspoň takto robí šťastnými.

Trošku o tomto projekte alebo lepšie iniciatíve. Volá sa Nourish the children. A viac nájdete  vo videu https://youtu.be/03aM8y0ukOw alebo čitajte  nižšie.

ĎAKUJEM VÁM VŠETKÝM ZA DAROVANIE KAŠÍ VITAMEAL.


STUDNE PRE MALAWI 

Pitná voda nie je samozrejmosťou v niektorých krajinách. Preto je potrebné stavať studne. Studne by si mali postaviť samotní obyvatelia spolu s odborníkmi, len sú k tomu potrebné aj financie. Kampaň sa koná v rámci celosvetového projektu Make poverty history (Svet bez chudoby). Cieľom kampane je vybudovanie studní v stravovacích centrách v Malawi a prispieť k zníženiu detskej úmrtnosti v Malawi.

Malawi leží v juhovýchodnej Afrike a patrí k desiatke najchudobnejších krajín sveta. Obyvatelia sa v priemere dožívajú 39 rokov. Viac ako 16,6 % z nich je nakazených vírusom HIV a v dôsledku AIDS ročne pribudne 70-tisíc sirôt, čo v súčasnosti predstavuje 470-tisíc detí. Okrem aidsu ľudia zápasia aj s cholerou, maláriou a podobnými chorobami, pričom na jedného lekára pripadá približne 47-tisíc pacientov. Napriek tomu, že asi štvrtinu krajiny tvorí tretie najväčšie sladkovodné jazero v Afrike, jedným z najväčších problémov je pitná voda. Každé dvanáste dieťa zomiera pred dovŕšením piateho roku života, pričom až 80 % z nich je z nedostatku vody.

My im pomáhame tiež, v rámci  projektu Nu Skin Force For Good Foundation  a tak sme dokázali poskytnúť financie na vyvŕtanie 60 vodných studní v Malawi a naďalej podporujeme ďalšie vrty. 

Ak sa chcete pridať aj vy, ozvite sa.KTORÝ Z TÝCHTO BODOV JE NAJDÔLEŽITEJŠÍ?

1. Každé dieťa má byť šťastné!

2. Každé dieťa má mať čo jesť, nemá byť hladné!

3. Každé dieťa sa má vzdelávať a okrem základných poznatkov všeobecného vzdelania, má poznať aj život s jeho krásami a nie len bolesťami.

4. Každé dieťa rado sníva a hladné dieťa sníva aj tom, aby nebolo hladné.

5. Každé dieťa má byť za splnenie svojich úloh odmenené. Pre tieto africké deti z Malawi je veľkou odmenou vrecko kaše VITAMEAL, ktoré mu na mesiac zabezpečuje jedno teplé, VÝŽIVNÉ JEDLO.

Niekedy je to aj jedno jediné jedlo za deň a príležitosť na vzdelávanie.

https://www.youtube.com/watch?v=lT4qQfDTc8A&t=10s&ab_channel=NuEliteSociety

Ktorý bod ťa zaujal?

Chceš preto niečo urobiť? Vyber si, máš zopár možností.

  • Môžeš objednávkou za 21,34€  podporiť jedno dieťa a darovať mu na mesiac jedlo a možnosť chodiť do školy Link na objednanie 1 kaše Vitameal: https://nskn.co/pZWtU8
  • Môžeš objednávkou za 35,56€  podporiť 2 deti. Link na objednanie: https://nskn.co/4eP0VQ
  • Môžeš objednávkou za  86,36€ podporiť 5 detí a  6-tu kašu k tomu pridá spoločnosť Nu Skin. Link na objednanie: https://nskn.co/5MLOxS
  • Môžeš o tom povedať svojim zákazníkom a šíriť to ďalej.

Africké deti nemôžeme zobrať domov a postarať sa o ne. Môžeme im pomôcť cez krásny, fungujúci projekt Nourish the children.https://www.nuskin.com/content/nuskin/sk_SK/culture/giving-back/nourish-the-children.html

ĎAKUJEM

Ďakujem všetkým, ktorí už v tieto dni darovali kašu Vitameal.

Ďakujem všetkým, ktorí kašu Vitameal venujú pravidelne mesačne jednému alebo viac deťom, ktoré môžu žiť trochu lepšie, rozvíjať sa, vzdelávať a mať aj veľké sny.

Ďakujem aj tým, ktorí darujú Vitameal pár krát do roka. Posielajú deťom okrem kaše aj vieru v to, že zopár deti môže niekoľko mesiacov ráno vstať a utekať do školy a nie žobrať, či hladovať.

Ďakujem všetkým, ktorí sa pre darovane kaše Vitameal rozhodli teraz a idú ju objednať. 

Pre viac informácii kukni sem:https://www.nuskin.com/.../givi.../nourish-the-children.html


GALAVEČER

 FORCE FOR GOOD FOUNDATION 

Pohladenie, úsmev, bozk, milé slovo, ale aj trochu jedla, voda na ovlaženie úst....a ďalšie pre nás samozrejme veci, sú pre niekoho veľkou vzácnosťou.

To čo sa dá, vieme poskytnúť, to čo sa nedá, vedia za nás aspoň čiastočne sprostredkovať ľudia s veľkým srdcom a ochotou venovať sa  naplno takýmto ľuďom s veľkou láskou. ❤️ 💋🌹💚🤩💚🌹💋❤️
Včerajší online GALAVEČER FORCE FOR GOOD FOUNDATION, SILA KONAJÚCA DOBRO, bol venovaný všetkým, ktorí počas roka podporujú tých, ktorí sú na pomoc odkázaní a aj tým, ktorí chcú o tejto ľudskej, ušľachtilej pomoci vedieť viac. Ak chcete o tomto projekte vedieť viacej a nestihli ste si pozrieť náš program, tak vás pozývam teraz. Pohodlne sa usaďte a počúvajte, nielen slová, ale krásne tóny klavírnych vianočných variácií.
Ak bude potom chcieť prispieť na kašu Vitameal, pre ❤️deti v núdzi, tak link je tu

1 kaša: https://nskn.co/p37x6n

2 kaše https://nskn.co/n30qCL


Ak budete chcieť prispieť na ❤️Force for Good Foundation, tak kliknite sem:

https://www.otgeshop.sk/ffg/


Tam kde je ❤️srdce, tam je ochota pomôcť.

Kliknite si na link a presuňte sa do krásneho prostredia, kde sa nielen dobre naladíte, ale sa aj veľa dozviete. 

https://youtu.be/uQVZmB-koVY

 

Tím, ktorí sa podieľal na Galavečeri
Tím, ktorí sa podieľal na Galavečeri

FORCE FOR GOOD

https://www.nuskin.com/content/nuskin/sk_SK/culture/giving-back/force-for-good.html

V spoločnosti Nu Skin chceme byť silou konajúcou dobro prostredníctvom starostlivosti o našu planétu, zlepšovania života detí, výživy budúcich generácií a investícií do našej globálnej komunity. Naše štyri piliere spoločenskej zodpovednosti podniku nám to pomáhajú dosiahnuť.

My na Slovensku  sme počas celého roku 2021 , v rámci našej  neziskovej organizácie odkladali 1 Euro z každej vstupenky zakúpenej na naše workshopy a konferencie. Naviac sme organizovali 2 podujatia, na ktorých sme mali zbierku pre FFG. Vďaka tomu sa nám do tejto chvíle podarilo zozbierať krásnych 1.667 EUR! 

Za čo veľmi ďakujeme, a pokračujeme ďalej. Pomôžete nám tento rok spraviť rekord a prekročiť čiastku 2.000 EUR? 

Podporíme tým  projekty na pomoc ľuďom, doma i vo svete. Napíšte kde na Slovensku by sa časť finačnej pomoci hodila?

Súčasne Vás pozývame na náš ONLINE - GALAVEČER, 29.12.2021 o 19:00

https://www.otgeshop.sk/kontaktujte-nas/<br>

DEŇ DETÍ S VITAMEALOM 

Kaša VitaMeal môže byť dobrým a užitočným darčekom pre podvyživené deti.

Ak chcete dopriať deťom v Afrike jedným balíčkom tejto kaše kvalitnú výživu na mesiac, tak kliknite na link a zakúpte túto kašu, pripadne sa mi ozvite, vysvetlím vám viac. Veľa informácii o tejto ušľachtilej (a transparentnej iniciatíve) nájdete aj v ďalších príspevkoch. 

Link na kašu VitaMeal:https://nskn.co/hiMbEy

Ďakujem, že pomáhate deťom zabezpečiť teplú stravu a súčasne aj vzdelanie, sumou 21,43 eur/mesiac

Aj my v rámci nášho podnikania, pri akýchkoľvek eventoch, venujeme vždy zo všetkých vstupeniek 1 euro na túto podporu.

"Človek rozmnožuje svoje vlastné šťastie tou mierou, akou ho dáva iným." (Jeremy Bentham)

Info: https://www.nuskin.com/.../nourish_the_children/donate.html

Konatkt :https://www.baja.sk/kontakt/

SOCIÁLNA 

INICIATÍVA

Prostredníctvom nadácie Nu Skin Force for Good Foundation vieme, kde ide naša podpora pre deti, ktoré žijú v chudobe a sú podvyživené. Ich životné príbehy sú niekedy dojímavé, vždy sú však inšpirujúce - hovoria o nádeji, že tisíce detí teraz majú zdravú a perspektívnu budúcnosť. Jednou z konkrétnej pomoci je napríklad zakúpenie vrecúška VitaMeal cez iniciatívu Nourish the Children. Nádej pre tisíce detí pre zdravú a perspektívnu budúcnosť. Viac už vo videu https://youtu.be/r-iCbZaTSkg

              POĎAKOVANIE

Ďakujem všetkým, ktorí ste sa zapojili a prispeli ste na vrecko kaše VitaMeal, pre deti v africkej Malawi. Každý balík VitaMeal obsahuje 30 detských porcií jedla, čiže dostatočné množstvo výživného jedla pre dieťa na každý deň po obdobie jedného mesiaca.

Deti nemusia byť vystavené hladu, žobraniu, prostitúcii a inému zneužívaniu. Môžu sa vzdelávať, zdravo sa vyvíjať a byť deťmi.

Vo výžive podvýživených detí chýbajú kľúčové živiny, ktoré môžu zabrániť rozvoju mozgu, kostí a imunitného systému. Väčšina humanitárnych jedál obsahuje zrno, ako napríklad kukurica, a môže obsahovať málo potrebnej výživy pre zdravý vývoj. Vďaka spolupráci s expertmi na zdravú výživu detí v krajinách tretieho sveta spoločnosť Nu Skin® vyvinula potraviny VitaMeal, ktoré sú vegetariánskymi a nemliečnymi výrobkami a umožňujú jednoduché pridanie prísad tak, aby vyhovovali každej chuti a kultúre.

Ak je tu niekto, kto cíti s týmito deťmi v núdzi a chce im zlepšiť ich život, podporiť ich zdravie, dať im možnosť vzdelávania a budovať ich budúcnosť, môže sa zapojiť. Ak chcete vedieť viac, pozrite si tento krátky online vysielaný rozhovor.

Od roku 2004 sa všetky donácie iniciatívy Nourish the Children® z Európy dostali priamo k podvyživeným deťom v Malawi a zmenilo tak ich životy.

Ozvite sa mi, ak chcete prispievať pravidelne, jedno vrecko kaše stoji 21,34 eur. V ponuke je aj 2, aj 5-balenie. Ak chcete prispievať príležitostne, tak tu je link, cez ktorý môžete objednať tento dôležitý balíček pre život, darček VitaMeal, výživnej kaše https://nskn.co/eKUC8d 

Kto dáva, aj dostáva. Kto rád dáva, má z toho radosť. Kto dáva to dôležité pre život, dáva okrem jedla aj prejav nezištnej lásky a okrem úsmevu, ktoré sa vyčarí deťom na tvári, dáva aj kus srdca.


        VIANOČNÁ ŠTEDROSŤ


Vianoce je čas, kedy sa tešíme z toho, ako svojimi darčekmi potešíme iných ľudí okolo seba a kedy tí najbližší potešia nás. Môže to byť aj čas, kedy potešíme aj iných ľudí, neznámych, nezištne, hlavne tých, ktorí sú v núdzi a potrebujú pomoc.

Niektoré plesy, večierky sú niekedy zamerané aj humanitárne a chcú úprimným darom, zbierkou od štedrých darcov pomôcť. Vlani sme počas nášho vianočného večierka vyzbierali 1000 eur a tento rok, nakoľko väčšinou sa vidíme len online, sme vyhasili od 5.12-24.12.2020 online zbierku pre iniciatívu Nu Skin Force for good Foundation. Táto iniciatíva kladie hlavne ľudský dôraz na pomoc ľuďom, aj prírode. Od svojho prvého projektu podpory tradícií a prostredia rodín žijúcich v dedine Falealupo v Západnej Samoi až po súčasné stovky humanitárnych projektov podporovaných na vyše 50 trhoch je nadácia Nu Skin Force for Good Foundation odhodlaná zmeniť život tisícov, ak nie miliónov detí z nadchádzajúcich generácií.

Niektoré z projektov, ktoré sa podporujú z EMEA sú:

1. Mtalimanja Village - Dedina Mtalimanja (Malawi - Afrika)

2. Projekt Seeds of Hope Project - Semienka nádeje (Malawi - Afrika)

3. Epoch Collection Donation Program - Program darcovskej zbierky Epoch
4. Seacology Organisation - Nadácia na ochranu morského prostredia ostrovov

5. Nu Skin Force For Good Day - Deň konania dobra spoločnosti Nu Skin. Tu konkrétne ide o pomoc:

- deťom v núdzi pri nákladných medicínskych zákrokoch

- zabezpečenie životných potrieb pre podvyživené deti podporou kaše Viameal, výživy na jeden mesiac, cez projekt Nourish the children, viac si prečítaš tu:

https://www.nuskin.com/content/nuskin/sk_SK/culture/nourish_the_children.html

Prispieť môžeš cez tento link:  https://nskn.co/rHKLeJ

- financovanie z darov, pri zakúpení produktov Nu Skin Epoch®.

6. Práca s komunitami - Projekt ELA, partnerstvo s Európskou asociáciou Leukodystrophies (ELA), neziskovou organizáciou, ktorá sa snaží pomáhať a podporovať rodiny postihnuté leukodystrofiou

Misiou nadácie Force For Good  (FFG) je zlepšiť životy mnohých detí a poskytnúť im nádej na život bez chorôb, negramotnosti, chudoby a pri zachvaní obnovy v prírode. Viac o tejto iniciatíve si môžete prečítať, keď kliknete SEM: https://www.nuskin.com/content/nuskin/sk_SK/culture/force_for_good/history.html

POMÔŽTE NÁM STAŤ SA SILOU DOBRA 

Ak máte záujem podporiť FFG tak kliknite sem, za vašu štedrosť ďakujeme a poštou Vám príde tiež malý darček, https://www.otgeshop.sk/ffg/

Ak sa máš otázky ozvi sa alebo píš. Kontakt https://www.baja.sk/kontakt/

Step up for ELA

Sila spoločného pohybu

Tento rok by sme Vás radi pozvali stať sa súčasťou nášho mesiaca Force for Good prostredníctvom výzvy Step up for ELA. Koncept je jednoduchý:
Vy sa hýbete, Nu Skin prispieva.

Všetky kroky účastníkov iniciatívy Nu Skin budú zaznamenané a Nu Skin prispeje sumou 100 € za každý ekvivalent virtuálnej cesty okolo sveta, ktorú spolu podnikneme. Naším cieľom je odomknúť dotáciu* vo výške 10 000 € pre organizáciu European Leukodystrophies Association, skrátene ELA. Aby ste mohli začať, stačí si stiahnuť aplikáciu asociácie Mets tes baskets a začať sa hýbať!

SILA KONAJÚCA DOBRO 

Chcete pomocť deťom, ktoré ju potrebujú?

Práve teraz prebieha Workshop, ktorý sme zamerali na finančný príspevok iniciatíve Force For Good Foundation.

Táto iniciatíva je na podporu deti vo svete, pri medicínskych zákrokoch, ale aj deťom ktoré trpia na podvýživu a tiež aj na obnoviteľné zdroje v prírode, ktorá to teraz potrebujú viac ako inokedy.

Pre podporu sa môžete rozhodnúť sumu 5 eur, 10 eur, 15 eur, ale aj viac, keď kliknete na tento link a poštou Vám potom príde ďakovný odznačik.

Kašu Vitameal môžete poslať úplne jednoducho, stačí  klinuť na link a zaplatiť:

https://nskn.co/hiMbEy

Prípadne sa mi ozvite  +421 908 715 530