DEŇ DETÍ S VITAMEALOM 

Kaša VitaMeal môže byť dobrým a užitočným darčekom pre podvyživené deti.

Ak chcete dopriať deťom v Afrike jedným balíčkom tejto kaše kvalitnú výživu na mesiac, tak kliknite na link a zakúpte túto kašu, pripadne sa mi ozvite, vysvetlím vám viac. Veľa informácii o tejto ušľachtilej (a transparentnej iniciatíve) nájdete aj v ďalších príspevkoch. 

Link na kašu VitaMeal:https://nskn.co/hiMbEy

Ďakujem, že pomáhate deťom zabezpečiť teplú stravu a súčasne aj vzdelanie, sumou 21,43 eur/mesiac

Aj my v rámci nášho podnikania, pri akýchkoľvek eventoch, venujeme vždy zo všetkých vstupeniek 1 euro na túto podporu.

"Človek rozmnožuje svoje vlastné šťastie tou mierou, akou ho dáva iným." (Jeremy Bentham)

Info: https://www.nuskin.com/.../nourish_the_children/donate.html

Konatkt :https://www.baja.sk/kontakt/

SOCIÁLNA 

INICIATÍVA

Prostredníctvom nadácie Nu Skin Force for Good Foundation vieme, kde ide naša podpora pre deti, ktoré žijú v chudobe a sú podvyživené. Ich životné príbehy sú niekedy dojímavé, vždy sú však inšpirujúce - hovoria o nádeji, že tisíce detí teraz majú zdravú a perspektívnu budúcnosť. Jednou z konkrétnej pomoci je napríklad zakúpenie vrecúška VitaMeal cez iniciatívu Nourish the Children. Nádej pre tisíce detí pre zdravú a perspektívnu budúcnosť. Viac už vo videu.

              POĎAKOVANIE

Ďakujem všetkým, ktorí ste sa zapojili a prispeli ste na vrecko kaše VitaMeal, pre deti v africkej Malawi. Každý balík VitaMeal obsahuje 30 detských porcií jedla, čiže dostatočné množstvo výživného jedla pre dieťa na každý deň po obdobie jedného mesiaca.

Deti nemusia byť vystavené hladu, žobraniu, prostitúcii a inému zneužívaniu. Môžu sa vzdelávať, zdravo sa vyvíjať a byť deťmi.

Vo výžive podvýživených detí chýbajú kľúčové živiny, ktoré môžu zabrániť rozvoju mozgu, kostí a imunitného systému. Väčšina humanitárnych jedál obsahuje zrno, ako napríklad kukurica, a môže obsahovať málo potrebnej výživy pre zdravý vývoj. Vďaka spolupráci s expertmi na zdravú výživu detí v krajinách tretieho sveta spoločnosť Nu Skin® vyvinula potraviny VitaMeal, ktoré sú vegetariánskymi a nemliečnymi výrobkami a umožňujú jednoduché pridanie prísad tak, aby vyhovovali každej chuti a kultúre.

Ak je tu niekto, kto cíti s týmito deťmi v núdzi a chce im zlepšiť ich život, podporiť ich zdravie, dať im možnosť vzdelávania a budovať ich budúcnosť, môže sa zapojiť. Ak chcete vedieť viac, pozrite si tento krátky online vysielaný rozhovor.

Od roku 2004 sa všetky donácie iniciatívy Nourish the Children® z Európy dostali priamo k podvyživeným deťom v Malawi a zmenilo tak ich životy.

Ozvite sa mi, ak chcete prispievať pravidelne, jedno vrecko kaše stoji 21,34 eur. V ponuke je aj 2, aj 5-balenie. Ak chcete prispievať príležitostne, tak tu je link, cez ktorý môžete objednať tento dôležitý balíček pre život, darček VitaMeal, výživnej kaše https://nskn.co/eKUC8d 

Kto dáva, aj dostáva. Kto rád dáva, má z toho radosť. Kto dáva to dôležité pre život, dáva okrem jedla aj prejav nezištnej lásky a okrem úsmevu, ktoré sa vyčarí deťom na tvári, dáva aj kus srdca.


        VIANOČNÁ ŠTEDROSŤ


Vianoce je čas, kedy sa tešíme z toho, ako svojimi darčekmi potešíme iných ľudí okolo seba a kedy tí najbližší potešia nás. Môže to byť aj čas, kedy potešíme aj iných ľudí, neznámych, nezištne, hlavne tých, ktorí sú v núdzi a potrebujú pomoc.

Niektoré plesy, večierky sú niekedy zamerané aj humanitárne a chcú úprimným darom, zbierkou od štedrých darcov pomôcť. Vlani sme počas nášho vianočného večierka vyzbierali 1000 eur a tento rok, nakoľko väčšinou sa vidíme len online, sme vyhasili od 5.12-24.12.2020 online zbierku pre iniciatívu Nu Skin Force for good Foundation. Táto iniciatíva kladie hlavne ľudský dôraz na pomoc ľuďom, aj prírode. Od svojho prvého projektu podpory tradícií a prostredia rodín žijúcich v dedine Falealupo v Západnej Samoi až po súčasné stovky humanitárnych projektov podporovaných na vyše 50 trhoch je nadácia Nu Skin Force for Good Foundation odhodlaná zmeniť život tisícov, ak nie miliónov detí z nadchádzajúcich generácií.

Niektoré z projektov, ktoré sa podporujú z EMEA sú:

1. Mtalimanja Village - Dedina Mtalimanja (Malawi - Afrika)

2. Projekt Seeds of Hope Project - Semienka nádeje (Malawi - Afrika)

3. Epoch Collection Donation Program - Program darcovskej zbierky Epoch
4. Seacology Organisation - Nadácia na ochranu morského prostredia ostrovov

5. Nu Skin Force For Good Day - Deň konania dobra spoločnosti Nu Skin. Tu konkrétne ide o pomoc:

- deťom v núdzi pri nákladných medicínskych zákrokoch

- zabezpečenie životných potrieb pre podvyživené deti podporou kaše Viameal, výživy na jeden mesiac, cez projekt Nourish the children, viac si prečítaš tu:

https://www.nuskin.com/content/nuskin/sk_SK/culture/nourish_the_children.html

Prispieť môžeš cez tento link:  https://nskn.co/rHKLeJ

- financovanie z darov, pri zakúpení produktov Nu Skin Epoch®.

6. Práca s komunitami - Projekt ELA, partnerstvo s Európskou asociáciou Leukodystrophies (ELA), neziskovou organizáciou, ktorá sa snaží pomáhať a podporovať rodiny postihnuté leukodystrofiou

Misiou nadácie Force For Good  (FFG) je zlepšiť životy mnohých detí a poskytnúť im nádej na život bez chorôb, negramotnosti, chudoby a pri zachvaní obnovy v prírode. Viac o tejto iniciatíve si môžete prečítať, keď kliknete SEM: https://www.nuskin.com/content/nuskin/sk_SK/culture/force_for_good/history.html

POMÔŽTE NÁM STAŤ SA SILOU DOBRA 

Ak máte záujem podporiť FFG tak kliknite sem, za vašu štedrosť ďakujeme a poštou Vám príde tiež malý darček, https://www.otgeshop.sk/ffg/

Ak sa máš otázky ozvi sa alebo píš. Kontakt https://www.baja.sk/kontakt/

SILA KONAJÚCA DOBRO 

Chcete pomocť deťom, ktoré ju potrebujú?

Práve teraz prebieha Workshop, ktorý sme zamerali na finančný príspevok iniciatíve Force For Good Foundation.

Táto iniciatíva je na podporu deti vo svete, pri medicínskych zákrokoch, ale aj deťom ktoré trpia na podvýživu a tiež aj na obnoviteľné zdroje v prírode, ktorá to teraz potrebujú viac ako inokedy.

Pre podporu sa môžete rozhodnúť sumu 5 eur, 10 eur, 15 eur, ale aj viac, keď kliknete na tento link a poštou Vám potom príde ďakovný odznačik.

Kašu Vitameal môžete poslať úplne jednoducho, stačí  klinuť na link a zaplatiť:

https://nskn.co/hiMbEy

Prípadne sa mi ozvite  +421 908 715 530