ZDRAVIE

Mám rada kompóty, avšak odkedy sa zaoberám tým, že obmedzujem cukor, prestala som zavárať a radšej robím čerstvé šaláty a používam sezóne ovocie, prípadne mrazené. Toto sa zmenilo tento rok.

LifePak je unikátny výživový produkt, ktorý bol vyvinutý vedcami viacerých univerzít, hlavne v USA. Tí sa pustili do práce, lebo chceli pre zlepšenie životného štýlu zapezpečiť dodatočný príjem vybraných živín, ktorých je v strave nedostatok. Zamerali sa na extrakty zdraviu prospešných plodín a spojili ich s poznatkami z vedy. Tak vznikol LifePak,...

Nestačí len doplnenie ovocia a zeleniny? Možno aj vy občas premýšľate nad týmito otázkami tak, ako ja. Zarmucuje ma znečistené ovzdušie, kontaminovaná pôda, postreky a iné zásahy, ktoré urobili svoje a ubrali na kvalite a výžive potravín. Prispeli k tomu aj rôzne umelé náhrady, konzervačné a iné nie zdraviu škodlivé látky. Za posledných 30 rokov...

Sme tri ženy vo veku 58+. Kompliment, že vyzeráme mladšie na svoj vek, určite poteší. Vrátiť roky späť nášmu telu a našej pleti pomohli produkty NU SKIN. Neprišlo to hneď, ale postupne. Ja používam produkty už 11 rokov a dievčatá 7 a 3 roky.

Zdravie je to najvzácnejšie. Preto treba prihliadať na to, čo konzumujeme, koľko sa hýbeme, či sme v prírode a zvládame povinnosti a stres. Vzácne je, keď sa smejeme a riešime veci s nadhľadom.