Chcete nás kontaktovať?

O Biznise aj dnes, on line 

Chcete vedieť viac o našej spoločnosti a jej podnikateľskej forme? Ozvite sa mi a poskytnem vám odkaz na dnešnú online večernú konferenciu.

Ľudí, ktorých zaujala spolupráca s našou spoločnosťou, najviac upútalo, že sme vedecká organizácia s 75 vedcami na plný úväzok, ktorí sa zameriavajú na hľadanie, analýzu a vytváranie účinných prírodných produktov pre podporu zdravia.

Chceme, aby naše produkty boli dostupné pre všetkých. Preto je dôležité zdieľať informácie o našej spoločnosti, čo môže mnohým z vás priniesť bonusy za zdieľanie, príležitosť na dodatočný zárobok alebo dokonca možnosť zamestnania na plný úväzok.

V dnešnej dobe sociálnych sietí a hľadania neinvazívnych riešení týkajúcich sa nášho vzhľadu je zdieľanie informácií a odporúčaní jednoduchšie ako kedykoľvek predtým.

Ak sa chcete dozvedieť viac, ozvite sa.

Muži vedia, ako podnikať, no aj ženy tu majú svoje miesto. Tešíme sa na vašu účasť!


Budúcnosť, ktorá už dnes začína

Ak túžite preniknúť hlbšie do biznis sveta a objaviť unikátne technológie, ktoré sú na pomoc ľudom, ste tu správne.

Moje rozhodnutie pred 15 -timi rokmi

Oslovila ma úžasná príležitosť zapojiť sa do projektu "Nourish the Children," kde sa venujú pomoci africkým deťom žijúcim v ťažkých podmienkach. Vďaka výživnej kaši Vitameal získavajú deti teplé jedlo, dostávajú vzdelanie a zažívajú lásku a radosť v ťažkom prostredí, v ktorom žijú. Tieto príbehy detí som sa rozhodla zdieľať s mojím okolím, šíriť informácie a zároveň vytvárať povedomie o tejto nádherné misii.

Rozhodnutie stať sa profesionálom, pred 13-timi rokmi

S postupným nadviazaním spolupráce s ďalšími nadšencami a záujemcami, zistila som, že sa mi začína dariť. Rozhodla som sa pre profesionálne angažovanie sa v podnikaní. Srdce ma viedlo k vedeckým a cielene vyvíjaným produktom s prírodnými zložkami, ktoré podporujú krásu a zdravie. Stala som sa podnikateľkou so zameraním na tému anti-aging a pro-agingu, kde sa venujem poradenstvu a pomoci ľuďom.

Najúspešnejšia a skvelá Karolína Lappo Rzeplinská z Poľska
Najúspešnejšia a skvelá Karolína Lappo Rzeplinská z Poľska

Moja práca nie je len o produktoch, ale o vytváraní vzťahov, či už ide o bežné každodenné stretnutia alebo obchodné príležitosti, a o poskytovaní podpory v ceste k vlastnému zlepšeniu a spokojnejšiemu životu. V dnešnom uponáhľanom svete som našla rovnováhu medzi prácou a vášňou. Okrem toho, že radím a pomáham ľuďom, súčasne sa venujem aj rozvoju tímu.

Vzdelávame sa a pripravujeme ľudí na samostatné podnikanie, aby boli pripravení čeliť výzvam a dosiahli úspech. Cestujeme, objavujeme nové trendy a využívame špičkové technológie, aby sme boli vždy krok vpred v oblasti podnikania. Zo začiatku to bola len možnosť pomôcť deťom, ale postupne som našla svoju vášeň, prácu, ktorá ma napĺňa, a spoločnosť, v ktorej som našla skvelých ľudí doma aj v zahraničí.

Ak máte záujem pridať sa k nám na tejto úžasnej ceste, kde spojenie krásy, zdravia a pomoci vytvára skutočný rozdiel, dajte mi vedieť. Som tu pre vás na každom kroku vašej vlastnej cesty. Spolu môžeme meniť svet a prispievať k zlepšeniu hodnôt, čo je niečo, na čo sme hrdí. 

ZMENA ŽIVOTA S TECHNOLÓGIOU V RUKÁCH

Verím, že príležitosti môžu prichádzať v rôznych podobách a jednou z nich je aj tá, ktorú ti dnes ponúkam. Ak hľadáš spôsob, ako nie len používať úžasné produkty, ale aj zdieľať ich s inými ľuďmi, prinášať radosť sebe aj ľuďom okolo seba a pri tom mať aj príjem, tak si na správnom mieste!

Učím sa od uspešných ľudí, ním je aj Kenton Worthington
Učím sa od uspešných ľudí, ním je aj Kenton Worthington

Dnešný svet je riadený rýchlym tempom a neustálymi technologickými zmenami. To prináša veľké príležitosti pre tých, ktorí sú pripravení na zmenu, inováciu a rast. A práve teraz je čas pridať k tomuto skvelému dobrodružstvu.

Rada ťa pozvem na naše večerné  ZOOM vysielanie,  miesto, kde sa dozvieš viac o tom, ako môžeš využiť moderné nadčasové technológie pre formavanie postavy, ale aj  na dosiahnutie osobného a finančného rastu. Ak máš chuť sa pripojiť, získať informácie a možnosť spoznať nás a naše podnikanie, pridaj sa k nám!


Link na požiadanie o pripojenie pošlem, píš sem:

https://www.baja.sk/kontakt/ 

Teším sa na teba a na spoločné zdieľanie tohto skvelého sveta príležitostí!

S pozdravom   Baja

ČO KEBY STE ZAČALI PODNIKAŤ PRÁVE TERAZ?

Začnite svoje podnikanie s ľahko sa začínajúcim partnerským programom. Podeľte sa o exkluzívne produkty, ktoré používate a sami milujete, vybudujte si celoživotné komunity a spojenia s ľuďmi, ako ste vy, obohaťte svoj život zmysluplnými a obohacujúcimi skúsenosťami.  Ak chcete začať svoje podnikanie s nami ako spoločnosť alebo podnikateľ kliknite  TU


OBJAVTE SVOJE NAJLEPŠIE JA

To moje mi pomohla näjsť moja dcéra a teraz podnikáme spolu. Viete, že keď sa spojí nadšenie a cieľ, dokažete objaviť svoje skutočné najlepšie ja. V našom podnikaní sa delíme o svoje skúsenosi s inými, pomáhame im, aby vyzerali a cítili sa čo najlepšie, poskytujeme  im príležitosti na rozvoj zručností a schopností potrebných na vlastnenie podnikania, povznášajúcej kultúry plnej ľudí, ktoré podporia, poradia, vzbudia nadšenie a radosť z práce tu, medzi luďmi alebo v online svete.


PRÍLEŽITOSŤ, KTORÁ IDE O KROK VPRED


Pracujem, kde koľvek som. Teraz práve z Cypru.
Pracujem, kde koľvek som. Teraz práve z Cypru.
Takéto je moje podnikanie  a dnes si prečítaš niečo nové. 

Najnovšie technológie potrebujú zaradiť do svojej starostlivosti o zdravie zvonka a z vnútra všetci. Účinnosť, ktorá je za takýmito produktmi prešla dôsledným výskumom, vývojom a hľadaním prírodných zdrojov.

NU SKIN PRODUKTY, SÚ NADČASOVÉ

Za skoro 40 rokov pôsobenia v oblasti anti-aging, sú jej produkty obľúbené, získavajú mnoho ocenení a teraz aj ty môžeš byť pritom, používať ich a na základe vlastných skúseností zdieľať medzi inými ľuďmi.

Za tvoju spoluprácu ťa firma odmení a naviac získaš aj veľa tipov a podnikateľské vzdelávanie.

ZDIEĽAJ PRODUKTY, KTORÉ SI ZAMILUJEŠ

Je to ľahké! Objav svoju nevyhnutnú starostlivosť o pleť a wellness a získaj hneď niekoľko odmien, zdravú pokožku, funkčný metabolizmus a za odporúčanie iným ľuďom, a zdieľanie cez sociálne siete aj finančnú odmenu.

PRESKÚMAJ NAJLEPŠIE PRODUKTY PRE TEBA

Dnes úplne jednoducho, pomocou aplikácií.

LEPŠIA CESTA

Podnikanie a spolupráca so spoločnosťou Nu Skin je pracovať inak, ako to poznáš.

VÝKONNÉ A JEDNODUCHÉ DIGITÁLNE NÁSTROJE

Spravuj svoje podnikanie jednoducho z dlane, s mobilom, pomocou našich aplikácií Nu Skin Vera®, Nu Skin® Stela a Nu Skin® Connect.

ZJEDNODUŠ SI SVOJE PODNIKANIE

Digitalizácia a aplikácie úplne menia prácu, tá sa stáva jednoduchou a veľmi obľúbenou. Mladší milujú prácu s mobilom, využívajú digitalizáciu a rôzne aplikácie. A zvládajú to aj starší. Konečne je práca zábavou, prospešná a je slušné finančne ohodnotená.

LEPŠIA PRÍLEŽITOSŤ

Možno čakáš ešte na lepšiu príležitosť, ale nezabudni sa v "čakárni". Všetky skúsenosti ktoré v živote nazberaš, ťa môžu dostať ďalej. 

ČO MNE DALO TOTO PODNIKANIE 

Nadobudla som rozhľad v mnohých oblastiach, spoznala som veľa ľudí. Ukázala som mnohým  okrem výborných produktov pre zdravie a omladenie aj príležitosť pre zárobok, či už na plný úväzok alebo čiastočný. Som už tesne pred dôchodkom a plním si svoje sny, cestujem, venujem sa umeniu, pracujem sama so sebou a aj s ľuďmi, ktorí chcú vzdelanie, mám čas na rodinu, vnučku. svoje hobby a priestor  pre život, v inom tempe. 

Ak chceš vedieť viac, napíš mi.  V tejto časti mojej webky sa venujem  podnikaniu, tak sa tu dozvieš veľa. 

Ak už čo to vieš a chceš si už rýchlo a zadarmo  otvoriť svoj podnikateľský účet, začni tu.https://nskn.co/eLqhEj

Vyber si niečo z produktov, používaj, zdieľaj a ozvi sa mi. Na krátky čas prevezmem vedenie a naučím ťa, prvé kroky. 

https://www.baja.sk/kontakt/HELLO! NOVÝ SHARING BONUS 

Prečo sú takéto informácie zadarmo? https://youtu.be/VrIchfu0Tj4

Chcete si privyrobiť zdieľaním svojich obľúbených produktov s priateľmi? Možno snívate o vlastnej spoločnosti? Bez ohľadu na vaše ciele bude vaša cesta so značkou Nu Skin® jedinečná. Práve preto si môžete vyberať svoju cestu - a svoje tempo. Môžete získať bonusy denne, týždenne aj mesačne.

A to najlepšie nakoniec: Zapojiť sa do tohto programu je jednoduché a nič to nestojí.

Vzdelávanie nás vedie k poznaniu.

"Vzdelanie nemá konca. Nie je to o tom, že prečítate knihu, prejdete testom, alebo ukončíte vzdelanie. Celý život, od momentu narodenia až do smrti, je procesom vzdelávania." - Jiddu Krishnamurti

Vzdelávanie nás vedie k poznaniu. Naša vzdelávacia platforma vedie všetkých, krok za krokom k tomu, (ktorí majú záujem), aby ich podnikanie bolo úspešné. Niektorí nás vidíte ako predajcov a poradcov produktov, pritom sa venujeme tomu, ako vzdelávať ľudí v rôznych oblastiach.

Nikdy som si nemyslela, že v mojich 60 rokoch budem mať veľa skúsenosti s prácou na počítači, v sociálnych mediach, pred a za kamerou, so psychológiou, so všeobecným vzdelaním na vyššom leveli, aj v rámci financií, organizovaní podujatí, cestovaním a poznaním široko spektrálneho života. Nadhľad a poznanie je pre život veľmi potrebný a pomáha nielen vám pri organizovaní a riadení vášho života, ale mnohokrát tým viete pomôcť aj iným, pre ktorých je niekedy život vo "vyššom leveli" neznámi a strácajú sa tam. 

Môžeš byť pri tom

Zmena je život. Možno aj ty si teraz dospel k tomu, že chceš trochu inak pracovať, mať priestor na kreatívnu prácu, bez obmedzenia miesta, krajiny, že nemusíš čakať na pracovné ponuky, granty a vymýšľať projekty.

Ak si typ človeka, ktorý by bol najradšej sám sebe šéfom, mal okolo seba tím ďalších ľudí, ktorí sa spoločne vzdelávajú (online/offline)a zdieľajú veci s inými ľuďmi, tak si pozri toto video: https://www.youtube.com/watch?v=ikuktrpjVq0

Portfólio sa nám rozrastá a preto aj ja rozširujem svoj tím, kde môžeš patriť aj ty.

Tak rozšír aj ty svoje podnikanie alebo začni s inou prácou prípadne len na privyrobenie, či si zamestnanec, študent, mamička na materskej dovolenke alebo dôchodca. Pre každého je tu niečo, z čoho by si vedel zobrať to potrebné pre seba a tak nastaviť svoju prácu, príjem, životný štýl a hlavne čas pre spoznávanie krás života.

Oslavujeme úspech, fotíme sa s milionárom, novým Team Elite directorom, ktorý to nemal v minulosti jednoduché, ale v tomto projekte sa našiel. Svoje know-how rád odovzdáva aj iným. Tímová spolupráca je taká veselá, ako zachytil objektív po vysielaní Workshopu.
Oslavujeme úspech, fotíme sa s milionárom, novým Team Elite directorom, ktorý to nemal v minulosti jednoduché, ale v tomto projekte sa našiel. Svoje know-how rád odovzdáva aj iným. Tímová spolupráca je taká veselá, ako zachytil objektív po vysielaní Workshopu.

PODNIKANIE S NÁVODOM

Kto má informácie, vie sa orientovať a lepšie rozhodovať. Tento projekt je rozmanitý, má veľa špecifík a  svoje miesto  tu má aj ľudský prístup k tým, na ktorých sa zabúda. Tak sa usaďte a za pár minút sa dozviete viac o príležitosti, ktorá môže byť aj pre vás prínosom. 

Kliknite sem:   https://www.youtube.com/watch?v=_BkrschHJIo


PODNIKÁM, LEBO MA TO BAVÍ

Pracovala som v banke, aj tam ma to bavilo.

(Rozhovor so sebou samou, teda tým pýtajúcim môžete byť aj vy.)

 • Prečo som zmenila post zo zamestnanca na podnikateľa?

Že to lepšie znie? Nie, bála som sa toho, či to dokážem. Rozhodnutie neprišlo hneď. Dva roky vo mne rástlo, ako to semienko, pretože som si podnikanie pribrala len tak k svojmu zamestnaniu, postupne som ho spoznávala, rozvíjala som tak svoj skrytý potenciál, ktorý vo mne objavila moja dcéra a chcela, aby som využila príležitosť posunúť seba a inšpirovať tak aj ďalších ľudí.

 • Čo mi pomohlo k rozhodnutiu?

Pochopila som, že v zamestnaní môžem prácu milovať, ale ohraničuje môj čas, môj postup, kreativitu, moje vnútorné prerazenie, ocenenie a užitie si života tak, aby som mohla život žiť slobodnejšie, v závislosti od mojich potrieb. Život máme len jeden a preto som pochopila, že v rámci možnosti môžem robiť to, čo ma baví a prináša úžitok aj iným.

 • Ako som zvládla novú prácu?

Pustila som sa do podnikania v rámci spolupráce so zabehnutou firmou, ktorá mi poskytovala a poskytuje vlastný e-shop, cez ktorý viem otvoriť e-shop záujemcom (zákazníkom, aj biznis partnerom) kdekoľvek vo svete. Cez tovar robím marketing a cez rady odborníkov poskytujem informácie.

Sama sa vzdelávam a cez rôzne webináre získavam nielen odborníkov, ale aj cenné, užitočné vedomosti.

 • Aký priestor, sklad mám pre tovar?

Tým, že len vytváram e-shopy, nepotrebujem nič. Tovar a všetko okolo e-shopu prechádza na firmu. Nemám doma zásoby, nefakturujem, neúčtujem. Teda, iba vlastné účtovníctvo, o ktoré sa mi stará účtovníčka.

 • Môžem si konečne robiť čo chcem?

Aby niečo fungovalo, musí to mať pravidlá.

 • Nejaký príklad?

Na to, aby ste mohli riadiť auto potrebujete vodičský preukaz a mať odvahu ísť s autom na cestu. To, kde s tým autom pôjdete, je už na vás. Vy si ho kŕmite, staráte sa o servis, čistotu, celkovú prevádzku. Takto nejako sa to podobá aj mojej práci.

 • Niečo konkrétne?

V rámci celosvetovej spolu-práce máme Etický kódex. To, ako sa riadime, staráme sa o svoje činnosti, záleží od nás.

Keď "najazdíme" viacej kilometrov, vidieť to na hodnote práce a aj na provízii.

 • Čím je toto podnikanie zaujímavé?

Okrem tovaru, venuje pozornosť aj kultúre spoločnosti. Stará sa o podvyživené, choré deti, kde prispieva vhodnou nutričnou stravou, (ktorú vyvíja pre tieto deti), v rámci zdravotných zistení aj finančne. Podporuje rozvoj vzdelania deti a dospelých, rôzne medicínske zákroky, ale aj na obnoviteľné zdroje v prírode.

 • O aký tovar ide?

Ide o anti-aging produkty, ktoré vyvíjajú z prírodných zdrojov veľké špičkové vedecké tímy. Mikrovýživa pre podporu zdravia, produkty pre ústne hygienu a kozmetické technológie aj s tzv. domácimi Spa prístrojmi a kozmetikou, kde patrí všetko od vlasovej starostlivosti, cez ošetrenia pokožky, (krémy, mlieka, čistiace veci, dekoratívna kozmetika, kozmetika na spevnenie pleti, podpory vlastného kolagénu pre omladenie), čo napomáha udržiavať mladší výzor a spríjemniť tak ne/príjemné a rýchle ne/starnutie.

 • Viac o pozadí práce?

Lepšie sa nám pracuje tímovo, pritom každý pracuje sám za seba. Hovorí sa, že kto chce ísť rýchlo, nech ide sám, kto chce ísť ďaleko a užiť si cestu, nech ide s tímom. Preto ten tím, pre dlhodobý efekt z práce. Prácou v tíme je napr. odovzdávanie know-how, spoznávať nadčasové veci, používať pákový efekt.

 • Čo mi táto práca prináša?

Osobne môžem využívať pracovný aj súkromný čas, ktorý si môžem plánovať na vzdelávanie, prácu, rodinu a svoje aktivity. Pracovať môžem odkiaľkoľvek, a na to potrebujem mobil, prípadne počítač. Samozrejme zaujímavý plat, odmeny, najmä tie cestovateľské, množstvo výletov s možnosťou spoznávať tak nielen rôzne zaujímavé destinácie, kultúru, ale aj ľudí.

Najviac ma teší, že môžem v rámci súkromia využívať čas tak, aby som tu bola pre tých, ktorí ma potrebujú, ale aj sama pre seba, pre svoje naplnenie.

 • Kde všade som sa dostala?

Konečne som počas pracovných ciest spoznala lepšie nielen naše hlavné mesto, Slovensko, ale aj Rakúsko, Maďarsko, bola som v Poľsku, v Anglicku, v Španielsku a 5 krát si zažila aj v USA. Dostala som sa aj na miesta, kde by som sa v rámci dovolenky nedostala.

 • Splnilo toto rozhodnutie to, čo som od života očakávala?

Už 12 rokov podnikám, rada sa vzdelávam a učím to aj iných. Žijem podľa toho, aby boli spokojní ľudia okolo mňa, v rámci mojej práce, známi aj neznámi a samozrejme aj ja. Ďakujem svojej dcére, že mi ukázala aj inú cestu, kde tiež pracujem, ale moja práca má úplne iný zmysel, čo ma napĺňa a robí ma spokojnou.

 • Odporúčanie pre ostatných?

Ak vám niekedy bude podobná príležitosť klopať na dvere alebo vás zaujalo niečo z tohoto, čo ste si prečítali, nehľadajte dôvody pre "mám, či nemám", ale pozrite sa na koreň veci a potom sa rozhodnite.

Ako začať s podnikaním alebo so spoluprácou? Prečítajte si tu: https://www.baja.sk/l/co-keby-ste-zacali-podnikat-prave-teraz/

https://www.baja.sk/kontakt/

SPOZNÁVAM ĽUDÍ VEĽMI ÚSPEŠNÝCH, AJ LÁSKAVÝCH 

Od kedy poznám spoločnosť Nu Skin, spája sa mi aj s týmto úžasným a úspešným človekom.
Pri budovaní podnikania dal mnohým ľuďom príležitosť, aby sa stali aj oni úspešní, dokonca úspešnejší ako on.
Jeho rozhodnutie, zdravá skromnosť, konzistentná práca v ktorejkoľvek časti sveta a ľudský prístup ho posunuli veľmi vysoko.
Mala som možnosť pobudnúť aj na jeho ranči a spoznať svet aj inak.
Nathan Ricks je pre mňa veľkým idolom a človekom, ktorý aj napriek tomu, že sa bránil podnikaniu so spoločnosťou Nu Skin, dal si napokon šancu, ktorú postupne premenil na vrchol jeho kariéry a pomohol s tým aj iným, ktorí si túto cestu vybrali .

Tak som spoznala ja Kentona Wortingtona a mnohých ďalších milionárov, ktorí sa delili a delia so svojim know-how, našli v tomto podnikaní zmysel a zdieľajú všetky možnosti s tými, ktorí majú záujem.

Vďaka nemu som spoznala aj ďalších skvelých ľudí. Každý si išiel a ide svojou cestou a niekde nás to spája spolu.

Sú to ľudia aj z môjho okolia, zo Slovenska, z Čiech a okolitých krajín.

Spolu sme zažili cestovanie, vzdelávanie alebo sme poskytli niečo aj z našich skúsenosti a zručností.

POHĽAD NA MOJE PODNIKANIE

Poznáte dobre  networkmarketing

V minulosti, ako zamestnanec som sa o takéto veci nezaujímala. Neskôr, ako človek túžiaci po slobode, som si to radšej naštudovala. Zistila som, že "networkmarketing je považovaný za jeden z najlepších odborov na svete." Náklady na naštartovanie sú minimálne, môže sa pracovať na čiastočný úväzok alebo naplno. Dôležitý je produkt  a seriózna spoločnosť. Nenakupujete domov zásoby, (vytvárate klientom mini e-shopy, ktoré si sami obsluhujú), nevystavujete faktúry neprichádzate do styku s peniazmi iných ľudí, ste šéfom sám sebe, prácu si viete rozplánovať, ale networkingujete, bez finančného rizika.

Dôležité je, aby ste na spoluprácu našli firmu, ktorá je už dlhšie na trhu, má výsledky a stále inovuje, najlepšie keď je evidovaná na svetovej burze, (lebo jej zodpovednosť a plány do budúcna robia firmu stabilnú).

Od nás spolupracujúcich ľudí sa očakáva lojalita, zodpovednosť, pracovitosť, využitie vlastnej, ale eticky dovolenej kreativity. (Tu niektorí ľudia zlyhávajú, lebo hľadajú skratky alebo jednoducho si predstavovali, že sa môžu zviesť na chrbte niekoho iného a nemusia robiť. To je omyl, po ktorom niektorí ľudia končia v tejto brandži a zanechávajú za sebou spúšť a ničia dobré meno tomuto odvetviu.)

Ku mne sa dostala príležitosť spolupracovať so svetovou špičkou, so spoločnosťou, ktorá vyvíja technológie na vedeckej báze s využitím poznatkov z prírody a súčasne aj pracuje na obnoviteľných zdrojoch (v prírode) a podporuje tak dôležitý rezort, ako je zdravý životný štýl.

Preto som si pred 12 rokmi vybrala toto podnikanie a zdieľam ho so svojimi súčasnými priateľmi, a budem ho zdieľať aj s tými budúcimi priateľmi.

Áno, som tu stále, 10 rokov sa venujem tejto práci naplno, predtým som to mala ako vedľajšiu prácu.

AKO PRACUJEME

Naša práca je variabilná. Nejde len o spoznanie, vyskúšanie produktov, ich rozmiestňovanie, ale aj o to naučiť iných ľudí, ako si môžu naštartovať svoje vlastné podnikanie. Preto je dôležité neustále sa vzdelávať. (Tým, že ide o tak zaujímavú oblasť ako je zdravie a krása, tak všetko čo sa dozvieme, nás zaujíma.) Momentálne pracujeme viac online, sme v spojení s firmou, s klientami, domácimi a zahraničnými obchodnými partnermi, ale aj a vedeckými kapacitami. To, čo vieme, odovzdávame pri rôznych online vysielaniach všetkým, ktorí majú záujem, chcú mať nové poznatky, rásť a rozvíjať seba a svoje podnikanie.

Kreativitu uplatňujeme na sociálnych sieťach, v našich Facebook skupinách, podieľame sa na mítingoch, rozhovoroch, radíme iným, zberáme skúsenosti. Mňa osobne toto veľmi baví.

Dobre odvedená práca poskytuje odmeny, ktoré motivujú, a umožňujú široké využitie a dávajú priestor pre osobné veci a záľuby.

Chcete si privyrobiť zdieľaním svojich obľúbených produktov s priateľmi? Možno snívate o vlastnej spoločnosti. Bez ohľadu na vaše ciele, môže byť vaša cesta s týmto podnikaním jedinečná, zaujímavá, plná nových zážitkov a spoznaním milých, ochotných, priateľských ľudí. Je na vás, kedy sa chcete na to všetko pozrieť bližšie, vybrať si svoju cestu - a svoje tempo.

https://www.baja.sk/kontakt/

NEBUĎ ZAJAC


Za týmto zaujímavým nadpisom nehľadajte nič, čo by malo mať súvislosť s chovom domáceho zverstva alebo lesných zvierat.

Poznáte to: NEBUĎ BIMBO, NEBUĎ BOJKO!!!!

 Tak aj toto je také malé "nakopnutie" pre všetkých, ktorí sa ocitli v nepríjemnej situácii, sú kreatívni, akční, len momentálne sa nevedia naštartovať, chcú niečo v živote zmeniť, aby mali nielen teraz tak potrebné peniaze, aby mohlo zaplatiť účty, keď im zatvorili prevádzky, aby mali potrebné zdroje na základné existenčné prežitie.

Využi len tak pre seba, prípadne doporuč kamarátom, sobotňajšie 30 min. stretnutie na FB, v skupine NEBUĎ ZAJAC a dozvieš sa, aké sú práve tie tvoje možností

Sobota 17.4.2021 o 11:00 alebo o 15:00 (podľa záujmu pridáme aj večerný termín o 19:00.

Ozvi sa a pošlem ti pozvánkuhttps://www.baja.sk/kontakt/

SVET MENIA NAŠE  ČINY 

Svet nemenia naše názory, ale činy.

Na to, aby sme konali správne, potrebujeme poznať, ovládať také zručnosti, ktoré môžu vytvárať plnohodnotné veci.

Tam patria nielen manuálne veci, ale aj možnosti tvorenia hodnôt, ktoré môžu iným ľuďom zlepšiť život.

Aj ja som pred pár rokmi, vďaka aktivite iných ľudí spoznala prácu-podnikanie, v ktorom som okrem práce a peňazí, získala aj veľa iných skúsenosti, ktorými cez rôzne projekty viem pomôcť, poradiť.

Aj tento víkend sa vzdelávam a dávam príležitosť aj iným, aby sa dozvedeli, ako sa dá spoznať seba, ďalšie možnosti a príležitosti

Páči sa mi, že som počas môjho podnikania spoznala ľudí, ktorí mi ukázali cestu k zmene. Hovorí sa, že sme priemerom 5 ľudí okolo nás. Teraz si ten priemer zvyšujeme aj ďalší, lebo toľko skvelých ľudí cez online event nám dáva potrebnú energiu.

Nesnažím sa ukazovať iným dokonalosť, prijímam realitu takú aká je, nakoľko práve to je kľúč k zmene každého z nás.

Čas a peniaze sú to, čo mnohí riešia. Ako sa na toto pozeráš ty?

"Čas sú vraj peniaze, ale peniaze sa nerovnajú času. Bez peňazí sa dá ešte vždy mnoho urobiť, bez času nič." - Jan Neruda

Pár záberov na pamiatku.

Viac zaujímavosti cez

https://www.baja.sk/kontakt/


 

SPOZNAJ ESENCIE PRE TVOJE PODNIKANIE  

Ten, kto je cieľavedomý, chce rozumieť veciam, ide hlbšie k zdrojom vzdelávania, produktívne myslí a chce spoznať tie správne "esencie" pre efektívne podnikanie. Občas, keď nájde niečo, čo mu prinesie aj malý úspech, vie ho to potešiť a o to viac sa naštartuje, a chce využiť rýchlo to, čo našiel.

Sú ľudia, ktorí sa boja hneď ísť s takýmito skúsenosťami do praxe, ešte ďalej skúmajú, hľadajú, objavujú a občas sa niekde v tom všetkom nakoniec stratia.

Zhromažďovanie a dopĺňanie ďalších potrebných esencii vedia priniesť práve reálni a úspešní ľudia. Vlastnou praxou k ním viete aj vy pridať nové, účinné esencie, prípadne rozoznať aj tie nepotrebné.

Ja som sa dostala k tým potrebným esenciám vzdelávaním, nadobudnutím odbornosti, prekonávaním prekážok, tvorivou a konzistentnou prácou, veľa som našla v ľuďoch, ktorí okrem úspechu, boli aj čestní, svedomití, charakterní, pracovití, spoľahliví, empatickí, prinášali porozumenie, boli reálni a delili sa o to všetko nielen na SUMMITOCH, ale aj iných stretnutiach.

Preto sa teším z toho, že môžem byť aj ja pre iných ľudí užitočná. Stále sa učím, rozvíjam svoje zručnosti a vedomosti. Teraz som otvorená, prijať a obohatiť aj seba, práve cez víkend na medzinárodnom online Influencer Summite. Buďte aj vy cieľavedomí a dopĺňajte si potrebné esencie, nie len v rámci podnikania, ale pre vlastný, lepší život.

Preklad pre online vysielanie je zabezpečený. Info pošlem.

Aké boli odozvy  po poslednom  SUMMITE?  video


ONLINE SVET

Hľadáte inširáciu alebo zmenu v živote, v práci alebo v podnikaní? Objavte nový spôsob zarábania peňazí aj v čase ekonomických turbulencií.

Od úspešných profesionálov sa vždy môžete naučiť veľa z ich praxe, s čím sa dá počítať do budúcna. U  mňa to už trvá 12 rokov a vďaka tomu dostala môj život, moja práca nový zmysel. 

 

Ak máte záujem dozvedieť sa viac, píšte mi, či pre vstup na dnešnú konferenciu alebo otázky, možno prečo som tak dlho v tomto podnikaní. https://www.baja.sk/kontakt/

JE PODNIKANIE PRE TEBA?

Zaujímaš sa o to, aby si našiel prácu, ktorá Ťa baví? Ak to nie je zamestnanie, tak možno hľadáš svoju vlastnú cestu. Ja som tú svoju našla pred 12 rokmi a stala sa aj mojou záľubou. Dôležité je, aby si sa dozvedel viac o práci a zaradil sa do pozície, ktorá ti vyhovuje.

Mne moje podnikanie dáva možnosti v rôznych sférach. Naviac, ide o spoluprácu s nadnárodnou spoločnosťou, pre ktorú robím marketing a zapájam do tohto projektu ďalších ľudí.

Okrem toho sa venujem e-shopu, sociálnej iniciatíve a baví ma, že popritom som ide aj o pozitívny prístup k prírode, environmentálnemu prostrediu, zdraviu, kráse a umiestňovaniu špičkových technológii vo svete atď.


FOTOGALÉRIA Z EVENTOV