ONLINE SVET

Hľadáte inširáciu alebo zmenu v živote, v práci alebo v podnikaní? Objavte nový spôsob zarábania peňazí aj v čase ekonomických turbulencií.

Už dnes večer o 19:00 sa môžete dozvedieť viac. Možno to bude pre vás len jedna z informácii alebo niečo s čím sa dá počítať do budúcna. U  mňa to už trvá 12 rokov a vďaka tomu dostala môj život, moja práca nový zmysel. 

 

Ak máte záujem dozvedieť sa viac, píšte mi, či pre vstup na dnešnú konferenciu alebo otázky, možno prečo som tak dlho v tomto podnikaní. https://www.baja.sk/kontakt/

JE PODNIKANIE PRE TEBA?

Zaujímaš sa o to, aby si našiel prácu, ktorá Ťa baví? Ak to nie je zamestnanie, tak možno hľadáš svoju vlastnú cestu. Ja som tú svoju našla pred 12 rokmi a stala sa aj mojou záľubou. Dôležité je, aby si sa dozvedel viac o práci a zaradil sa do pozície, ktorá ti vyhovuje.

Mne moje podnikanie dáva možnosti v rôznych sférach. Naviac, ide o spoluprácu s nadnárodnou spoločnosťou, pre ktorú robím marketing a zapájam do tohto projektu ďalších ľudí.

Okrem toho sa venujem e-shopu, sociálnej iniciatíve a baví ma, že popritom som ide aj o pozitívny prístup k prírode, environmentálnemu prostrediu, zdraviu, kráse a umiestňovaniu špičkových technológii vo svete atď.

Ak sa chceš dozvedieť viac, tak vo štvrtok 18.2.2021 všetko exkluzívne a online. Keď sa ozveš, pošlem ti link na pripojenie cez ZOOM.

1. časť biznisová  BUSUNESS LOUNGE  od 18.30-19:00

2. časť zameraná na portfólio BEAUTY LOUNGE 19:30-20:15

Máš možnosť dozvedieť sa veľa informácii od úspešných podnikateliek, ktoré s uspešné vo viacerých projektoch.

Spoznať a dozvedieť sa nové a zaujímavé informácie, vidieť praktické rady a počuť osobné skúsenosti sa vždy oplatí. https://www.baja.sk/kontakt/

AJ PO ROKOCH MA BAVÍ MOJA PRÁCA

Už o pár dní tu máme mega medzinárodné podujatie BoostUp! 

V dnešnej dobe mnohí ľudia hľadajú možnosti pre svoju lepšiu existenciu. Či už pracovnú, priateľskú, pre kvalitnejšie zdravie a hodnotnejší životný štýl, alebo pre svoj osobný rast a karierný postup.

Ak chcete túto "zmes" požiadavok a ľudí s nápadom spoznať ako celok, pozývam Vás v sobotu na online podujatie. A viete čo, tentokrát zadarmo. Link vám pošlem na e-mail.

Čim to asi bude, že po 12 rokoch, ešte stále ma baví toto podnikanie? Našla som zmysel pre seba, pre svoje okolie. Radosť iných a spokojnosť je pre mňa veľkou odmenou a motiváciou. Vďaka tomu sa učím nové veci a ich využitie v praxi mi dáva vždy nový zmysel.

ŠTARTUJEME V SOBOTU  23.1.2021 o 10:00. 

Chceš vedieť, čo drží naše podnikanie stále zaujímavé? Nič nevymýšľame, ale stále máme po ruke nové a nadčasové veci. Ak chceš vedieť, ako sa dá spolupracovať s vedeckou spoločnosťou a mať tak v obľube svoju prácu, ozvi sa, pošlem ti link a zajtra od 16:00-18:00 sa všetko dozvieš na online konferencii.
Chceš vedieť, čo drží naše podnikanie stále zaujímavé? Nič nevymýšľame, ale stále máme po ruke nové a nadčasové veci. Ak chceš vedieť, ako sa dá spolupracovať s vedeckou spoločnosťou a mať tak v obľube svoju prácu, ozvi sa, pošlem ti link a zajtra od 16:00-18:00 sa všetko dozvieš na online konferencii.

FOTOGALÉRIA Z EVENTOV