BOOSTUJ A ZARÁBAJ

Už ti niekto ponúkol možnosť rozmiestňovať špičkové technológie o ktoré je neustále záujem po celom svete, s možnosťou zárobku? 

Ak chceš vedieť viac, tak sa prihlás na online konferenciu. 


SPOZNÁVAM ĽUDÍ VEĽMI ÚSPEŠNÝCH, AJ LÁSKAVÝCH 

Od kedy poznám spoločnosť Nu Skin, spája sa mi aj s týmto úžasným a úspešným človekom.
Pri budovaní podnikania dal mnohým ľuďom príležitosť, aby sa stali aj oni úspešní, dokonca úspešnejší ako on.
Jeho rozhodnutie, zdravá skromnosť, konzistentná práca v ktorejkoľvek časti sveta a ľudský prístup ho posunuli veľmi vysoko.
Mala som možnosť pobudnúť aj na jeho ranči a spoznať svet aj inak.
Nathan Ricks je pre mňa veľkým idolom a človekom, ktorý aj napriek tomu, že sa bránil podnikaniu so spoločnosťou Nu Skin, dal si napokon šancu, ktorú postupne premenil na vrchol jeho kariéry a pomohol s tým aj iným, ktorí si túto cestu vybrali .

Tak som spoznala ja Kentona Wortingtona a mnohých ďalších milionárov, ktorí sa delili a delia so svojim know-how, našli v tomto podnikaní zmysel a zdieľajú všetky možnosti s tými, ktorí majú záujem.

Vďaka nemu som spoznala aj ďalších skvelých ľudí. Každý si išiel a ide svojou cestou a niekde nás to spája spolu.

Sú to ľudia aj z môjho okolia, zo Slovenska, z Čiech a okolitých krajín.

Spolu sme zažili cestovanie, vzdelávanie alebo sme poskytli niečo aj z našich skúsenosti a zručností.

POHĽAD NA MOJE PODNIKANIE

Poznáte dobre  networkmarketing

V minulosti, ako zamestnanec som sa o takéto veci nezaujímala. Neskôr, ako človek túžiaci po slobode, som si to radšej naštudovala. Zistila som, že "networkmarketing je považovaný za jeden z najlepších odborov na svete." Náklady na naštartovanie sú minimálne, môže sa pracovať na čiastočný úväzok alebo naplno. Dôležitý je produkt  a seriózna spoločnosť. Nenakupujete domov zásoby, (vytvárate klientom mini e-shopy, ktoré si sami obsluhujú), nevystavujete faktúry neprichádzate do styku s peniazmi iných ľudí, ste šéfom sám sebe, prácu si viete rozplánovať, ale networkingujete, bez finančného rizika.

Dôležité je, aby ste na spoluprácu našli firmu, ktorá je už dlhšie na trhu, má výsledky a stále inovuje, najlepšie keď je evidovaná na svetovej burze, (lebo jej zodpovednosť a plány do budúcna robia firmu stabilnú).

Od nás spolupracujúcich ľudí sa očakáva lojalita, zodpovednosť, pracovitosť, využitie vlastnej, ale eticky dovolenej kreativity. (Tu niektorí ľudia zlyhávajú, lebo hľadajú skratky alebo jednoducho si predstavovali, že sa môžu zviesť na chrbte niekoho iného a nemusia robiť. To je omyl, po ktorom niektorí ľudia končia v tejto brandži a zanechávajú za sebou spúšť a ničia dobré meno tomuto odvetviu.)

Ku mne sa dostala príležitosť spolupracovať so svetovou špičkou, so spoločnosťou, ktorá vyvíja technológie na vedeckej báze s využitím poznatkov z prírody a súčasne aj pracuje na obnoviteľných zdrojoch (v prírode) a podporuje tak dôležitý rezort, ako je zdravý životný štýl.

Preto som si pred 12 rokmi vybrala toto podnikanie a zdieľam ho so svojimi súčasnými priateľmi, a budem ho zdieľať aj s tými budúcimi priateľmi.

Áno, som tu stále, 10 rokov sa venujem tejto práci naplno, predtým som to mala ako vedľajšiu prácu.

AKO PRACUJEME

Naša práca je variabilná. Nejde len o spoznanie, vyskúšanie produktov, ich rozmiestňovanie, ale aj o to naučiť iných ľudí, ako si môžu naštartovať svoje vlastné podnikanie. Preto je dôležité neustále sa vzdelávať. (Tým, že ide o tak zaujímavú oblasť ako je zdravie a krása, tak všetko čo sa dozvieme, nás zaujíma.) Momentálne pracujeme viac online, sme v spojení s firmou, s klientami, domácimi a zahraničnými obchodnými partnermi, ale aj a vedeckými kapacitami. To, čo vieme, odovzdávame pri rôznych online vysielaniach všetkým, ktorí majú záujem, chcú mať nové poznatky, rásť a rozvíjať seba a svoje podnikanie.

Kreativitu uplatňujeme na sociálnych sieťach, v našich Facebook skupinách, podieľame sa na mítingoch, rozhovoroch, radíme iným, zberáme skúsenosti. Mňa osobne toto veľmi baví.

Dobre odvedená práca poskytuje odmeny, ktoré motivujú, a umožňujú široké využitie a dávajú priestor pre osobné veci a záľuby.

Chcete si privyrobiť zdieľaním svojich obľúbených produktov s priateľmi? Možno snívate o vlastnej spoločnosti. Bez ohľadu na vaše ciele, môže byť vaša cesta s týmto podnikaním jedinečná, zaujímavá, plná nových zážitkov a spoznaním milých, ochotných, priateľských ľudí. Je na vás, kedy sa chcete na to všetko pozrieť bližšie, vybrať si svoju cestu - a svoje tempo.

https://www.baja.sk/kontakt/

NEBUĎ ZAJAC


Za týmto zaujímavým nadpisom nehľadajte nič, čo by malo mať súvislosť s chovom domáceho zverstva alebo lesných zvierat.

Poznáte to: NEBUĎ BIMBO, NEBUĎ BOJKO!!!!

 Tak aj toto je také malé "nakopnutie" pre všetkých, ktorí sa ocitli v nepríjemnej situácii, sú kreatívni, akční, len momentálne sa nevedia naštartovať, chcú niečo v živote zmeniť, aby mali nielen teraz tak potrebné peniaze, aby mohlo zaplatiť účty, keď im zatvorili prevádzky, aby mali potrebné zdroje na základné existenčné prežitie.

Využi len tak pre seba, prípadne doporuč kamarátom, sobotňajšie 30 min. stretnutie na FB, v skupine NEBUĎ ZAJAC a dozvieš sa, aké sú práve tie tvoje možností

Sobota 17.4.2021 o 11:00 alebo o 15:00 (podľa záujmu pridáme aj večerný termín o 19:00.

Ozvi sa a pošlem ti pozvánkuhttps://www.baja.sk/kontakt/

SVET MENIA NAŠE  ČINY 

Svet nemenia naše názory, ale činy.

Na to, aby sme konali správne, potrebujeme poznať, ovládať také zručnosti, ktoré môžu vytvárať plnohodnotné veci.

Tam patria nielen manuálne veci, ale aj možnosti tvorenia hodnôt, ktoré môžu iným ľuďom zlepšiť život.

Aj ja som pred pár rokmi, vďaka aktivite iných ľudí spoznala prácu-podnikanie, v ktorom som okrem práce a peňazí, získala aj veľa iných skúsenosti, ktorými cez rôzne projekty viem pomôcť, poradiť.

Aj tento víkend sa vzdelávam a dávam príležitosť aj iným, aby sa dozvedeli, ako sa dá spoznať seba, ďalšie možnosti a príležitosti

Páči sa mi, že som počas môjho podnikania spoznala ľudí, ktorí mi ukázali cestu k zmene. Hovorí sa, že sme priemerom 5 ľudí okolo nás. Teraz si ten priemer zvyšujeme aj ďalší, lebo toľko skvelých ľudí cez online event nám dáva potrebnú energiu.

Nesnažím sa ukazovať iným dokonalosť, prijímam realitu takú aká je, nakoľko práve to je kľúč k zmene každého z nás.

Čas a peniaze sú to, čo mnohí riešia. Ako sa na toto pozeráš ty?

"Čas sú vraj peniaze, ale peniaze sa nerovnajú času. Bez peňazí sa dá ešte vždy mnoho urobiť, bez času nič." - Jan Neruda

Pár záberov na pamiatku.

Viac zaujímavosti cez

https://www.baja.sk/kontakt/


 

SPOZNAJ ESENCIE PRE TVOJE PODNIKANIE  

Ten, kto je cieľavedomý, chce rozumieť veciam, ide hlbšie k zdrojom vzdelávania, produktívne myslí a chce spoznať tie správne "esencie" pre efektívne podnikanie. Občas, keď nájde niečo, čo mu prinesie aj malý úspech, vie ho to potešiť a o to viac sa naštartuje, a chce využiť rýchlo to, čo našiel.

Sú ľudia, ktorí sa boja hneď ísť s takýmito skúsenosťami do praxe, ešte ďalej skúmajú, hľadajú, objavujú a občas sa niekde v tom všetkom nakoniec stratia.

Zhromažďovanie a dopĺňanie ďalších potrebných esencii vedia priniesť práve reálni a úspešní ľudia. Vlastnou praxou k ním viete aj vy pridať nové, účinné esencie, prípadne rozoznať aj tie nepotrebné.

Ja som sa dostala k tým potrebným esenciám vzdelávaním, nadobudnutím odbornosti, prekonávaním prekážok, tvorivou a konzistentnou prácou, veľa som našla v ľuďoch, ktorí okrem úspechu, boli aj čestní, svedomití, charakterní, pracovití, spoľahliví, empatickí, prinášali porozumenie, boli reálni a delili sa o to všetko nielen na SUMMITOCH, ale aj iných stretnutiach.

Preto sa teším z toho, že môžem byť aj ja pre iných ľudí užitočná. Stále sa učím, rozvíjam svoje zručnosti a vedomosti. Teraz som otvorená, prijať a obohatiť aj seba, práve cez víkend na medzinárodnom online Influencer Summite. Buďte aj vy cieľavedomí a dopĺňajte si potrebné esencie, nie len v rámci podnikania, ale pre vlastný, lepší život.

Preklad pre online vysielanie je zabezpečený. Info pošlem.

Aké boli odozvy  po poslednom  SUMMITE?  video


ONLINE SVET

Hľadáte inširáciu alebo zmenu v živote, v práci alebo v podnikaní? Objavte nový spôsob zarábania peňazí aj v čase ekonomických turbulencií.

Už dnes večer o 19:00 sa môžete dozvedieť viac. Možno to bude pre vás len jedna z informácii alebo niečo s čím sa dá počítať do budúcna. U  mňa to už trvá 12 rokov a vďaka tomu dostala môj život, moja práca nový zmysel. 

 

Ak máte záujem dozvedieť sa viac, píšte mi, či pre vstup na dnešnú konferenciu alebo otázky, možno prečo som tak dlho v tomto podnikaní. https://www.baja.sk/kontakt/

JE PODNIKANIE PRE TEBA?

Zaujímaš sa o to, aby si našiel prácu, ktorá Ťa baví? Ak to nie je zamestnanie, tak možno hľadáš svoju vlastnú cestu. Ja som tú svoju našla pred 12 rokmi a stala sa aj mojou záľubou. Dôležité je, aby si sa dozvedel viac o práci a zaradil sa do pozície, ktorá ti vyhovuje.

Mne moje podnikanie dáva možnosti v rôznych sférach. Naviac, ide o spoluprácu s nadnárodnou spoločnosťou, pre ktorú robím marketing a zapájam do tohto projektu ďalších ľudí.

Okrem toho sa venujem e-shopu, sociálnej iniciatíve a baví ma, že popritom som ide aj o pozitívny prístup k prírode, environmentálnemu prostrediu, zdraviu, kráse a umiestňovaniu špičkových technológii vo svete atď.

Ak sa chceš dozvedieť viac, tak vo štvrtok 18.2.2021 všetko exkluzívne a online. Keď sa ozveš, pošlem ti link na pripojenie cez ZOOM.

1. časť biznisová  BUSUNESS LOUNGE  od 18.30-19:00

2. časť zameraná na portfólio BEAUTY LOUNGE 19:30-20:15

Máš možnosť dozvedieť sa veľa informácii od úspešných podnikateliek, ktoré s uspešné vo viacerých projektoch.

Spoznať a dozvedieť sa nové a zaujímavé informácie, vidieť praktické rady a počuť osobné skúsenosti sa vždy oplatí. https://www.baja.sk/kontakt/

AJ PO ROKOCH MA BAVÍ MOJA PRÁCA

Už o pár dní tu máme mega medzinárodné podujatie BoostUp! 

V dnešnej dobe mnohí ľudia hľadajú možnosti pre svoju lepšiu existenciu. Či už pracovnú, priateľskú, pre kvalitnejšie zdravie a hodnotnejší životný štýl, alebo pre svoj osobný rast a karierný postup.

Ak chcete túto "zmes" požiadavok a ľudí s nápadom spoznať ako celok, pozývam Vás v sobotu na online podujatie. A viete čo, tentokrát zadarmo. Link vám pošlem na e-mail.

Čim to asi bude, že po 12 rokoch, ešte stále ma baví toto podnikanie? Našla som zmysel pre seba, pre svoje okolie. Radosť iných a spokojnosť je pre mňa veľkou odmenou a motiváciou. Vďaka tomu sa učím nové veci a ich využitie v praxi mi dáva vždy nový zmysel.

ŠTARTUJEME V SOBOTU  23.1.2021 o 10:00.