KRÁSA

Keď už máte chuť, urobiť niečo pre seba, teda pre svoju pokožku a zdravie, tak si pozrite, čo prospešné vás čaká v tejto ponuke 4 X s Babobabom. Krémy, ktoré obsahujú baobab, teda či už dužinu plodu baobabu alebo bambucké maslo sú skvelou voľbou pri starostlivosti o pokožku, veď pokožka potrebuje prírodné zložky (nie chemické) na to, aby...

Ako prvé venujem svoje 2 minúty ráno príjemnému zobúdzaniu sa s Lumičkom a večer sa teším na masáž, odlíčenie a čistenie pleti. Milujem to, lebo celé je to tak akurát, rýchle, príjemné a účinne.

Je to tak, niečo sa chystá a kto chce byť pritom a zaslúžiť si zadarmo svoje krásne ružové LumiSpa iO, tak čítajte ďalej.

Novinka, vďaka ktorej je obľúbené LumiSpa povýšené do inej rady a dokáže aj viac, ako len vyčistiť pleť a postarať sa o očné okolie. Prístroj LumiSpa iO môžeme spojiť s aplikáciou v mobile. Týmto spojením prístroja s internetom a využitia k tomu vytvorenej aplikácie, dokážeme získať aj osobného poradcu na starostlivosť o pleť.

Mať jemný a príjemný výzor, chcú nielen naše študentky, mladšie aj zrelšie ženy. Ak chcete v škole, v práci alebo medzi priateľkami vyzerať pekne a cítiť sa sebavedomo, mali by se si osvojiť týchto 5 jednoduchých krokov.

Aj ja patrí medzi ľudí, ktorí si už veľa pamätajú? Keď som prekročila tú magickú vekovú hranicu, 60 rokov, nič výnimočné sa neudialo, stále pracujem, rada športujem, šantím s vnučkou a vek sa stal aj pre mňa iba číslom.

Už dnes to začne a máme tu 20% zľavy na vybraté produkty. Pozrite si stručné informácie o týchto skvelých produktoch. Ozvite sa, robím hromadnú objednávku. Ak si chcete objednať sami, tu je link na registráciu, pre vás VIP, s najvýhodnejšími cenami ktoré vidíte vyššie. Ak by vám niečo nesedelo, ozvite sa. Objednávky nad 99 eur, sú bez poštovného. ...

Užite si slnko čo najviac a chráňte pritom svoju pokožku touto radou hydratačných krémov obsahujúcich ochranný faktor. Sunright SPF 35 a Sunright SPF 50 sú krémy, ktoré na slniečku ochránia vašu pokožku a vy sa zdravo a krásne opálite a tyčinkou Sunright Lim Balm 15 ochránite aj svoje pery. Krémy Sunright® sú určené pre všetky vekové kategórie, aj...

NOVINKY

31.07.2022

Dlho očakávané vzorky už sú k dispozícii.

Osviežte sa letným výpredajom produktov, na ktorý už mnohí netrpezlivo čakáte. V ponuke sú produkty od hlavy po päty, s cielom na vaše osvieženie a omladenie. Rozdelený bude na 2-krát. Jeden výpredaj bude v teraz od 12. júla od 10:00 hod. a bude trvať do 13.júla do 23.00 a druhý v auguste. Čo môžete očakávať? Pozrite si ponuku a ceny....

Pobyt na slniečku doma alebo pri mori si vždy vyžaduje starostlivosť o pokožku. Čo je vhodné používať v lete, aby bola pokožka pekná, zdravá a predišli ste jej poškodeniu? Aké veci si toto leto určite pribalím k moru ja? Váš výber nechám na vás, ale určite niečo z týchto víkendových plus výhod by sa hodilo aj vám.

Pokiaľ ide o masku na karneval, nie je problém, len sa zloží. Ale čo keď ide o porcelánovú masku, ktorá po natretí stuhne na tvári a nedá sa len tak rozbiť?

Keďže mám v telefóne veľa fotiek, ukazujem tie svoje, lebo často sa stretávam s otázkou, čo používam na pleť, keď v mojom veku má väčšina žien ochabnutú pokožku, vrásky a začínajú sa im viac prejavovať známky staroby.

PRIRODZENOSŤ

31.05.2022

Kozmetická taštička skrýva veľa tajomstiev, občas je tak plná, že sa do nej už nič nevojde, ale to nevadí. Nie všetko potrebujeme mať pri sebe, mnohé veci máme odložené doma alebo v inej príručnej taške. Práve som si aj doplnila mojich 5 potrebných vecí, ktoré sú pre mňa na leto dôležité a podporujú ženskú prirodzenosť. Rada som upravená, avšak...

Uprednostňujete pri starostlivosti o pokožku prípravky podľa vône, hodnoty pH, hydratácie, zloženia alebo máte iné kritéria? Produkty starostlivosti o telo od spoločnosti Nu Skin obsahujú kombináciu zložiek tak, aby vyživovali, posilňovali a upokojovali pokožku.

Keď som počula toto slovné spojenie v súvislosti s novým systémom ageLoc Boost, trochu ma to zaskočilo a pousmiala som sa. Mám 60 rokov a aj keď sa na to necítim, chcem vyzerať dobre a prirodzene. Dnes už viem, že je na tom niečo kus pravdy. Systém Boost je ako vrecko polievky. Otvoríte ho, vyberiete prístroj a sérum plné rastlinných...