KRÁSA

Maska na karneval môže kadečo zakryť a pleťová maska môže zase kadečo zlepšiť. Napríklad zlepšiť kvalitu našej pleti.

Či už chcete urobiť štart v starostlivosti o pleť alebo spoznávaním produktov naštartovať svoje podnikanie, sú tu pre vás pripravené tieto zaujímavé balíčky. Vo všetkých nájdete prístroj ageLOC Boost a Activating Serum. Ušetríte, spoznáte, potešíte sa výsledkom na vašej pleti a potom je už len krok k tomu, aby ste sa o toto s niekým podelili a aj...

Aj vy si občas poviete, že "dobré vedieť", keď sa dozviete o niečom zaujímavom? Preto sa idem s vami podeliť o niečo zaujímavé aj ja. Už 13 rokov používam len značku NU Skin na starostlivosť o moje telo zvnútra, aj zvonku. Je určená pre mladších, aj starších, mužov aj ženy, dokonca má aj niečo pre deti.

RANNÁ RUTINA

31.10.2021

Tak ako sa postaráme teraz, tak uvidíme výsledky až po čase. To platí pri pestovaní v poľnohospodárstve, ale aj iných oblastiach, aj pri takej starostlivosti o pleť. Ranné umývanie a natretie krémom, by malo byť samozrejmosťou. To isté platí aj večer. Tento jednoduchý rituál pozná každý.

VEDA A KRÁSA

28.10.2021

Záleží vám na tom, čo si dávate na svoju pleť? Potom si asi radi pozriete zloženie prípravkov a možno by ste chceli nakuknúť aj do zákulisia. Tak poďte a pozrite sa, čo stojí za systémom ageLOC Boost a ako môže ovplyvniť štruktúru a vzhľad vašej pleti a to neinvazívne. Viac vo videu: https://youtu.be/pwTj2Vu3qPQ

Teším sa z toho, že Nu Skin prichádza s novou radou, ktorá chráni a vyživuje pokožku ako BB krém, ale funguje ako dlhotrvajúci podkladový krém. Hybridná receptúra mejkapu a produktu starostlivosti o pleť Nu Colour Bioadaptive BB+ Skin Loving Foundation spája to najlepšie z oboch svetov.

Už ste videli naživo AgeLoc Boost ? Aj ste si ho vyskúšali? Aké ste mali pritom pocity? Aj vy ste si hladili tvár s príjemnou hlavicou, roztierali výživné sérum a zvuk "dzrn, dzrn," vám k tomu pridával pocit ukľudňujúcej zvukovej terapie?

Aj vy patríte do kategórie žien, ktoré venujú vlasom zvýšenú pozornosť, či už pri úprave alebo hasíte problém? Na časté bylinkové a olejové zábaly nemáte čas a hľadáte niečo rýchle a účinné. Mne pomohol šampón a maska, s prírodnými zložkami. Občas som masku prestriedala s kondicionérom. Po nejakom čase ich používania som sa začala viac tešiť z...

Občas aj vy máte chuť zapliesť si do vlasov nejakú kvetinku? Na jar púpavu, teraz margarétky. Už ste to skúsili aj s ďatelinkou? Ak nie, tak si predstavte, že ste niekde na lúke plnej kvetov a stojí tam krásna žena, s dlhými hustými vlasmi, voľne rozpustenými a vejúcimi vo vetre, ktoré zdobí krásna červená ďatelinka alebo naopak predstavte si...

Keď som sa dozvedela informáciu o novom prístroji, ktorý môžeme nosiť v kabelke a podľa potreby si rýchle za dve minúty upraviť pleť, aby bola hebká, hladká, pružnejšia, pevnejšia rozžiarenejšia, potešilo ma to.

Takto by som mohla jednoducho začať, pretože vám idem predstaviť produkt, ktorý je skutočne veľmi nenápadný, avšak veľmi účinný. To, čo obsahuje a aké sú s ním výsledky, by som tu mala písať aspoň raz do mesiaca a pravidelne. Pretože takýto je gél Enhancer.

Veľa ľudí si myslí, že pokiaľ je pleť mladá nie je potrebné sa o ňu až tak starať. Sú dievčatá, ktoré si pleť umyjú ráno vodou, večer odlíčia make-up a použijú krém, o ktorom ani nevedia čo obsahuje, prípadne aké má účinky na pleť, ale používa aj ho kamarátka. Pleť je ráno rovnaká ako každý deň a nedokonalosti sa zakryjú...

Môže byť krásna pleť aj bez zásahu skalpela a botoxových výplní? Čo tak s využitím vedy a prírody? Myslím si, že obyčajnou masážou nikdy nedostaneme ani ten najúčinnejší krém alebo sérum tam, kde treba.

Mať dokonale čistú pleť, nie je len tak. Najčistejšiu ju mávame u kozmetičky, dokonca aj s masážou, ktorá toto ošetrenie urobí za nás. Uvažovali ste o tom, že by ste si takéto hĺbkové ošetrenie mohli urobiť sami doma, aj s masážou? Bez rozdielu, či to viete alebo nie, či ste žena alebo muž?

Aj vy máte doma v kúpeľni pootáčané hore dnom či už obľúbený sprchový gél, telové mlieko, tlačíte spodok zubnej pasty, šetríte si pleťový krém a čakáte už len na kuriéra, kedy vám prinesie vaše obľúbené veci, lebo viete, že sú v nich vaše obľúbené prírodné zložky a vyhovujú nielen vašej pokožke, ale aj celej rodine.

Keď nás začne trápiť postava, prvé čo nám napadne, že niektorí začnú pokukávať po nejakých tipoch na chudnutie, diétach, iní začnú športovať. O invazívnych zákrokoch sa nejdem baviť, mňa zaujíma práve ten zdravý prístup.