KRÁSA

Keď som počula toto slovné spojenie v súvislosti s novým systémom ageLoc Boost, trochu ma to zaskočilo a pousmiala som sa. Mám 60 rokov a aj keď sa na to necítim, chcem vyzerať dobre a prirodzene. Dnes už viem, že je na tom niečo kus pravdy. Systém Boost je ako vrecko polievky. Otvoríte ho, vyberiete prístroj a sérum plné rastlinných...

Kedysi som počúvala rady starších a skúsenejších žien, že aj kozmetiku treba po čase zmeniť, lebo pleť si na ňu zvykne a už nebude taká účinná ako chceme. Keď som bola mladá, tak som neriešila starnutie pleti, ale tie problémové s akné, čiernymi bodkami a s nepeknými vyrážkami. Kozmetiku som menila len preto, lebo pleť sa mi veľmi nezlepšovala...

Mnohokrát zabúdame na to, že starostlivosť o pokožku je veľmi dôležitá, veď obopína celé naše telo, je odevom, o ktorý sa treba strať. Nestačí len voda, čistiaci prípravok a nejaký krém, chce to niečo viac.

Systém, ktorý je súčasťou produktovej línie ageLOC. Sada ageLOC® Transformation pre rýchle a účinné ošetrenie a omladenie pleti. Čistenie s penou, ktorá zjemní štruktúru pokožky, (pre rýchle vyskúšanie, stačí na chvíľku natrieť na ruku a vidieť výsledok), sérum a krémy na deň a noc. Tým, že táto sada obsahujú významnú prírodnú formulu ageLoc, idú...

Rýchle prehladenie pleti s prístrojom Boost a zapravenie séra s ageLOC, môžete urobiť kdekoľvek. Potrebujete len prístroj, sérum a čistú pleť. Výsledky omladenej pleti si pozrite nižšie.

RÝCHLY BRONZ

02.01.2023

Páči sa vám bronz na vašej pokožke? Chystáte sa na ples, či svatbu? Chcete zažiariť? Skúste to vyriešiť samoopaľovacím krémom SUNRIGHT INSTA GLOW. Už po 15 minutách uvidíte, že vaša pokožka chytá krásnu karamelovú farbu. Ku krásnej róbe sa bronz vždy hodí.

Upravená a nenápdne krásna može byť každá žena. Toto však záleží od mnohých faktrov. Napríklad od oblečenia, držania tela, ale aj úpravy pleti. A o tomto vám chcem niečo napísať.

Chcete si vyformovať postavu, ale cvičenie, behanie a diéty nemusíte? Tak vám dávam do pozornosti niečo úplne iné. Vyžaduje si to 5 minút vášho času a pravidelnosť.

Ako prvé venujem svoje 2 minúty ráno príjemnému zobúdzaniu sa s Lumičkom a večer sa teším na masáž, odlíčenie a čistenie pleti. Milujem to, lebo celé je to tak akurát, rýchle, príjemné a účinne.

Mať jemný a príjemný výzor, chcú nielen naše študentky, mladšie aj zrelšie ženy. Ak chcete v škole, v práci alebo medzi priateľkami vyzerať pekne a cítiť sa sebavedomo, mali by se si osvojiť týchto 5 jednoduchých krokov.

Je to tak, niečo sa chystá a kto chce byť pritom a zaslúžiť si zadarmo svoje krásne ružové LumiSpa iO, tak čítajte ďalej.

Keď už máte chuť, urobiť niečo pre seba, teda pre svoju pokožku a zdravie, tak si pozrite, čo prospešné vás čaká v tejto ponuke 4 X s Babobabom.

Milujem balíčky. Obzvlášť tie, v ktorých mi chodia veľmi užitočné veci. Volám ich elixír života. Starajú sa o moje zdravie zvnútra, podporujú metabolizmus a dopĺňajú mi to, čo sa v dnešnej strave nenachádza, pretože to, čo kedysi bola zdravá zelenina a ovocie, už dnes neplatí. Telo potrebuje potrebné množstvo a komplex vitamínov a minerálov....

Novinka, vďaka ktorej je obľúbené LumiSpa povýšené do inej rady a dokáže aj viac, ako len vyčistiť pleť a postarať sa o očné okolie. Prístroj LumiSpa iO môžeme spojiť s aplikáciou v mobile. Týmto spojením prístroja s internetom a využitia k tomu vytvorenej aplikácie, dokážeme získať aj osobného poradcu na starostlivosť o pleť.

Aj ja patrí medzi ľudí, ktorí si už veľa pamätajú? Keď som prekročila tú magickú vekovú hranicu, 60 rokov, nič výnimočné sa neudialo, stále pracujem, rada športujem, šantím s vnučkou a vek sa stal aj pre mňa iba číslom.

Užite si slnko čo najviac a chráňte pritom svoju pokožku touto radou hydratačných krémov obsahujúcich ochranný faktor. Sunright SPF 35 a Sunright SPF 50 sú krémy, ktoré na slniečku ochránia vašu pokožku a vy sa zdravo a krásne opálite a tyčinkou Sunright Lim Balm 15 ochránite aj svoje pery. Krémy Sunright® sú určené pre všetky vekové kategórie, aj...