KRÁSA

Keď hľadáme niečo na čom nám záleží, tak sa radíme a overujeme si, ktorá značka je najlepšia, nech už ide o čokoľvek. Ak nájdeme takúto značku, overujeme si cez recenzie aj ďalšie veci a požiadavky, ktoré máme.

My ženy máme rady zmeny, hlavne tie, kde ide o našu vizáž. Mnohé si túžia vyskúšať na sebe toľkokrát videné na facebooku a instagrame čistenie pleti s prístrojom LumiSpa, kozmetiku s ageLoc, ktorá ide do zdroja starnutia (starneme už od 25-ky), sú zvedavé, ako sa dajú uspať prskavky, vlastne enzým arNOX, generátor voľných radikálov, ktorý sa...

Aj malá premena vizáže môže byť krokom k tomu, aby sme opäť otvorili svoju zabudnutú zásuvku s dekoratívnou kozmetikou a začali sa maľovať. Predtým to chce ešte malú kontrolu kvality a expirácie doma uložených "šminiek" a potom už len chuť trochu sa pohrať s pleťou, očkami, či rúžom na perách.

Komplimenty prídu vždy vhod. Stalo sa vám, milé ženy, že si vás niekto pomýlil s niekým o 12-15 rokov mladším, ako ste vy? Dokonca vás nazval omladina, aj keď váš vek sa už blíži k dôchodkovému? Mne sa to stáva. Možno to je aj tým, že sa veľa pohybujem pomedzi mladými ľuďmi a zapadnem.

Možno aj vy sa ráno zobúdzate s kruhmi pod očami a pred zrkadlom otáčate hlavou, najskôr si pozriete pravú stranu pod okom, jemne ukazovákom a palcom roztiahnete pokožku, aby sa kruhy zmenšili, potom prstami pod okom mierne pobubnujete a prejdete na ľavú stranu a keď zistite, že aj tam je to rovnaké, vytiahnete elektrickú zubnú kefku a pustíte sa...

Mať dokonale čistú pleť, nie je len tak. Najčistejšiu ju mávame u kozmetičky, dokonca aj s masážou, ktorá toto ošetrenie urobí za nás. Uvažovali ste o tom, že by ste si takéto hĺbkové ošetrenie mohli urobiť sami doma, aj s masážou? Bez rozdielu, či to viete alebo nie, či ste žena alebo muž?

Poradím vám môj, rokmi odskúšaný recept. Myslím si, že si ho aj vy obľúbite. (Nemyslite teraz na invazívny zákrok.) My sa budeme baviť o produktoch s prírodnými zložkami, ktoré sú dostupné každému, sú vedecky vyvinuté, nadčasové a účinné. K tomu, aby ste za tak krátky čas urobili malú anti-aging omladzovaciu kúru, potrebujete 8 produktov.