AgeLOC BOOST

Už o pár dní  začne predpredaj balíčka ageLoc Boost.  Chcete ho aj vy vyskúšať? Ozvite sa mi.

Účinky ageLoc Boost:

• Posilňuje rýchlejšie prirodzenú krásu pleti, aby bola jasnejšia, žiarivejšia, plnšia, pružnejšia, zdravo vyzerajúca.

• Pomáha zmierniť znaky predčasného starnutia a predlžuje mladistvý vzhľad vašej pokožky a to za 2 minúty

Balíček obsahuje:

1. ageLOC Boost sérum:

Obsahuje zložky na rozjasnenie pokožky (výťažok z morského narcisu), hydratačnú a vypínajúcu zmes (výťažok z jabĺk, zo šošovice, z vodného melóna a kyselinu hyalurónovú v dvoch formách (hyaluronát sodný a acetylovaný hyaluronát sodný) hydratuje a zmäkčuje pokožku, pričom jej dodáva plnší vzhľad.

Výťažok z plodov kaviárovej limetky povzbudzuje exfoliáciu a podporuje bunkovú obnovu pokožky a našu patentovanú zmes ageLOC, ktorá sa zameriava na prvé viditeľné znaky starnutia pokožky už v zárodku (vrásky, pigmentové škvrny, ochabnutú, mdlú a málo pevnú pleť)

2. Prístroj ageLOC Boost

  • Využíva patentovanú technológiu striedavého pulzného mikroprúdu

  • Za 2 minúty dokáže vylepšiť vašu pleť, (stačí mať prístroj a sérum pri sebe, napr. v kabelke a pred akýmkoľvek stretnutím si môžete zlepšiť nielen náladu, ale hlavne vzhľad

Tým, že cez predpredaj môže získať rýchlejšie omladenie pleti, môžete pomôcť, po uvedení na trh aj iným ľuďom, nielen svojimi výsledkami, ale možnosťou zapojiť sa do práce, za ktorú samozrejme si môžete zarobiť. 

Výsledky:

Pozrite si výsledky po ošetrení, šípka označuje časť tváre, kde bolo ošetrenie. Netreba nič, len vyčistiť pleť, (dnes už sú rôzne odličovanie vlhké obrúsky, ktoré nám občas pomôžu ako SOS. Boostovali sme aj v parku, na ceste, v aute, doma a vždy výsledok potešil.

Ja som skúšala prístroj hlavne kvôli ovisajúcej pokožke. 60-ka je vek kedy treba kadečo spevňovať a syslíkovanie pod lícami, plus dvojitá brada je najčastejším a nepríjemným zistením mnohým žien. Zvyčajne nás to prekvapí, keď sa vidíme na fotkách. Niekto rieši viacej pigmentové škvrny, iný póry, jas, tón a celkovú štruktúru pokožky.

Ženy, ktoré som oboostovala, mali vždy výsledok, ktorý pripisovali najme tým dvom kyselinám hyaluronovým a aj rastlinným výťažkom, ktoré podporili zdravo vyzerajúcu pleť.

https://www.baja.sk/kontakt/KRÁSA

Keď som sa dozvedela informáciu o novom prístroji, ktorý môžeme nosiť v kabelke a podľa potreby si rýchle za dve minúty upraviť pleť, aby bola hebká, hladká, pružnejšia, pevnejšia rozžiarenejšia, potešilo ma to.

Takto by som mohla jednoducho začať, pretože vám idem predstaviť produkt, ktorý je skutočne veľmi nenápadný, avšak veľmi účinný. To, čo obsahuje a aké sú s ním výsledky, by som tu mala písať aspoň raz do mesiaca a pravidelne. Pretože takýto je gél Enhancer.

Veľa ľudí si myslí, že pokiaľ je pleť mladá nie je potrebné sa o ňu až tak starať. Sú dievčatá, ktoré si pleť umyjú ráno vodou, večer odlíčia make-up a použijú krém, o ktorom ani nevedia čo obsahuje, prípadne aké má účinky na pleť, ale používa aj ho kamarátka. Pleť je ráno rovnaká ako každý deň a nedokonalosti sa zakryjú...

Môže byť krásna pleť aj bez zásahu skalpela a botoxových výplní? Čo tak s využitím vedy a prírody? Myslím si, že obyčajnou masážou nikdy nedostaneme ani ten najúčinnejší krém alebo sérum tam, kde treba.

Mať dokonale čistú pleť, nie je len tak. Najčistejšiu ju mávame u kozmetičky, dokonca aj s masážou, ktorá toto ošetrenie urobí za nás. Uvažovali ste o tom, že by ste si takéto hĺbkové ošetrenie mohli urobiť sami doma, aj s masážou? Bez rozdielu, či to viete alebo nie, či ste žena alebo muž?

Aj vy máte doma v kúpeľni pootáčané hore dnom či už obľúbený sprchový gél, telové mlieko, tlačíte spodok zubnej pasty, šetríte si pleťový krém a čakáte už len na kuriéra, kedy vám prinesie vaše obľúbené veci, lebo viete, že sú v nich vaše obľúbené prírodné zložky a vyhovujú nielen vašej pokožke, ale aj celej rodine.

Keď nás začne trápiť postava, prvé čo nám napadne, že niektorí začnú pokukávať po nejakých tipoch na chudnutie, diétach, iní začnú športovať. O invazívnych zákrokoch sa nejdem baviť, mňa zaujíma práve ten zdravý prístup.

Momentálne je ideálny čas na začatie niekoľkých úprav vašej rutiny starostlivosti o pokožku. Okrem bežných vonkajších vplyvov, z ovzdušia, vystavujeme dobrovoľne aj iným, menej príjemným, ktorých následok si niekedy ani neuvedomujeme.

Základom zdravých zubov je ich pravidelné čistenie. V minulosti mali ľudia na čistenie svoje metódy. Avšak možno tým, že konzumovali menej cukru, ústa si vyplachovali bylinkovými odvarmi, chrup mali zdravší.

"Možno budete prekvapení, ale vedci a fyziognomisti považujú pery za jednu z dôležitých častí ľudského tela, vďaka ktorej vieme určite charakter človeka. Prostredníctvom nich totiž vyjadrujeme verbálne naše myšlienky a zároveň odhaľujeme niečo z našej povahy. Aj preto sme sa rozhodli pozrieť sa bližšie na jednotlivé tvary ľudských pier, vďaka...

Hľadáte rýchle riešenie na suché ruky? S krémom Hand Lotion to vyriešite rýchlo. Stačí naniesť na ruky a zápästia ľubovoľné množstvo krému, rozotrieť, dobre rozmasírovať a než prejdete od dverí bytu k autu, vaše ruky budú hebké, hladké, bez mastného povlaku. Nemusíte si ich pred chytením volanta ani utierať.

SOS MANIKÚRA!

10.02.2021

Ruky hore, ak potrebujete manikúru, (pedikúru) za ktorou si nemôžete v tieto dni zájsť do salónu!

Zdravé, pevné a pekné nechty sa páčia každému, nie každý ich také má. Nechty si ničíme pri domácich prácach, lakmi, odlakovačom, a pod. Tí, čo si dokonca nechty ohrýzajú, si zase zvyšujú riziko infekcie kože v okolí nechta. Niekedy pomaly rastú a občas sa objavia na nich biele bodky, ryhy a na nechtoch nôh sú to hlavne pliesne. Alebo máte...

Predtým, ako začnete používať galvanický prístroj, požiadajte o jeho predvedenie alebo aspoň o linky na dôveryhodné videa, kde odpozorujete techniku galvanizácie. Zaujímavé informácie sú aj priamo na www.nuskin.com, viď dolu. (Video s návodom nájdete aj tu.) Až keď budete vedieť, že pri galvanizácii musíte ku príslušnému gélu nasadiť správny...

Keď som pred 12-timi rokmi spoznala kozmetickú značku NuSkin, bola pre mňa neznáma. Zaujalo ma však, že ju vyvíjal veľký tím vedcov a pracovali na využití hlavne prírodných zložiek. Páčilo sa mi motto firmy: "Všetko z dobrého nič zo zlého."

Nové produkty NUTRICENTIALS, nie je len kozmetika s prírodnými zložkami, (ktoré rastú v nehostinnom a ťažkom prostredí, na skalách pri - 20° C, so zázračnú mocou), ale aj spojenie, rovnováha vedy a prírody. Prostredníctvom prelomových vedeckých procesov použili vedci výťažky z piatich bioadaptívnych rastlín, ktoré prežívajú a prekvitajú aj v...

POSLEDNÉ ZÁSOBYSpoločnosť NuSkin sa každoročne zameriava na vyvíjanie nových produktov a technológií, postupne dáva svoj fokus viac a viac na udržateľnosť, aby pomáhal chrániť našu planétu 🌎 a tak priebežne formuje svoje portfólio. Preto sa občas stane aj to, že niektoré produkty sa rozhodne vyradiť, či už natrvalo alebo v niektorých regiónoch.

PLEŤ V ZIME

20.12.2020

Vždy, keď príde zima, pleť si žiada zmenu. V zime pleť rýchlejšie vysychá, je vystavovaná vonkajším poveternostným vplyvom, musí zvládať prechody zo zimy, do teplom vyhriatej miestnosti a naopak. Vtedy je potrebné poskytnúť jej niečo naviac. Najlepšie s prírodnými zložkami, s jemným nemastným zložením, čo prirodzene ochraňuje pleť, udržiava...

Vianoce sa blížia a každý hľadáme vhodné a dnes väčšina z nás aj užitočné darčeky. Radi by sme mali darčeky, ktoré sú overené a vždy nás poteší aj zľava.