KRÁSA

Chcete zažiť niečo ako zázrak omladenia a mať svoj vek pod kontrolou? Vygalvanizujte sa do krásy s Galvanik Spa a gélmi s ageloc technológiou. S touto úžasnú technológiu objavíte svoje mladšie ja.

Leto je tu a s ním prichádza čas aj na ľahký letný rúž. A čo by mohlo byť lepšie ako perfektne rozžiariť svoje pery s nestierateľným rúžom? Naša kolekcia rúžov vám ponúkajú širokú paletu odtieňov, ktoré dokonale zvýraznia vašu krásu. Od jemných pastelových tónov až po výrazné a žiarivé farby, máme pre vás všetko, s čím môžete dosiahnuť neodolateľné...

Užite si slnko čo najviac a chráňte pritom svoju pokožku touto radou hydratačných krémov obsahujúcich ochranný faktor. Sunright SPF 35 a Sunright SPF 50 sú krémy, ktoré na slniečku ochránia vašu pokožku a vy sa zdravo a krásne opálite a tyčinkou Sunright Lim Balm 15 ochránite aj svoje pery. Krémy Sunright® sú určené pre všetky vekové kategórie, aj...

RÝCHLY BRONZ

21.05.2023

Páči sa vám bronz na vašej pokožke? Chystáte sa na ples, či svatbu? Chcete zažiariť? Skúste to vyriešiť samoopaľovacím krémom SUNRIGHT INSTA GLOW. Už po 15 minutách uvidíte, že vaša pokožka chytá krásnu karamelovú farbu. Ku krásnej róbe sa bronz vždy hodí.

Vždy príde čas, kedy nás začne niečo znepokojovať. U žien to často bývajú problémy s vráskami a túžba udržať si mladistvý vzhľad pleti. Nerobte si vrásky, že máte vrásky. Vrásky sú bežnou súčasťou starnutia pokožky a môžu mať vplyv na sebavedomie. Našťastie existujú produkty, ktoré môžu pomôcť minimalizovať vzhľad vrások a zlepšiť celkový stav...

Dosť ma zaujal tento výrok: "K životu nedostavame návod. Dostávame matku." A je to tak. Matka je skutočne tou dôležitou osobou v našom živote od úplného začiatku. To, čo nám vštepila do života, zväčša tam aj zostalo, možno sme k tomu niečo nové pridali aj my a opäť sme preniesli niečo z toho, aj na naše deti.

Tajomstvo rozžiarenej a mladistvo vyzerajúcej pokožky a pleti máme niekedy na dosah, len neveríme tomu, čomu vidíme, pretože to považujeme za reklamný ťah. Aj aj som tak myslela, kým som nespoznala niektorých ľudí osobne a hlavne neuvidela niečo také na sebe. Dnes viem, že sa to dá a je to veľmi jednoduché.

Ráno je to niekedy ťažké, stihnúť všetko, čo treba, ale keď si dobre naplánujete čas, ide to. Dokonca si viete nájsť aj 7 minút pre seba, a teda pre svoju pleť.

Ranný drink

03.04.2023

Radosť nájdeme v každodenných zvykoch a maličkostiach, ako sú tieto.

Pred časom som uvítala, keď moja obľúbená kozmetika priniesla na trh promo ponuku minibalenia jednej bioadaptívnej kolekcie, kde boli všetko potrebné pre starostlivosť o pleť, od čistiaceho gélu, cez tonizačnú vodu, séra, masky, pílingu, krému na pleť a na očné okolie. Odvtedy sa snažím pri cestovaní nosiť niečo z tých miniatúr so sebou.

Ako prvé venujem svoje 2 minúty ráno príjemnému zobúdzaniu sa s Lumičkom a večer sa teším na masáž, odlíčenie a čistenie pleti. Milujem to, lebo celé je to tak akurát, rýchle, príjemné a účinne.

Keď som počula toto slovné spojenie v súvislosti s novým systémom ageLoc Boost, trochu ma to zaskočilo a pousmiala som sa. Mám 60 rokov a aj keď sa na to necítim, chcem vyzerať dobre a prirodzene. Dnes už viem, že je na tom niečo kus pravdy. Systém Boost je ako vrecko polievky. Otvoríte ho, vyberiete prístroj a sérum plné rastlinných...

Kedysi som počúvala rady starších a skúsenejších žien, že aj kozmetiku treba po čase zmeniť, lebo pleť si na ňu zvykne a už nebude taká účinná ako chceme. Keď som bola mladá, tak som neriešila starnutie pleti, ale tie problémové s akné, čiernymi bodkami a s nepeknými vyrážkami. Kozmetiku som menila len preto, lebo pleť sa mi veľmi nezlepšovala...

Mnohokrát zabúdame na to, že starostlivosť o pokožku je veľmi dôležitá, veď obopína celé naše telo, je odevom, o ktorý sa treba strať. Nestačí len voda, čistiaci prípravok a nejaký krém, chce to niečo viac.

Systém, ktorý je súčasťou produktovej línie ageLOC. Sada ageLOC® Transformation pre rýchle a účinné ošetrenie a omladenie pleti. Čistenie s penou, ktorá zjemní štruktúru pokožky, (pre rýchle vyskúšanie, stačí na chvíľku natrieť na ruku a vidieť výsledok), sérum a krémy na deň a noc. Tým, že táto sada obsahujú významnú prírodnú formulu ageLoc, idú...

Rýchle prehladenie pleti s prístrojom Boost a zapravenie séra s ageLOC, môžete urobiť kdekoľvek. Potrebujete len prístroj, sérum a čistú pleť. Výsledky omladenej pleti si pozrite nižšie.

Upravená a nenápdne krásna može byť každá žena. Toto však záleží od mnohých faktrov. Napríklad od oblečenia, držania tela, ale aj úpravy pleti. A o tomto vám chcem niečo napísať.

Chcete si vyformovať postavu, ale cvičenie, behanie a diéty nemusíte? Tak vám dávam do pozornosti niečo úplne iné. Vyžaduje si to 5 minút vášho času a pravidelnosť.