POTREBUJÚ ZUBY MASÁŽ ?

18.07.2020

Zámena je vtipná zmena. Občas pri svojich cestovaniach zažívam rôzne príhody. Aj tentokrát som si na sobotňajší večer nabalila do svojej taštičky s hygienickými potrebami len to najnutnejšie a najmenšie. Však to bolo len na jednu noc.

Pred 3 týždňami som tiež cestovala a to bolo na 2 noci. Vtedy som si okrem bežných vecí nabalila do 3 malých plastových nádobiek, zubnú pastu, krém na pleť a masážny krém s mentolom na nohy, (predpokladala som, že po celodennom chodení v lodičkách, mi padne vhod malá masáž chodidiel).

Keď som večer vytiahla svoje hygienické potreby, ako prvé sa mi žiadalo, umyť si zuby. Otvorila som jednu plastovú nádobku, privoňala a šup s tým na kefku. A zrazu som v ústach pocítila čudnú chuť. "Hmm, to asi nie je zubná pasta, chutí to ako krém," pomyslela som si. Aj to bol, dokonca masážny, mentolový. Pomýlila ma tá príjemná osviež

ujúca vôňa. Vybrala som iný obal, so správnou AP-24 náplňou, a tú som pridala na kefku. Počas čistenia zubov, už so zubnou pastou, som súčasne masírovala svoje zuby aj masážnym krémom.

Ráno som mala dobrý pocit v ústach, veď po takej masáži bola ústna dutina úplne zrelaxovaná.

Hovorí sa, že pravá prírodná kozmetika je tá, ktorá sa dá zjesť a neublíži organizmu. Preto omylom použitý Flex creame neublížil ani mne.

A mimochodom, lodičky som zabudla doma a celý čas som chodila v pohodlných topánkach.