ČO JE LUMISPA iO?

23.09.2022

Novinka, vďaka ktorej je obľúbené LumiSpa povýšené do inej rady a dokáže aj viac, ako len vyčistiť pleť a postarať sa o očné okolie. Prístroj LumiSpa iO môžeme spojiť s aplikáciou v mobile. Týmto spojením prístroja s internetom a využitia k tomu vytvorenej aplikácie, dokážeme získať aj osobného poradcu na starostlivosť o pleť.

Dostala som tú možnosť byť medzi prvými, kto začne používať túto najnovšiu technológiu. 

Len tak pre zaujímavosť, vedeli ste, že...

Spoločnosť Nu Skin bola 4 roky po sebe vyhlásená za svetovú 1. svetovú značku domácich kozmetických zariadení?

Od uvedenia na trh od roku 2017 sa predalo takmer 5 miliónov kusov jej najobľúbenejšieho produktu - ageLOC LumiSpa®, t. j. 1 LumiSpa sa predá každých 30 sekúnd a bolo ocenené mnohými svetovými oceneniami.

Spoločnosť Nu Skin nikdy neprestala byť inovatívna

V roku 2022 spoločnosť Nu Skin rozširuje svoje inovácie cez využitie internetu pri používaní prístroja LumiSpa iO. Má vylepšený dizajn pre dokonalosť a dvíha toto obľúbené kozmetické zariadenie na novú úroveň pre personalizovanú starostlivosť o pleť.

Je to neskutočná bomba pre tých, ktorý sa starajú alebo chcú starať o svoju pleť, vyhľadávajú spôsoby na znižovanie výskytu viditeľných známok starnutia alebo na udržanie a podporu mladistvo vyzerajúcej pleti.

Ušetríte čas

Je určená na čistenie pleti a masáž očného okolia. Tí, ktorí spoznali benefity ešte pôvodného LumiSpa, používajú ho denne doma, (viem, že pre uľahčenie práce ho využívajú aj kozmetické salóny) a pri pravidelnom 1-2 minútovom čistiacom ošetrení je pleť čistá, pevná, zdravá a omladenejšia. Pre zjemnenie vrások pod očami a spevnenie horného viečka slúži nadstavec ACCENT.

6 nových funkcii

Vstavané senzory

Prístroj sa stáva inteligentným, vďaka ďalším vylepšeniam. Vstavané senzory prístroja dokážu určiť čas výmeny silikónovej hlavice alebo či pri čistení nevyvíjate príliš veľký tlak na pleť. Môžete si tiež uložiť prispôsobené postupy do svojho prístroja s využitím aplikácie VERA. Je to vlastne riadená optimalizácia na dosiahnutie krásy pleti.

Objednať si ho môžete tu:
 

Silikónové hlavice s antibakteriálnym striebrom na povrchu

  • Prístroj oznámi, kedy treba vymeniť hlavice, pretože používaním sa ich povrch opotrebováva a čistenie s ňou už nebude vhodné.
  • Hlavica je určená na 180 použití, pokiaľ antibakteriálne striebro na povrchu už nie je, ďalšie čistenie je neefektívne.
  • Dizajn hlavice je v tvare vlniek, aby účinne spolupracoval s čistiacimi prípravkami ageLOC LumiSpa Activating Cleanser.
  • Čistením pomocou hlavice sa otvárajú, čistia a zatvárajú póry.
  • Ak budete striedať viacej hlavíc, tzn. mäkkú, normálnu a tvrdú, tak budete vedieť, ktorú treba vymeniť.

Nové tlačítka s farebným využitím

Čo na ňom oceňujem je, že cez farebné značky si môžete nastaviť čas na ošetrenie

  • ružová, skrátený čas na 1. min, (napr. pre rýchle ranné čistenie)
  • zelená, klasické 2 min. čistenie
  • modrá, dlhšie 4 minútové čistenie (keď je viacej makeupu, prašné prostredie, po športe)

Tak ako o kyseline hyaluronovej hovorí dnes celý kozmetický svet, bola to spoločnosť NuSkin, ktorá ju prvá implementovala do svojich krémov, kvôli udržateľnej hydratácii a až keď jej skončili patentové práva, dostala sa aj do krémov iných značiek.

Tak to je aj LumiSpa IO, sme prví, kto má niečo také už v rukách a niektorí už aj odskúšané na svojej pleti. (Pozor, nejde o obyčajnú kefku na čistenie pleti.) 
Objednajte si tu :

Lumi spa io: https://nskn.co/PzcIqg

LumiSpa io očný nadstavec :https://nskn.co/RnAS6V

Ak sa chcete pridať medzi používateľov, kliknite sem:https://nskn.co/gN6ZEA

Moje skúsenosti s ageLOC LumiSpa®, vrátene očného nadstavca : https://www.baja.sk/l/toto-zvladnes/

https://www.baja.sk/kontakt/