ČO KEBY STE ZAČALI PODNIKAŤ PRÁVE TERAZ?

23.09.2021

Poznáte spoločnosť NuSkin? Vyskúšali ste si, prípadne obľúbili niektoré produkty, spoznali ste ich účinok? Alebo ich ešte len chcete spoznať? To je prvý krok, ako začať svoje vlastné podnikanie a keď si ich obľúbite, môžete sa podeliť so skúsenosťami s priateľmi alebo tými, ktorých zaujíma zdravý životný štýl.


Odlišnosť od iných spoločnosti

Vedci spoločnosti NuSkin vyvinuli a priniesli na trh anti-agingové riešenia, ktoré sa okrem vonkajších známok starnutia zameriavajú aj na vnútorné zdroje, ktoré spôsobujú starnutie. Vďaka osvedčeným technológiám a inovatívnym receptúram, ako je aj ageLOC, sa odlišuje príležitosť spoločnosti Nu Skin od všetkých ostatných na rýchlo rastúcom trhu v oblasti anti-agingu. Jej neustálym vývojom a inováciami sa portfólio produktov rozrastá o nové kozmetické prístroje a produkty.

Euromonitor vymenoval značku Nu Skin za svetovú jednotku v oblasti prístrojov na domáce použitie už štvrtý rok po sebe v (rokoch 2017 až 2020).

Podeľte sa s inými

Ako začať  svoje vlastné podnikanie?  Po jednoduchej registrácii ako Brand Affiliate spoločnosti Nu Skin budete mať exkluzívne oprávnenie zdieľať produkty s inými ľuďmi vytváraním e-shopov, na predaj jedinečných produktov, ktoré pomáhajú zlepšiť vzhľad a odblokovať skutočný potenciál vášho tela.

Nu Skin vás podporí poskytovaním

  • inovatívnych produktov, o ktoré sa môžete podeliť s druhými, aby vyzerali a cítili sa čo najlepšie
  • príležitosti na rozvoj zručností a schopností potrebných na vlastnenie podnikania
  • povznášajúcej kultúry plnej ľudí, ktorí vás podporia
  • jedinečných skúseností, ktoré vo vás vzbudia nadšenie.

Naviac  máte šancu pridať sa ku komunite oddanej projektom na celom svete, ktoré bojujú s ochoreniami detí, negramotnosťou, hladom a chudobou. Týmto projektom sa dáva deťom na celom svete nádej na svetlejšiu budúcnosť.

Objavte svoje najlepšie ja  a pustite sa do nových vecí, v ktorých je budúcnosť.