ĎATELINKA VO VLASOCH

18.03.2022

Občas aj vy máte chuť zapliesť si do vlasov nejakú kvetinku? Na jar púpavu, teraz margarétky. Už ste to skúsili aj s ďatelinkou? Ak nie, tak si predstavte, že ste niekde na lúke plnej kvetov a stojí tam krásna žena, s dlhými hustými vlasmi, voľne rozpustenými a vejúcimi vo vetre, ktoré zdobí krásna červená ďatelinka alebo naopak predstavte si kovbojku, ktorá má zapletený dlhý hustý vrkoč a v ňom má zastoknutú krásnu ďatelinku.

Viem, že bežne si ďatelinku predstavujete ako trojlístkovú zelenú rastlinku a keď objavíte štvorlístok, hovoríte o šťastí. Často som aj ja, ako dieťa takto hľadala šťastie, ale väčšinou skončila ďatelinka v prútenom košíku s ďalšou trávou, ako krmivo pre naše zajace. Ďatelinka či už s bielym kvetom alebo červeným, má svoje využitie v medicíne. Konečne sa stáva potrebnou bylinkou aj pre ľudí. Výťažky z nej sa používajú na liečenie príznakov menopauzy, pri ekzémoch, či psoriáze. Vďaka vysokému obsahu izoflavónov má ďatelina silný regeneračný, antioxidačný a stimulačný účinok na bunkový metabolizmus pokožky, vďaka čomu je obzvlášť vhodná na starostlivosť o suchú a zrelú pokožku.

Ďatelina lúčna s červeným kvetom, môže slúžiť aj ako ozdoba do vlasov, ale aj ako dôležitá ingrediencia pre vlasovú kúru. Okrem tejto rastlinky sa v kúre nachádza aj dôležitá prírodná formulka na omladenie a to ageLoc.

Vlasová kúra ageLOC Nutriol Scalp & Hair System prináša úplne nové rastlinné výťažky! Tak napríklad okrem červenej ďateliny, ktorá pomáha upokojovať pokožku hlavy, je tam aj bambucké maslo a glycerín, ktoré pomáhajú hydratovať a vyživovať suché, poškodené a nadmerne zaťažované vlasy. Vyskúšajte to a aj vy objavte tajomstvo pevnosti, sily, lesku, omladenia a objemu zdravých vlasov.


Od kedy používam ageLOC Nutriol Scalp & Hair Shampoo, Conditioner a Hair Serum, moje vlasy sú pevnejšie, hydratovanejšie a lesklejšie. Už som aj zabudla na to, že pri mojej hustote vlasov som ich mávala často suché, lámali sa a štiepili sa mi končeky.

Systém ageLoc Nuriol na vlasy bol aj klinicky testovaný a viac ako 90 % subjektov povedalo, že ich vlasy sa zlepšili, pokiaľ ide o:

  • OBJEM
  • HUSTOTU
  • JEMNOSŤ
  • LESK
  • ZDRAVÝ VZHĽAD

Tri veci, ktoré Nutriol ponúka, sa stali aj mojou súčasťou pri umývaní vlasov. Šampón a kondicionér je samozrejmosťou a k nemu pribudlo vlasové sérum, ktoré si zapravujem do vlasov galvanickým prístrojom. Tie dve minúty mi stoja za to, aby som moje vlasy podporila, vyživila, ochránila. Priznám sa, že často si vlasy kulmujem, žehlím, farbím, pretože to k mojej práci potrebujem a napriek tomu, moju hrivu mám dosť veľkú a aj s leskom.

Ak máte doma (tvárovy) galvanik, tak si nasaďte hrebeňový nadstavec, nastavte voľbu číslo 5, votrite alebo nastriekajte vlasové sérum Nutriol ku korienkom vlasov a pomaličky si ho vmasírujte (ku vlasovým korienkom).Procedúra končí po dvoch  minútach a výsledok, ktorý uvidíte vy alebo vás pochvalia iní, stojí za to. 

Sadu Nutriol si môžete objednať tu https://nskn.co/fj91Yp
Ak potrebujete aj galvanik, tak ten nájdete tu:galvanik so 4 nadstavcami si môžete objednať cez môj zľavový kód: https://nskn.co/L9AWmc
a môžete využiť jeho všetkých 5 funkcií (vyčistenie, omladenie pleti, zbavenie sa celulitídy a ošetrenie a ostatnej pokožky na tele, zjemnenie a vyhladenie vrások, či ozdravenie vlasovej pokožky. Všetko s príslušnym gélom na danú partiu.

Pre viac informácii alebo prípadnú objednávku sa mi ozvite. 

https://www.baja.sk/kontakt/