Kozmetika s bioadaptívnymi zložkami NUTRICENTIALS 3.0.

01.08.2023

Rada NUTRICENTIALS, nie je len kozmetika s prírodnými zložkami, (ktoré rastú v nehostinnom a ťažkom prostredí, na skalách pri - 20° C, so zázračnú mocou), ale aj spojenie, rovnováha vedy a prírody. Prostredníctvom prelomových vedeckých procesov použili vedci výťažky z piatich bioadaptívnych rastlín, ktoré prežívajú a prekvitajú aj v nehostinných podmienkach, využili ich dôležité účinné látky a premenili ich na niečo, čo môže fungovať aj na pleti.

Pre rýchle oboznámenie, pozrite si moje kratučké video.

https://youtu.be/89GU8WuPFQs

Bioadaptívna starostlivosť o pleť

Využite aj vy bioadaptívnu silu rastlín v tejto rade Nutricentials 3.0. Kozmetická produktová línia je vyrobená pre všetky typy pleti. Chráni ju, dáva jej potrebnú silu, aby dokázala denne čeliť stresu v podobe znečistenia, UV žiarenia, modrého svetla z TV, PC, tabletu, mobilu, alebo dokonca aj pri nedostatku spánku. Tieto faktory môžu zanechať pleť nevýraznú, mastnú a unavenú. Dokonca je určená pre mestský svet. Spoznajte túto kozmetiku, jej nespútanú silu prírody v každom balení produktu z tejto modernej produktovej línie starostlivosti o pleť.

Bioadaptívny botanický komplex obsahuje

čistiace prípravky, toniká a dokonca aj ďalšie špeciálne produkty, ktoré vám z času na čas pomáhajú relaxovať. 


Sérum Celltrex Always Right Recovery Fluid, ktoré obsahuje našu jedinečnú zmes HydraFlex - zložky, ktoré sa postarajú o to, aby mala vaša pleť stále správnu mieru hydratácie, nech už idete kamkoľvek.


Ochrana pred modrým svetlom

Day Dream Protective Lotion aj Day Dream Protective Cream ponúkajú ďalšiu ochranu pred UV lúčmi a modrým svetlom, ktoré môžu vplývať na rôzne mechanizmy v pokožke a pleti, ako napríklad na tvorbu melanínu alebo rozkladanie kolagénu.

Obaly z recyklovaného odpadu

Všetky fľaštičky našich produktov Nutricentials s novým vzhľadom sú vyrobené kompletne z plastových surovín pochádzajúcich z recyklovaného odpadu. Podobne aj tuby obsahujú 34 - 35 % plastových surovín pochádzajúcich z recyklovaného odpadu.

Ak máte záujem o ďalšie informácie alebo o produkty, https://www.baja.sk/kontakt/


Ak máte záujem začať s touto radou, tak kliknite na môj kód so zľavou  https://nskn.co/LznTZk a pozrite si balíček, ktorý obsahuje všetko pre vaše kompletné používanie.

V balíčku je čistiací gél na pleť Pure Cleansing, Micellar Beauty Water, pH Balance Toner, píling Exfoliant Scrub, sérum Celltrex Always Right Recovery Fluid, krém Thirst Fix Hydrating
V balíčku je čistiací gél na pleť Pure Cleansing, Micellar Beauty Water, pH Balance Toner, píling Exfoliant Scrub, sérum Celltrex Always Right Recovery Fluid, krém Thirst Fix Hydrating
 Pumpičky Nutricentials Pumps sa zacieľujú na viacero oblastí naraz, obsahujú bioadaptívny rastlinný komplex Hyaluronic Acid + B5 Ceramides + Postbiotics Nutricentials Pumps Bakuchiol
Pumpičky Nutricentials Pumps sa zacieľujú na viacero oblastí naraz, obsahujú bioadaptívny rastlinný komplex Hyaluronic Acid + B5 Ceramides + Postbiotics Nutricentials Pumps Bakuchiol

NUTRICENTIALS PUMPS zacielenie na viacero oblastí naraz

Hyaluronic Acid + B5 zvyšuje odolnosť pleti a pomáha ju chrániť pred negatívnymi účinkami stresových faktorov z okolia, ako je znečistenie a oxidačný stres.. Vďaka hlboko hydratujúcemu, špeciálne navrhnutému koktailu s kyselinou hyalurónovou a vitamínom B5 (panthenol) dokáže toto koncentrované sérum doplniť vašu každodennú starostlivosť o pleť o úžasnú dávku hydratácie.

Pumpička Nutricentials Pumps Ceramides + Postbiotics obsahuje náš bioadaptívny rastlinný komplex, zvyšuje odolnosť pleti a pomáha ju chrániť pred negatívnymi účinkami stresových faktorov z okolia. Koncentrovaná zmes pleti vlastných ceramidov a postbiotík (Lactobacillus Ferment) pomáha chrániť a posilniť životne dôležitú bariéru udržujúcu vlhkosť pleti.

Pumpička Nutricentials Pumps Bakuchiol obsahuje náš bioadaptívny rastlinný komplex, zvyšuje odolnosť pleti a pomáha ju chrániť pred negatívnymi účinkami stresových faktorov z okolia. Prírodný antioxidant bakuchiol (rastlinná náhrada retinolu) v koncentrovanej forme zároveň pomáha šetrne vyrovnávať tón pleti a zmierňovať výskyt jemných línií a vrások. Zatiaľ čo výťažok z jablka dodáva pleti extra dávku hydratácie.

Vyberte si to vaše sérum: https://nskn.co/IykmgN

VÝHODY PRI NAKUPOVANÍ

Ak máte záujem objednávať si tieto produkty, kde sa veda spája s prírodou a prírodné zložky cielene pôsobia na zdravie našej pokožky, tak si kliknite na bezplatný VIP linka otvorte si vlastný e-shop, kde vás čaká aj veľa výhod a dokonca aj výber produktov ZADARMO: https://nskn.co/woTQfs

Ozvite sa aj s rôznymi otázkami alebo v prípade jednorazového nákupu.  https://www.baja.sk/kontakt/