Kozmetika s bioadaptívnymi zložkami NUTRICENTIALS 3.0.

13.01.2021

Nové produkty NUTRICENTIALS, nie je len kozmetika s prírodnými zložkami, (ktoré rastú v nehostinnom a ťažkom prostredí, na skalách pri - 20° C, so zázračnú mocou), ale aj spojenie, rovnováha vedy a prírody. Prostredníctvom prelomových vedeckých procesov použili vedci výťažky z piatich bioadaptívnych rastlín, ktoré prežívajú a prekvitajú aj v nehostinných podmienkach, využili ich dôležité účinné látky a premenili ich na niečo, čo môže fungovať aj na pleti.

Bioadaptívna starostlivosť o pleť

Využite aj vy bioadaptívnu silu rastlín v tejto rade Nutricentials 3.0. Kozmetická produktová línia je vyrobená pre všetky typy pleti. Chráni ju, dáva jej potrebnú silu, aby dokázala denne čeliť stresu v podobe znečistenia, UV žiarenia, modrého svetla z TV, PC, tabletu, mobilu, alebo dokonca aj pri nedostatku spánku. Tieto faktory môžu zanechať pleť nevýraznú, mastnú a unavenú. Dokonca je určená pre mestský svet. Spoznajte túto kozmetiku, jej nespútanú silu prírody v každom balení produktu z tejto modernej produktovej línie starostlivosti o pleť.

Pozrite si krátke video:

Bioadaptívny botanický komplex obsahuje

čistiace prípravky, toniká a dokonca aj ďalšie špeciálne produkty, ktoré vám z času na čas pomáhajú relaxovať. 


Sérum Celltrex Always Right Recovery Fluid, ktoré obsahuje našu jedinečnú zmes HydraFlex - zložky, ktoré sa postarajú o to, aby mala vaša pleť stále správnu mieru hydratácie, nech už idete kamkoľvek.


Ochrana pred modrým svetlom

Day Dream Protective Lotion aj Day Dream Protective Cream ponúkajú ďalšiu ochranu pred UV lúčmi a modrým svetlom, ktoré môžu vplývať na rôzne mechanizmy v pokožke a pleti, ako napríklad na tvorbu melanínu alebo rozkladanie kolagénu.

Obaly z recyklovaného odpadu

Všetky fľaštičky našich produktov Nutricentials s novým vzhľadom sú vyrobené kompletne z plastových surovín pochádzajúcich z recyklovaného odpadu. Podobne aj tuby obsahujú 34 - 35 % plastových surovín pochádzajúcich z recyklovaného odpadu.

Ak máte záujem o ďalšie informácie alebo o produkty, https://www.baja.sk/kontakt/