Kozmetika s bioadaptívnymi zložkami NUTRICENTIALS 3.0.

01.02.2022

Rada NUTRICENTIALS, nie je len kozmetika s prírodnými zložkami, (ktoré rastú v nehostinnom a ťažkom prostredí, na skalách pri - 20° C, so zázračnú mocou), ale aj spojenie, rovnováha vedy a prírody. Prostredníctvom prelomových vedeckých procesov použili vedci výťažky z piatich bioadaptívnych rastlín, ktoré prežívajú a prekvitajú aj v nehostinných podmienkach, využili ich dôležité účinné látky a premenili ich na niečo, čo môže fungovať aj na pleti.

Pre rýchle oboznámenie, pozrite si moje kratučké video.

https://youtu.be/89GU8WuPFQs

Bioadaptívna starostlivosť o pleť

Využite aj vy bioadaptívnu silu rastlín v tejto rade Nutricentials 3.0. Kozmetická produktová línia je vyrobená pre všetky typy pleti. Chráni ju, dáva jej potrebnú silu, aby dokázala denne čeliť stresu v podobe znečistenia, UV žiarenia, modrého svetla z TV, PC, tabletu, mobilu, alebo dokonca aj pri nedostatku spánku. Tieto faktory môžu zanechať pleť nevýraznú, mastnú a unavenú. Dokonca je určená pre mestský svet. Spoznajte túto kozmetiku, jej nespútanú silu prírody v každom balení produktu z tejto modernej produktovej línie starostlivosti o pleť.

Bioadaptívny botanický komplex obsahuje

čistiace prípravky, toniká a dokonca aj ďalšie špeciálne produkty, ktoré vám z času na čas pomáhajú relaxovať. 


Sérum Celltrex Always Right Recovery Fluid, ktoré obsahuje našu jedinečnú zmes HydraFlex - zložky, ktoré sa postarajú o to, aby mala vaša pleť stále správnu mieru hydratácie, nech už idete kamkoľvek.


Ochrana pred modrým svetlom

Day Dream Protective Lotion aj Day Dream Protective Cream ponúkajú ďalšiu ochranu pred UV lúčmi a modrým svetlom, ktoré môžu vplývať na rôzne mechanizmy v pokožke a pleti, ako napríklad na tvorbu melanínu alebo rozkladanie kolagénu.

Obaly z recyklovaného odpadu

Všetky fľaštičky našich produktov Nutricentials s novým vzhľadom sú vyrobené kompletne z plastových surovín pochádzajúcich z recyklovaného odpadu. Podobne aj tuby obsahujú 34 - 35 % plastových surovín pochádzajúcich z recyklovaného odpadu.

Ak máte záujem o ďalšie informácie alebo o produkty, https://www.baja.sk/kontakt/


Ak máte záujem začať s touto radou, tak kliknite na môj kód so zľavou  https://nskn.co/LznTZk a pozrite si balíček, ktorý obsahuje všetko pre vaše kompletné používanie.

V balíčku je čistiací gél na pleť Pure Cleansing, Micellar Beauty Water, pH Balance Toner, píling Exfoliant Scrub, sérum Celltrex Always Right Recovery Fluid, krém Thirst Fix Hydrating
V balíčku je čistiací gél na pleť Pure Cleansing, Micellar Beauty Water, pH Balance Toner, píling Exfoliant Scrub, sérum Celltrex Always Right Recovery Fluid, krém Thirst Fix Hydrating