KVALITA ZDRAVIA

26.02.2022

Aj vy ste čítali tento článok, že "spánok je doping. Počas neho ste uvoľnení a vaše telo aj duša regenerujú. Spôsob, akým odpočívate, napovie všeličo o vašej povahe, ale aj zdravotnom stave, píše https://science.hnonline.sk/biologia-a-chemia/. V dnešnej dobe sme zvyknutí odpočívať na "jeden záťah" až do rána. Lekári uvádzajú optimálnu dobu okolo 8 hodín denne. ​Kvalita nie je kvantita. Kvalita spánku závisí podľa lekárov od rôznych faktorov.."

aj od toho čo konzumujete. Aby dobre prebiehala regenerácia, treba konzumovať kvalitnú stravu. Avšak jeme ovocie a zeleninu s pesticídmi, mnohokrát sú postrekované alebo sú do nich vstrekované roztoky, ktoré zlepšujú vzhľad a ich objem.

Ovocie a zelenina je súčasťou jedálnička a preto ja si už 13 rokov pridávam aj kvalitné doplnky výživy, ktoré sú testované viac ako lieky. Obsahujú veľa čistých a kvalitných rastliných zložiek a preto aj patria  medzi špičku vo svete. 

 PRÍPITOK NAZDRAVIE

Pre tých, ktorí berú prípitok "nazdravie" doslovne, som pripravila ponuku s 20% zľavou s antioxidačnym džúsom JVi a  s produktom ageLOC R², (pre vitalitu a pre kvalitný spánok). O zložení nižšie.

V prípade záujmu klikne sem a čo sa vám nehodí, môžete s košíka odstrániť.

https://nskn.co/1gvzwZ


MOJE SKÚSENOSTI

Len tak medzi nami, už 13 rokov užívam produkty Pharmanex a výsledky z preventívok mám OK. Denne užívam komplex z rastlinných výťažkov LifePak a Marine Omega. Mám tak potrebné všetky vitamíny a minerály, aby ich telo nemuselo brať zo zásob a nedošlo k poškodenie buniek. Pre lepšiu pamäť a prekrvenie beriem BioGinkgo a Esteru pre zdravie ženy. Podľa potreby si striedam Eye Formula (so zinkom, selénom, meďou a vitamínom C a E) pre lepší zrak. a Bone Formulu bohatú na vitamín  D, K2, C, zinok, horčík, mangán a tak si  udržiavam pevné kosti.

Ak cítim, že potrebujem podporiť imunitu, tak si pridám CORDYMAX, z huby Cordyceps Sinensis. Keď treba viacej podpory, tak je to REISHIMAX z červenej huby Reishi.

Špeciálna a dôležitá je naša továreň a ňou sú čreva a trávenie. Ak ich treba podporiť, tak s PRO-B probiotika,(kde sú 2 miliardy živých baktérií Lactobacillus Fermentum v jednej kapsule). Viac energie dodáva TEGREEN, z rastliny Camelia Sinensis.

Ak chcem zacieliť a podporiť energiu už na bunkovej úrovni tak s ageLOC R², ktorý obsahuje ženšeň, Cordyceps sinensis a granátové jablko. Ak chcem zregenerovať kvalitne telo počas spánku, tak s ageLOC R2 Night so selenom, obsahuje výťažok z hroznových semienok, citrónovníka pomarančového, z brokolicových semienok.

Pharmanex Estera sú produkty pre ženy, ktoré podporujú ich celkové zdravie a pohodu v súvislosti s hormonálnymi zmenami. K dispozícii sú: základná pre mladšie ženy - BALANCE, stredná - pre ženy v menopauze Estera phase II a pre ženy po menopauze phase III. Dokonca aj Estera Cranberry, na podporu močových ciest .

Pre celkovú transformáciu, reštart, úpravu postavy a aj zdravie kože je to TR90 kde patrí

TR90 JS-obsahuje extrakt z plodov opuncie mexickej, z blizny šafranu siateho, z plodu granátového jablka, červeného pomaranča.

TR90 COMPLEX C  z bôbov kakaovníka pravého, čerešne višňovej, granátového jablka.

TR90 COMPLEX F, obsahuje vinič hroznorody, listy zeleného čaju Camelia Sinensis, cibuľový extrakt, citrónovník pomarančový.

TR90 V-Shake čokoládový alebo vanilkový vegánsky proteínový koktail

Lemon tyčinky TR90 LEMON CRISP M-Bar, rýchla náhrada jedla.

Všetko dobré a veľa zdravia!