MAMA A DCÉRA

08.03.2023

PODCAST VENOVANÝ ŽENÁM

Keď si ženy sadnú ku káve, vedia sa porozprávať o všeličom. Dnes sme sa pri kávičke rozprávali s mojou mladšou dcérou o sviatku MDŽ. Priniesla mi krásnu kyticu tulipánov a výbornú čokoládu, čo ma ešte viac slávnostne naladilo. Keďže som plánovala urobiť podcast na dnešný večer, hodilo sa mi, že sme si túto tému začali, pretože ma zaujíma, ako tento sviatok vnímajú mladší ľudia.

Dolu pridávam link a vypočujte si náš krátky rozhovor, mamy a dcéry. Voláme sa rovnako, a ak ste si pri pozeraní dokumentárnych filmov všimli moje meno, tak to som nebola ja, ale ona a momentálne pripravuje svoj celovečerný debut o SNG.

Čo všetko sa dostalo do podcastu?

Okrem toho, ako mladšia generácia vníma sviatok MDŽ, aj niečo o poslaní žien vo svete, zaznel aj malý odkaz pre mužov a nakoniec sme sa dostali aj k takej veselšej téme, hýčkaniu žien

Chcete sa dozvedieť, ktorý produkt má moja dcéra najradšej? V čom mení štatistiku? 

Tak o tomto všetkom sa dozviete, keď si kliknete na tento link: https://youtu.be/3uQfwaXejug


Ďakujem za rozhovor mojej dcére Mgr. art. Janke Durajovej

PS:

Ak si chcete zadovážiť  niečo zo spomínaných veci týkajúcich sa hýčkania aj vy, ozvite sa mi: https://www.baja.sk/kontakt/  alebo si kliknite nižšie a vyberte si, o čo máte záujem.

ageLoc Boost na denné 2 minútové ošetrenie pre zapravenie séra na omadenie pleti 

https://nskn.co/GqgFgg

Nestierateľné a dlhotrvajúce rúže https://nskn.co/MxAXym

LumiSpa na čistenie pleti s  2 minútovou masážou https://nskn.co/6Q5L9Y

Lumispa iO na čistenie pleti s najmodernejšou mobilnou aplikáciou https://nskn.co/6Q5L9Y

APLIKÁCIA VERA, o ktorej som v podcaste hovorila má svoj link, tak si kliknite naň a zažite online konzultáciu o vašej pleti, aj s doporučením produktov https://nskn.co/qyIsLX

Viac informácii najdete tu: https://www.baja.sk/krasa/