Meranie SCS

10.05.2023

Biofotonický skener je jedinečný nástroj, ktorý nám veľa napovie o našom stravovaní🏵️🌸🥕🌽🥝, ktoré mnohokrát podceňujeme.
"Moje hodnoty po 1. meraní boli nízke a presne som sa aj tak cítila, mala som hodnotu len  24000.

Po 14-tich rokoch je to omnoho lepšie a všetky moje preventívne prehliadky počas týchto rokov sú dobré. A hodnota na skeneri pri pravidelnom pridavaní správnych a kvalitných doplnkov výživy sa zvýšila, pre moje telo potrebných  83000."

BIOFOTONICKÝ SKENER (BS) A MERANIE 

BS meria dôležité hladiny karotenoidov (ktoré chránia naše bunky) neinvazívnou metódou a to priamo v kožných tkanivách pomocou uznávanej technológie Ramanovej spektroskopie. (Technológia ramanového svetlá dostala v roku 1930 Nobelovú cenu, v oblasti fyziky.) Jednoduchým položením dlane vašej ruky pred bezpečné nízkoenergetické modré svetlo skenera získate v priebehu pár sekúnd hodnotu hladiny karotenoidov Skin carotenoid score-(SCS) vo vašej koži, ktoré ochraňuje vaše bunky pred poškodením, či už stravou, ktorá je nevyživná, obsahuje veľa farbív, umelých náhrad, bez vitamínov (alebo len malým množstvom) a pod. Škodí nám aj stres, prostredie, ktoré nie je čisté, smog, pesticídy, podzemné vody, ktoré sú znečistené. 

BS nemeria len beta - karotenoidy, ale aj vitamín C, vitamín E a glutatión, nakoľko tieto sú s beta-karoténmi spojené v jednom antioxidačnom reťazci. 

ČO SÚ KAROTENOIDY?

Karotenoidy sú organické pigmenty prítomné v ovocí a zelenine, ktoré nesú prvotnú zodpovednosť za červenú, oranžovú a žltú farbu. Čím viac farebného ovocia a zeleniny konzumujete, tým viac karotenoidov dostane Váš organizmus a tým vyššie bude aj Vaše SCS.

VRÁTENIE PEŇAZÍ ZA PRODUKTY

V prípade, že po užívaní certifikovaných produktov, ktoré sú uvedené nižšie bude vaše SCS rovnaké alebo nižšie, budú Vám vrátené peniaze.

CERTIFIKOVANÉ PRODUKTY, VÝŽIVOVÉ DOPLNKY 

Poznáte ich podľa toho, že sú označené skratkou SCS. 

LifePak, balíček života, so všetkými potrebnými vitamínami, plný kvalitnej prírodnej výživy pre celý metabolizmus a zdravú pokožku. https://www.baja.sk/l/lifepak-spojenie-vedy-a-prirody/

JVi, antioxidačný nápoj, z ovocia a zeleniny pre deti aj dospelých

https://www.baja.sk/l/pripime-si-so-jvi/

PHARMANEX EYE FORMULA,  s obsahom zinku,  pomáha chrániť normálny zrak, plus selén, meď a vitamíny C a E, ktoré pomáhajú chrániť pred oxidačným stresom. 

https://www.baja.sk/l/podpora-pre-zrak/

BEAUTY FOCUS COLLAGEN+ poskytuje množstvo anti-agingových benefitov.  Unikátna zmes hovädzieho kolagénového hydrolyzátu (rozčlenená molekula, rozbitá na malé kúsky), extraktu z pšeničného oleja a luteínu, pomáhajú  telu pri tvorbe vlastného kolagénu a dokonca aj elastínu. Tým, že neobsahuje veľkú molekulu, dokáže sa ľahko vstrebať a účinkom luteínu vie naviac  ochraňovať vzniknutý kolagén v tele  pred rozpadom. Pozor! Chráni nás aj pred modrým svetlom z mobilov, počítačov, televízorov. Preto pri pití tohoto nápoja je pleť krásne rozžiarená a omladená, vlasy a nechty sú zdravé a pevné, viac tu:  https://www.baja.sk/l/omladenie-s-kolagenom/

Stačí si vybrať ten váš výživový doplnok. 

TELEVÍZNA REPORTÁŽ 

Pozrite si túto reportáž z TV o Biofotonickom skeneri a dozviete sa viac. 

https://youtu.be/AHzvz9G-X4I

Ak ste  po prečítaní môjho príspevku a pozretí si reportážne z TV, alebo na doporučenie iných ludi nadobudli vedomosť, že si chcete  urobiť si  toto meranie,  ozvite  sa mi. 

Poradím vám aj, ktorý produkt je pre vás vhodný. 

Cena 1. merania je 10€. Pri napojení sa na výhodný ADR program (s možnosťou využitia benefitov), získate aj možnosť ďalšie premerania zadarmo. 

Prikladám aj produkty  s SCS označením, aj s výhodnými  VIP cenami. 

Článok, ktorý by vás mohol tiež zaujímať, https://www.baja.sk/l/kvalita-zdravia/

Ak si chcete aj vy výhodnejšie nakupovať prikladám vám pozvánky na registráciu na slovenskom trhu (pre iný región pošelem novú pozvánku) alebo sa mi ozvite. Nie všetky produkty  sú dostupné všade vo svete.

Typ pozvánky ČLEN: https://nskn.co/mIhBrr

Typ pozvánky BRAND AFFILIATE/DISTRIBÚTOR: https://nskn.co/UtzRtx

Ak máte záujem aj o naše najnovšie prednášky (záznam), zamerané na tému zdravia, píšte. Oslovili sme odborníkov a ich odborné rady sú zaujímavé.