MOJE OBĽÚBENÉ

02.02.2023

Zdravie je základ a až choroba nás učí jeho hodnote. Presne aj ja som ho začala vnímať a starať sa ona, až vtedy, keď bolo zle. Teraz sa mu venujem pravidelne a mám aj svoje obľúbené veci, ktorými ho zahŕňam. Patrí tam aj šport, aj relax a hlavne stravovanie a kontrola výživy.

Nechali ste sa už naskenovať?

Ja som si opäť po mesiaci sadla za Biofotonický skener a priložením dlane, na lúč v prístroji, (teda neinvazívne) som si zistila, či je v mojej strave dostatok živín, ktoré pomáhajú podporiť obranyschopnosť môjho tela.

Priznám sa, že nezjem denne desiatky kilogramov zeleniny a ovocia, aby som si zabezpečila optimálny prísun všetkých potrebných vitamínov, vrátane antioxidantov, minerálov a ďalších potrebných látok. To si dopĺňam s výživovými doplnkami ako sú LifePak+ (potravinový doplnok od Pharmanex, ktorý obsahuje rastlinné výťažky, a to 13 cenných vitamínov a 9 minerálov, ktoré sa zameriavajú na rôzne funkcie v tele).

Pre lepší zrak a ochranu pred žiarením z denného používania mobilu a počítača si pridávam Eye Formulu (obsahuje zinok, ktorý pomáha chrániť normálny zrak, plus selén, meď a vitamíny C a E).

Pre výživu v pleti, ale aj nechtov a vlasov pijem Beauty Focus Collagen+(zmes kolagénneho hydrolyzátu, extraktu z pšeničného oleja a luteínu, ktoré mi poskytujú množstvo anti-agingových benefitov).

Najnovšie miesto kávy pijem čaj s guaranou (prírodný zdroj kofeínu) s citrónovou príchuťou a stéviou.

Chutí aj mojím návštevám s ktorými som si doteraz na zdravie pripíjala len s osviežujúcim antioxidačným nápoj JVi. Nečudo, veď tých 12 druhov ovocia a zeleniny, boli tak starostlivo vybraté, aby ulahodili chuťovým pohárikom všetkých.

Viac info tu:

Zdravie:https://www.baja.sk/zdravie/

 Krása:https://www.baja.sk/krasa/

Uvažujte aj vy nad tým, že je načase zobrať starostlivosť o vaše zdravie do vlastných rúk?

Tak začnite!

https://www.baja.sk/kontakt/