ODHALENÉ TAJOMSTVO

18.11.2023

Tajomstvo rozžiarenej a mladistvo vyzerajúcej pokožky a pleti máme niekedy na dosah, len neveríme tomu, čomu vidíme, pretože to považujeme za reklamný ťah. Aj aj som tak myslela, kým som nespoznala niektorých ľudí osobne a hlavne neuvidela niečo také na sebe. Dnes viem, že sa to dá a je to veľmi jednoduché.

Mám už po 60-ke a priznám sa, vždy som v minulosti bojovala s pleťou, robila som pre jej aký-taký dobrý vzhľad všeličo. Chodila som na kozmetiku, doma som sa naparovala nad kamilkami, používala sírové mydlo, čistila sa tonizačnou vodou Amica, dokonca s alkoholom, aby sa mi vysušili tie nepekné vyrážky. Zatierala som nepekné miesta na tvári s Aknecolorom, krycím, štipľavým, ale hojivým krémom, teda on skôr kričal na pleti, bol sfarbený do žlta, ale pomáhal. Robila som si kvasnicové, medové, smotanové masky. Používala som krémy a make up výhradne z lekárne. Pila som bylinkové čistiace čaje. Miestami sa mi darilo držať pleť vo forme, veď som sa o ňu starla, ale rozšírené póry a sem tam pupienko som mala aj v 48-ke.

ČO ZMENILO MOJU PLEŤ?

Keď mi do života prišla značka NU SKIN, už nešlo o neustále natierane niečoho na pleť, o pravidelné návštevy u kozmetičky, ale o čistenie a výživu pleti v zdroji. S tým mi pomohol môj domáci galvanický prístroj, spolu s ageLOC čistiacimi a regeneračnými gélmi. Pridala som k tomu aj kvalitnú vnútornú výživu a už sa cez 14 rokov teším zdravej, pevnej a omladenej pleti.

AKO NA TO?

U mňa to bolo s prístrojom AGELOC GALVANIC SPA.  Je malý, inteligentný a výkonný, spája prelomovú technológiu a patentované zložky. Pri použití prístroja s produktmi, ako sú Galvanic Facial Gels with ageLOC (čistenie a regenerácia) a Tru Face Line Corrector (zameraný na hlbšie vrásky a ryhy), sa ošetrenie zameriava na viditeľné známky starnutia pokožky priamo pri ich zdroji. Jemné línie a vrásky vyzerajú hladšie, pleť je oživená, a tak pôsobí krajšie a mladistvejšie.

Zaujímavé informácie v slideshow. 

Pozrite si, aké rýchle a jednoduché je ošetrovanie s galvanikom. 

VIDEO NÁVOD NA POUŽÍVANIE 

https://youtu.be/FEHlu-vuV2A

Keď si toto ošetrenie osvojite, potom si popri tom môžete pozrieť dobrý film, pokecať s kamoškou cez telefón alebo skutočne relaxovať.

Zaistite si mladistvý vzhľad vašej pleti od hlavy až po päty takto jednoducho. Pre ošetrenie pokožky na hlave, použite s galvanickým prístrojom ageLOC Nutriol Intensive Scalp & Hair Serum.

Pre spevnenie pokožky na tele, estetický vzhľad (strie, celulitída, ovisy) a terapeutické ošetrenie (bolesť krížov, kĺbov, svalov), mne pomáha galavnik s ageLOC Body Shaping gélom. (Inak pre ošetrenie väčšej plochy, je vhodný ageLOC Galvanic Body galvanik na telo, ktorý je momentálne v špeciálnej ponuke, zľava 30%.)

ODHALENIE

Tajomstvo takto mlado vyzerajúcej položky a pleti je odhalené, a vy môžete s týmto viacúčelovým domácim kozmetickým prístrojom zažívať pocit wellness centra v pohodlí vlastného domova.

Galavnický balíček si objednajte tu: https://nskn.co/KlKAmrLink:https://www.baja.sk/l/black-friday-2023/


Linky na objednanie :

Ak ešte galvanik nemáte, tak si ho možete objednať tu: https://nskn.co/kY9ssD 

Gély ageLOC Galvanic Spa Facial Gels k prístroju na boj proti starnutiu si môžete objednať tu:

jedna krabička: https://nskn.co/42H3Ed

výhodné trojbalenie: https://nskn.co/HgWUJa

Ak chcete poradiť s výberom kozmetiky, kliknite si sem na on line konzultácia o pleti VERA: https://nskn.co/ztKBwT

 Máte záujem aj o iné veci? Pozrite sa tu a kontaktujte ma. https://www.baja.sk/kontakt/