Odpovede na tému GALVANICKÝ PRÍSTROJ a iné

12.02.2021

Píšete mi, pýtate sa, ako som spokojná s galvanikom a podobne.

Tak si prečítajte odpovede.S galvanikom som spokojná najviac, ako sa dá. Používam ho už skoro 12 rokov.

- Ako často chodím na kozmetiku? 

Nechodím na kozmetiku. Na denne čistenie a masáž pleti používam LumiSpa a na hĺbkové čistenie, zapravenie výživy, vyhladenie, omladenie teraz už len 2x do týždňa galvanik s Facial Gel.

- Dá sa používať galvanik denne? 

Denne používam galvanik na 1 minútu, kedy si zapracovávam do pokožky krém na vrásky TruFace Line corector. Keď ho použijem na vlasy, aj telo, tak mám galvanik v ruke denne.Je to niečo ako zubná kefka, hrebeň. Beriem ho do ruky automaticky na pár minút.

-Vlasové sérum a galvanik sa používa pravidelne? 

Keď si niekto robí vlasovú kúru, tak je potrebné pravidelné ošetrovanie vlasovej pokožky 3x do týždňa s galvanikom a vlasovým sérom Nutriol.

-Nie je nadstavec na telo trochu malý? 

Kedysi nebol iný galvanik a tak sme gély na tvár používali aj na galvanizovanie tela, faldov, ovsov pokožky, celulitídy, strií, na uberanie 1-2 cm na pažiach, stehnách. Terapeuticky na svalovicu, bolesti kĺbov a dodnes je perfektný na masírovanie chrbtice.Pár rokov je k dispozícii už galvanik na telo, s veľkou galvanickou plochou, s gélom Body Shaping, určeným na telo, na rozbíjanie tukov, upokojenie a vyťahovanie toxínov.

-Budú sa dať kúpiť tieto doplnky ku galvaniku cenovo výhodné ešte pred Vianocami?

Áno, všetky doplnky ku galvanizácii, ako tvarové Facial Gels, krém na vrásky Tru Face Line Corrector, sérum Nutriol na vlasy a aj gél na telo Body Shaping budú o pár dní vo výhodnej cenovej ponuke. Dokonca aj veľký galvanik na telo. Ale aj Lumičko, očný nadstavec, gély k Lumi krémy, šampóny, výživa. Už čoskoro sa dozviete viac!!!!!

-Môj odkaz na záver?

Už roky nehľadám, neskúšam, čo by mi vyhovovalo na pleť, telo, kondíciu a podporu zdravia.Značka NuSkin mi sadla. Vedecky vyvinuté prístroje aj kozmetika s prírodnými zložkami zasiahli u mňa do čierneho. K tomu základná denná výživa a všetko funguje ako má.To, aký je náš metabolizmus, sa prejavuje aj zvonka. Keď som pred 12-timi rokmi mala zdravotné problémy, nefotila som sa (keby ste chceli vidieť fotky z tých rokov), dalo mi veľkú námahu zvládať svoje povinnosti. Vyzerala som ubolená a na tvári som mala vždy niekoľko nepríjemných veľkých podkožných vyrážok, ktorých zamaskovanie nebolo jednoduché. Teraz sa cítim výborne.Aj mnohé svetové celebrity našli tento neinvazívny a prirodzený spôsob uchovania si mladosti.Až Nuskin produkty naštartovali proces obnovy u mnohých z nás. Nejaký čas to trvalo, ale oplatilo sa.Ak máte ďalšie otázky, píšte!

Teším sa na vaše výsledky a reakcie. Píšte sem:https://www.baja.sk/kontakt/

          Do omladenia, priatelia!