Odpovede na tému GALVANICKÝ PRÍSTROJ a iné

12.02.2021

Píšete mi, pýtate sa, ako som spokojná s galvanikom a podobne.

Tak si prečítajte odpovede.S galvanikom som spokojná najviac, ako sa dá. Používam ho už skoro 12 rokov.

- Ako často chodím na kozmetiku? 

Nechodím na kozmetiku. Na denne čistenie a masáž pleti používam LumiSpa a na hĺbkové čistenie, zapravenie výživy, vyhladenie, omladenie teraz už len 2x do týždňa galvanik s Facial Gel.

- Dá sa používať galvanik denne? 

Denne používam galvanik na 1 minútu, kedy si zapracovávam do pokožky krém na vrásky TruFace Line corector. Keď ho použijem na vlasy, aj telo, tak mám galvanik v ruke denne.Je to niečo ako zubná kefka, hrebeň. Beriem ho do ruky automaticky na pár minút.

-Vlasové sérum a galvanik sa používa pravidelne? 

Keď si niekto robí vlasovú kúru, tak je potrebné pravidelné ošetrovanie vlasovej pokožky 3x do týždňa s galvanikom a vlasovým sérom Nutriol.

-Nie je nadstavec na telo trochu malý? 

Kedysi nebol iný galvanik a tak sme gély na tvár používali aj na galvanizovanie tela, faldov, ovsov pokožky, celulitídy, strií, na uberanie 1-2 cm na pažiach, stehnách. Terapeuticky na svalovicu, bolesti kĺbov a dodnes je perfektný na masírovanie chrbtice.Pár rokov je k dispozícii už galvanik na telo, s veľkou galvanickou plochou, s gélom Body Shaping, určeným na telo, na rozbíjanie tukov, upokojenie a vyťahovanie toxínov.


-Môj odkaz na záver?

Už roky nehľadám, neskúšam, čo by mi vyhovovalo na pleť, telo, kondíciu a podporu zdravia.Značka NuSkin mi sadla. Vedecky vyvinuté prístroje aj kozmetika s prírodnými zložkami zasiahli u mňa do čierneho. K tomu základná denná výživa a všetko funguje ako má.To, aký je náš metabolizmus, sa prejavuje aj zvonka. Keď som pred 12-timi rokmi mala zdravotné problémy, nefotila som sa (keby ste chceli vidieť fotky z tých rokov), dalo mi veľkú námahu zvládať svoje povinnosti. Vyzerala som ubolená a na tvári som mala vždy niekoľko nepríjemných veľkých podkožných vyrážok, ktorých zamaskovanie nebolo jednoduché. Teraz sa cítim výborne.Aj mnohé svetové celebrity našli tento neinvazívny a prirodzený spôsob uchovania si mladosti.Až Nuskin produkty naštartovali proces obnovy u mnohých z nás. Nejaký čas to trvalo, ale oplatilo sa.Ak máte ďalšie otázky, píšte!

Teším sa na vaše výsledky a reakcie. Píšte sem:https://www.baja.sk/kontakt/

          Do omladenia, priatelia!

Zopár výsledkov z našich ošetrovaní tela.