OMLADENIE S KOLAGÉNOM

15.05.2022

NOVÝ PRODUKT OD PHARMANEX, BEAUTY FOCUS COLLAGEN +

Poviete si: "zase kolagén. Veď ich už je trhu ako maku."

ᴋᴏʟᴀɢᴇ́ɴ ᴠs. ʜʏᴅʀᴏʟʏᴢᴏᴠᴀɴʏ́ ᴋᴏʟᴀɢᴇ́ɴ

Kto by povedal, že je v tom rozdiel, však? Kolagén je komplexný proteín tvorený tromi reťazcami aminokyselín zatiaľ čo hydrolyzovaný kolagén je rozbitý na menšie proteínové reťazce zvané peptidy, tvorené len niekoľkými aminokyselinami.

Kolagén vo svojom výslednom stave pre nás nie je taký užitočný. Náš #bfcollagenplus je hydrolyzovaný kolagén a vzniká patentovanou technológiou vďaka čomu sa získa špecifický peptidový profil.

Keď je kolagén kompletne hydrolyzovaný, máte zabezpečenú oveľa väčšiu vstrebateľnosť a samozrejme aj účinnosť.

ᴋᴀᴢ̌ᴅᴇ́ ᴠʀᴇᴄᴜ́šᴋᴏ ᴏʙsᴀʜᴜᴊᴇ: hovädzí kolagénny hydrolyzát, ktorý je u nášho dodávateľa počas hydrolýzy pod špecifickou kontrolou s cieľom dosiahnuť správny peptidový profil kolagénu, ktorý na základe klinických štúdií preukazuje vizuálne zlepšenie znakov pleti.   

  

  • Výťažok z pšeničného oleja: Získaný z nutričných rezerv zistených v pšenici, ktorá je odpradávna ústrednou plodinou v histórii ľudstva. Výťažok z pšeničného oleja je rastlinným zdrojom ceramidov prémiovej kvality, čo je trieda lipidov známa ako prirodzená bariéra pokožka, a preto hrá v pokožke veľmi dôležitú úlohu.
  • Luteín: Luteín sa získava z kvetov nechtíka, ktorý má okvetné lístky oranžovej farby - farby slnka, ktorá sa prenáša aj do zafarbenia prípravku Beauty Focus Collagen+.

                               

K nádhernej pleti prispieva aj výťažok zo pšeničného oleja, (ktorý je rastlinným zdrojom ceramidov, čo je trieda lipidov),  luteín, ktorý sa získava z kvetov nechtíka, jeho okvetné lístky oranžovej farby - farby slnka, sa prenáša aj do zafarbenia prípravku Beauty Focus Collagen+. A práve  farba nechtíka sa prenáša do oranžového zafarbenia produktu a tým je collagén kompatibilný s biofotonickým skenerom.  Prírodná aróma a chuť pomaranča robia z užívania #bfcollagenplus pre vás rutinu, ktorú budete milovať. A elegantné jednorázové balenie sa bude určite hodiť na cestovanie. Môžete ho tak mať jednoducho všade so sebou   

ČO JE Z TOHO ZAUJÍMAVE PRE VÁS?

BF COLLAGEN+ zvyšuje produkciu kolagénu a elastínu, oživuje žiarivosť pokožky, viditeľne redukujte jemné linky a vrásky a podporte hydratáciu pre úplne nádhernú pleť.

Nie len v tom je sila tohto produktu Ak chcete vedieť viac a vyskúšať si tento príjemný nápoj, pozývam vás v utorok večer o 18h do Nimnice, (KURSALON) pri Púchove na ochutnávku

Výsledky hovoria za všetko Výrazné zmeny v textúre, minimalizovanie vrások a viditeľne žiarivá pleť. Pýtate sa, čo ostatná pokožka? Trápi vás celulitída? Myslím si, že celá pokožka prejde zmenou a nielen ona.

Je to málo? A čo tak 100% garancia vrátenia peňazí? Stačí sa pred používaním tohto nápoja zmerať na Biofotonickom skeneri a ak sa po 3 mesiacoch nezmenia namerané hodnoty karotenoidov v pokožke, peniaze vám budú vrátené. 


ᴘʜᴀʀᴍᴀɴᴇx - ʙɪᴏғᴏᴛᴏɴɪᴄᴋʏ́ sᴋᴇɴᴇʀᴘᴏᴢɴᴀ́ᴛᴇ sᴠᴏᴊᴇ ᴋᴀʀᴏᴛᴇɴᴏɪᴅᴏᴠᴇ́ sᴋᴏ́ʀᴇ? 

Biofotonický skener je jedinečný nástroj, ktorý meria hladiny karotenoidov neinvazívnou metódou v kožných tkanivách pomocou uznávanej technológie Ramanovej spektroskopie. Jednoduchým položením dlane vašej ruky pred bezpečné nízkoenergetické modré svetlo skenera získate v priebehu pár sekúnd hodnotu hladiny karotenoidov vo vašej koži. Pre človeka majú tieto rastlinné pigmenty viacero významov, o ktorých vám povieme neskôr. Kontrolné meranie je možné vykonať raz za mesiac. Môžete tak sledovať zmenu vášho skóre a jedinečnú účinnosť produktu.

ZDROJ INFORMÁCII: BF Collagen+ Slovensko a Česko

https://www.baja.sk/kontakt/