OMLADENIE S KOLAGÉNOM

10.03.2023

NOVÝ PRODUKT OD PHARMANEX, BEAUTY FOCUS COLLAGEN +

Poviete si: "zase kolagén. Veď ich už je trhu ako maku."

ᴋᴏʟᴀɢᴇ́ɴ ᴠs. ʜʏᴅʀᴏʟʏᴢᴏᴠᴀɴʏ́ ᴋᴏʟᴀɢᴇ́ɴ

Kto by povedal, že je v tom rozdiel? Kolagén je komplexný proteín tvorený tromi reťazcami aminokyselín zatiaľ čo hydrolyzovaný kolagén je rozbitý na menšie proteínové reťazce zvané peptidy, tvorené len niekoľkými aminokyselinami. Zložité? Je, ale vysvetľuje to zmysel účinku. Aj ja som si to musela poriadne naštudovať, aby som to pochopila.  Terez už viem, že naplno sa vstrebe len to, čo je malé, prenikne to tam, kde je to potrebné a prejaví sa to na výslednom efekte.  A to, čo sa dokáže v našom prípade vstrebať sú  maličké proteinové kúsky, ktoré má práve Beauty Focus Collagen +. 

Bežný kolagén, ktorý nemá rozbitie čiastočiek na maličké,  nie je pre nás tak užitočný, teda len čiastočne. Keď je kolagén kompletne hydrolyzovaný, máte zabezpečenú oveľa väčšiu vstrebateľnosť a samozrejme aj vyššiu účinnosť. Beauty Focus Collagen+, (ďalej už BF COLLAGEN+)je kozmetický výživový doplnok na podporu kvality, zdravého vzhľadu a omladenie našej pokožky.

ᴋᴀᴢ̌ᴅᴇ́ ᴠʀᴇᴄᴜ́šᴋᴏ ᴏʙsᴀʜᴜᴊᴇ: 

  •  hovädzí kolagénny hydrolyzát, ktorý je u nášho dodávateľa počas hydrolýzy pod špecifickou kontrolou s cieľom dosiahnuť správny peptidový profil kolagénu, ktorý na základe klinických štúdií preukazuje vizuálne zlepšenie znakov pleti.   
  • Výťažok z pšeničného oleja: je rastlinným zdrojom ceramidov prémiovej kvality, čo je trieda lipidov známa ako prirodzená bariéra pokožka, a preto hrá v pokožke veľmi dôležitú úlohu. Získaný je z nutričných rezerv zistených v pšenici, ktorá je odpradávna ústrednou plodinou v histórii ľudstva.
  • Luteín: z kvetov aksiametnice, ktorá chráni novovytvorený kolagén pred rozkladom a pred škodlivým modrým svetlom. Žltá farba kvetov a citrusy spôsobujú oranžové zafarbenia produktu.
  • Dokonca je BF collagén+ kompatibilný s biofotonickým skenerom, takže sa naň sťahuje garancia vrátenia peňazí.

Prírodná aróma a chuť pomaranča robia z užívania BF COLLAGEN+ pre vás rutinu, ktorú budete milovať. A elegantné jednorazové balenie sa bude určite hodiť na cestovanie. Môžete ho tak mať jednoducho všade so sebou. 

Obsah vo vrecku, jemný prášok s pomarančovou príchuťou, môžete nasypať do studeného alebo teplého nápoja, jogurtu a pod. Tipy a  recepty si pozrite dolu pod článkom. 

ČO JE Z TOHO ZAUJÍMAVE PRE VÁS?

BF COLLAGEN+ zvyšuje produkciu kolagénu o 65% a elastínu o 37%, oživuje žiarivosť pokožky, viditeľne redukujte jemné linky a vrásky a podporte hydratáciu pre úplne nádhernú pleť. Pozrite.

Better together BF Collagen+ LumiSpa System, (prístroj a gél na čistenie podľa typu  pleti
Better together BF Collagen+ LumiSpa System, (prístroj a gél na čistenie podľa typu pleti

Či už máte alebo nemáte  svoje LumiSpa, využite výhodné balíčky, ktoré sú momentálne k dispozícii. 

 - Better together BF Collagen+ (LumiSpa System- prístroj a gél na čistenie podľa typu pleti)

- Balíčky s Beauty Focus Collagen+ , ktoré si môžete podľa poteby pozrieť tu. Klikni sem.

Ozvite sa mi alebo si sami ho objednajte a využite výhody VIP nákupov s produktovými bonusmi: https://nskn.co/eLqhEj

Výsledky hovoria za všetko. Výrazné zmeny v textúre, minimalizovanie vrások a viditeľne žiarivá pleť. Pýtate sa, čo ostatná pokožka? Trápi vás celulitída? Myslím si, že celá pokožka prejde zmenou a nielen ona. 

 Výsledky štúdie dermatológov ohodnotili subjekty, ktoré užívali BF COLLAGEN+, že majú:

18 % zlepšenie celkového vzhľadu

24 % zlepšenie textúry pleti

33 % zlepšenie žiarivosti pleti

17 % redukcia hĺbky vrások okolo očí po 8 týždňoch

Je klinicky preukázané, že spolu s prístrojom LumiSpa sa zvyšuje kvalita pleti, žiarivosť, textúra a celkový vzhľad.

Nie len v tom je sila tohto produktu. Ak chcete vedieť viac a vyskúšať si tento príjemný nápoj, ozvite sa alebo si ho objednajte. Link na objednanie https://nskn.co/sNDCNN

Je to málo? A čo tak 100% garancia vrátenia peňazí?

Stačí sa pred používaním tohto nápoja zmerať na Biofotonickom skeneri a ak sa po 3 mesiacoch nezmenia namerané hodnoty karotenoidov v pokožke, peniaze vám budú vrátené. (Platí to len pre tých, ktorí predtým pri iných produktoch nevyužívali tento program.)

Páčilo by sa vám vedieť viac o tomto prípravku a stať sa súčasťou tímu, ktorý sa podieľa na rozmiestnení takejto vedecky vyvinutej a už otestovanej technológii a tak si rozšíriť svoju podnikateľskú aktivitu alebo si privyrobiť? Všetko je možné, dajte o sebe vedieť. 

Ak chcete vedieť, aké sú s ním skúsenosti  u zákazníkov, presuňte sa na koniec. Kto už máte svoje vlastné skúsemosti, napíšte mi. 

SKÚSENOSTI

Ďakujem za vaše správy.

Janka: Po 3. mesiacoch mám konečne peknú pleť, jaj, tak sa tomu teším a BF Collagen+ mi chutí a vždy sa teším naň.

Zdenka: Mne sa po vypití tohoto nápoja vždy  zdravo odgrglo. Konečne niečo mi pomohlo s pleťou aj s mojim GIT.

Alexandra: Pravdepodobne potrebujem asi popracovať na detoxe a pridať vo výžive, musela som na chvíľu prestať piť tento nápoj.

 Katka: Mne začali rásť vlasy a to som už  kategória 60+.

Anka: BF Collagen+ a LumiSpa je dvojica, ktorá ma po 50-ke vrátila o pár rokov späť.

Vierka: Už si neviem predstaviť večer bez LumiSpa, ráno bez BF Collagen+. Aj pdešo viacej chodím, asi mi pribidla energia.

Moja najnovšia skúsenosť: spevneli mi nechty. Sú dlhé,  začínam si na ne zvykať.


ᴘʜᴀʀᴍᴀɴᴇx - ʙɪᴏғᴏᴛᴏɴɪᴄᴋʏ́ sᴋᴇɴᴇʀᴘᴏᴢɴᴀ́ᴛᴇ sᴠᴏᴊᴇ ᴋᴀʀᴏᴛᴇɴᴏɪᴅᴏᴠᴇ́ sᴋᴏ́ʀᴇ? 

Biofotonický skener je jedinečný nástroj, ktorý meria hladiny karotenoidov neinvazívnou metódou v kožných tkanivách pomocou uznávanej technológie Ramanovej spektroskopie. Jednoduchým položením dlane vašej ruky pred bezpečné nízkoenergetické modré svetlo skenera získate v priebehu pár sekúnd hodnotu hladiny karotenoidov vo vašej koži. Pre človeka majú tieto rastlinné pigmenty viacero významov, o ktorých vám povieme neskôr. Kontrolné meranie je možné vykonať raz za mesiac. Môžete tak sledovať zmenu vášho skóre a jedinečnú účinnosť produktu.

RECEPTY

Je na vás kedy budete piť tento nápoj, hovorí sa, že najlepšie je večer. Sú ľudia, ktorí s ním štartujú deň. Niekto si ho mieša vo vode, iný v jogurte. Pozrite si aj pár receptov pre inšpiráciu.  (Kliknite na šípky a pozrite si ďalší recept.) 

 Ak chcete vedieť viac o vašej pleti, kliknite sem https://nskn.co/6r3eKN

ZDROJ INFORMÁCII: BF Collagen+ Slovensko a Česko

Video: https://www.youtube.com/watch?v=PyxP0QLI-Sc

https://www.baja.sk/kontakt/

Skúsenosti

Jana:

Dočkala som sa. Už som po 60-ke a tak som bola zvedavá, ako na mňa tento BF Collagen bude účinkovať. Priznám sa, že sa veľmi teším na každý ranný collagénový drink. Viete prečo? Lebo vidím, že funguje.  Keď niekedy ráno nestíham, mám vždy v kabelke nejaké balenie naviac a tak si svoj collagen zamiešam do vody kdekoľvek. Chcem, pokiaľ to ide, mať zdravú, peknú a omadenú pokožku.  Napite sa aj vy do krásy.

Pridávam aj vaše skúsenosti, názory. Ďakujem, že mi píšete.

Veronika:

Najskôr som nechápala, prečo je kolagén zaradení do kategórie krásy. Potom mi došlo, veď podpora kolagénu znútra podporuje stavené prvky v našom tele a keď nie je kvalitné podporenie znútra, tak tie stavebné prvky začnú strácať so svojej pevnosti. (Prestavila som si dom, keď jeho základy sú slabé, staré alebo ich niečo ničí, napr. poveternostné vplyvy, stavba zvnútra chátra a dom treba opraviť. ) To čo sa deje v našom tele vo vnútri nevidíme, ale to čo vidíme v zrkadle, na fotkách nám dáva odpoveď, nepríjemné ovisy pokožky na tvári, na tele, padajúce vlasy, slabé nechty. Nehovoriac o kĺbových a iných bolestiach. Cítim sa sviežo. Iní ma chvália, že vyzerám dobre a aj v tom zrkadle je to lepšie.

Ivana:

Mám rada jednoduché veci a takým je a tento kolagén, pardón BF Collagen+. Nikdy som nemyslela na to, že niečo treba riadne rozbiť, aby sa to vstrebalo. Mala som za to, že čo je na prírodnej báze, môže len a len pomôcť. Teraz už viem, že je to inak. Môj výsledok po 2 mesiacoch ranného pripíjania na krásu zabral. Pleť mám pružnejšiu, hladšiu a odišla mi taká tá mdlosť tónu pleti.