Pripime si so JVI

21.09.2022

Prudká zmena v počasí, ochladenie, dážď, ktoré sa nám teraz objavili, priniesli niektorým z vás kašeľ, nádchu, teplotu, chrípku.... Rýchlo varíte bylinkové čaje a hľadáte, čo by vám pomohlo.

PRIPIME SI NA ZDRAVIE 

Vždy bol pre mnohých z nás známy SOS balíček, kde bol antioxidačný džús JVi, (plný prírodných výťažkov z 12 druhov ovocia a mrkvy, popíjal sa 5-7x denne z malého štamprlíka) a Epoch IceDancer krém s mentolom (pomáhal pri teplotách, príjemnom chladení, ale aj pri zábale na hrdlo, vytieraní nosných dierok, ale aj boľavých svaloch).

Link na balíček s 25% zľavou: https://nskn.co/Mkim7U

Máte záujem len o nápoj JVi, kliknite sem:https://nskn.co/s8I00R

*Antioxidačný nápoj JVi obsahuje to najlepšie ovocie a zeleniny z Európy s jedinečnými druhmi ovocia, ako sú kustovnica čínska, rakytník rešetliakový a ovocie acerola, a jeho zaradenie do stravy vám prinesie mnoho výhod. Otvorený sa skladuje v chladničke. V balení sú 2  fľaše, 0,7 l.  *Epoch IceDancer je nelepivý, rýchlo sa vstrebávajúci gél z extraktu divokej mäty, zmes z pagaštanu konského, výťažku z eukalyptových listov a pepermintový olej pre ešte väčšie osvieženie!  *CordyMax Cs-4 je štandardizovaný extrakt z huby Cordyceps sinensis, ktorý pomáha tonizovať telo, chrániť pečeň a obličky.
*Antioxidačný nápoj JVi obsahuje to najlepšie ovocie a zeleniny z Európy s jedinečnými druhmi ovocia, ako sú kustovnica čínska, rakytník rešetliakový a ovocie acerola, a jeho zaradenie do stravy vám prinesie mnoho výhod. Otvorený sa skladuje v chladničke. V balení sú 2 fľaše, 0,7 l. *Epoch IceDancer je nelepivý, rýchlo sa vstrebávajúci gél z extraktu divokej mäty, zmes z pagaštanu konského, výťažku z eukalyptových listov a pepermintový olej pre ešte väčšie osvieženie! *CordyMax Cs-4 je štandardizovaný extrakt z huby Cordyceps sinensis, ktorý pomáha tonizovať telo, chrániť pečeň a obličky.

Ak vás už dobehlo chladné počasie a cítite sa nepríjemne, skúste okrem bežnej cesnakovo- citrusovej kúry, cibuľoveho čaju aj JVi aj krém Epoch ICEDancer. Ak ste zdraví, ale chcete predísť ochoreniu, chráňte si svoje zdravie, dbajte na prevenciu, a tou môže byť pitie JVi, užívanie Cordymaxu (výťažok z huby Cordyceps Sinensis, nazývanej aj prírodné antibiotikum) nosenia teplejšieho oblečenia a chránenia si horných dýchacich ciest.

Balíček, v ktorom je nápoj JVI, mentolový gél EPOCH IceDancer a CordyMax:https://nskn.co/zcbQTX

Možno už beriete aj medikamentálnu liečbu, v tom príde majte 2hod. rozdiel medzi užívaním liekov a výživovými doplnkami.

Ak máte ďalšie otázky alebo potrebujete určitý produkt, dajte mi vedieť.

https://www.baja.sk/kontakt/

Prečítajte si: 

Cordyceps sinensiss: https://www.baja.sk/l/vzacny-cordyceps-a-jeho-vyuzitie-pre-zdravie/

Nápoj JVI: https://www.baja.sk/l/zdravie-a-priroda/

Epoch IceDancer:https://www.baja.sk/l/letne-ochladenie/