PRÍRODA, VEDA, ZDRAVIE

15.03.2023

Získavať to najlepšie z prírody pre podporu zdravia, vedia len tí, ktorí cielene hľadajú zdroje a spojením s vedou to zameriavajú na lepšie fungovanie metabolizmu, teda nášho zdravia. Aj keď proces od bylinky ku výslednému produktu má svoju cestu, spájaním silných a čistých prísad s inovatívnou vedou a technológiou, sa prinášajú skvelé výsledky.

PRODUKTY NA SVETOVEJ  ÚROVNI

Vďaka oceneniam a hlavne viditeľných a citeľných výsledkoch môžeme hrdo povedať, že produkty sú na svetovej úrovni, pretože skutočne fungujú. Sama som toho dôkazom, keďže už 14 rokov beriem niektoré produkty pravidelne, bez prestávky. Aj keď vedci strávili viac ako 30 rokov výskumom starnutia na genetickej úrovni, matka príroda ich inšpiruje k posúvaniu hraníc bádania a inovácií.

KVALITA PRODUKTOV

Za kvalitou produktov je aj čistota, sú zbavené toxínov a zložiek, ktoré sú potrebné pre rastlinku, ale mohli by uškodiť človeku. Pri ich tvorbe sa využívajú čisté prírodné zdroje, používa sa vedecký prístup,  ktorý je podobný ako pri vývoji liekov, dokonca má svoje špecifiká, pozri si  6 S proces výroby. 

Dokonca sú testované dvojito placebom zaslepené testy, majú klinické štúdie ako lieky. Najdôležitejšie je, ako sa po ich konzumácii cítime v reálnom živote.

ZÁKLADY DOPLNOK VÝŽIVY 

LifePak nám dodáva denne to, čo pre zdravý metabolizmus potrebujeme, výživu v optimálnom množstve, (presné navážky), kde jeden vitamín podporuje druhý, kde antioxidanty pôsobia na škodlivé voľné radikály a zdravie. Nezabúdajme, zdravie je lacnejšie ako choroba, prevencia je lacnejšia ako liečba a hlavne je bez stresu a obáv. https://www.baja.sk/l/lifepak-spojenie-vedy-a-prirody/

Vhodný je aj antioxidačný džús JVi:https://www.baja.sk/l/zdravie-a-priroda/

ZOPÁR ĎALŚICH PRODUKTOV 

K disozícii je celá rada ďalších produktov, ktoré  podporujú kvalitu nášho zdravia. Vyberám pre vás to najlepšie a kuriér to vie priniesť priamo až k vaším dverám.


Pri každom produkte nájdete link, kde sa dozviete viac informácii o produkte, zložení a skúsenostiach. 

Keď kolagén, tak taký, ktorý prínáša efekt:https://www.baja.sk/l/omladenie-s-kolagenom/


Link pre viac infornácii: https://www.baja.sk/l/caj-s-kofeinom/

Ozvite sa, alebo si sami objednajte. Prikladám sem link na nákup cez e-shop s VIP výhodami: 

https://nskn.co/XHBmyH

 Píšte mi, poradím vám: https://www.baja.sk/kontakt/