Rozžiaria a spevnia pleť 

13.07.2021

AgeLoc TRU FACE ESSENCE ULTRA, malé perličky, ktoré spevnia a rozžiaria pleť.

Kto pozná NuSkin produkty, tak práve tento produkt pokladá za veľmi exkluzívny a výnimočný. Má viacero prívlastkov a pomenovaní. Pre vzácnosť obsahu sa nazýva perlami, pre vzhľad rybičky a v skutočnosti sú to kapsule, ktorých obal je recyklovateľný.

V týchto kapsulách je suchý olej, obsahujú vedecky podloženú technológiu FIRMPLEX, ktorá robí divy tým, že spevňuje pleť, zvyšuje jej pružnosť a následné rozžiaruje. Popri tom sa AgeLOC zameriava na zdroje viditeľných príznakov starnutia. Môže dopomôcť nielen pri redukcii vrások, ale aj problémov s ultra suchou pokožkou, či ekzémom na tvári.

Kapsuľky obsahujú zložky z jojoby, slnečnice, pupočníka, echinacei, rias. Dôležitou zložkou je SKVALÉN, objavený v r.1916 ktorý sa nachádza v rastlinných a živočíšnych bunkách. Viaže na seba toxíny, neupcháva póry, účinne uzamyká v pleti vlhkosť a zanecháva ju zamatovo jemnú.

Doporučuje sa používať kapsuľky 2x denne, závisí od stavu pokožky. Treba ich vtierať do vyčistenej pokožky, pozor, nezabudnite na tonizačnú vodu. Najvhodnejšia je Priming Solution. 1 kapsuľku si aplikujte na miesta s hlbokými vráskami, jemne prstom votrite a nadbytok rozotrite na celú tvár aj krk, keďže olejček je dostatočne klzký. Po aplikácii nadobudnete komfortný a luxusný pocit. Ak sú vrásky hlbšie, tak čítajte nižie.

Na fotkách, ktoré nám poskytla kozmetička Renátka, použila na klientovi v salóne galvanizáciu s TruFace Line Correctorom a kapsuľku TruFace Essence Ultra. Následne doma pokračovali v každodennom ošetrení. Po vsiaknutí oleja z kapsule TruFace Essence Ultra, môžete použiť akýkoľvek krém ktorý vám vyhovuje.

Ukážky po ošetrovaní s tonizačnou vodou Priming Solution a kapsuľami a TruFace Essence Ultra