TAJOMSTVO KRÁSY ZO SRDCA PRÍRODY

11.04.2024

NOVÝ VÝŽIVOVÝ DOPLNOK PRE VAŠU PLEŤ, VLASY A NECHTY!

V každodennom zhone si často zabúdame dopriať to najlepšie pre našu pleť, vlasy a nechty. Ale čo keby existoval výživový doplnok, ktorý dokáže toto rýchlo vyriešiť? Malá tobolka prírodných látok Beauty Focus MultiBeauty môže byť aj váš nový spoločník na ceste k žiarivému vzhľadu a zdravším vlasom a nechtom. Čítajte ďalej a zistite, prečo je tento výživový doplnok nevyhnutný pre vašu krásu.

OBJAVTE KRÁSU A VITALITU

Zinok a Biotín:

Tajomstvo krásy zo srdca prírody Beauty Focus MultiBeauty sa pyšní revolučným zložením, ktoré je založené na vedeckých dôkazoch. Kľúčovou zložkou je viacfunkčný zinok, ktorý účinne chráni a vyživuje bunky vašej pleti pred škodlivým oxidačným stresom. Jeho blahodarný vplyv na vlasy a nechty je neodmysliteľným bonusom. Biotín, ďalší zázračný prvok, spolu so zinkom pracuje na vyživení vašej pleti a vlasov zvnútra. To je však len začiatok.

Rastlinný elixír pre krásu Beauty Focus MultiBeauty je obohatený o extrakt z rozmarínu a grapefruitu, ktoré majú vynikajúci vplyv na váš vzhľad. Ich spojenie pôsobí proti vráskam a zlepšuje pružnosť pokožky. Vedecký výskum preukázal, že táto kombinácia má schopnosť prirodzene oživiť okolie očí a priniesť mladistvý vzhľad. Nechty a vlasy tiež profitujú z týchto rastlinných darov prírody.

Spojenie vedy a krásy je vo vašich rukách s Beauty Focus MultiBeauty. Tento výživový doplnok je výsledkom inovatívnych výskumov a jeho efektivita je podložená skutočnými výsledkami. Spája v sebe špičkové výsledky výskumu v oblasti výživy a krásy, čím sa stáva kľúčovým partnerom na ceste k dokonalej pleti, zdravým vlasom a pevným nechtom.

Výhody, ktoré siahajú hlbšie

Pravidelné užívanie Beauty Focus MultiBeauty vám môže priniesť tieto výhody

 • Zlepšená pevnosť a napnutosť pleti
 • Mladistvý vzhľad, zjemnenie vrások a pružná pokožka
 • Zdravšie a silnejšie vlasy
 • Vlasy a nechty vyživené a posilnené
 • Celkové zlepšenie vzhľadu nechtov a minimalizácia lámavosti
* Po 12 týždňoch užívania produktu Beauty Focus MultiBeauty raz denne podľa pokynov. Štúdie sa zúčastnilo 30 jednotlivcov.
* Po 12 týždňoch užívania produktu Beauty Focus MultiBeauty raz denne podľa pokynov. Štúdie sa zúčastnilo 30 jednotlivcov.

Odborníci to potvrdzujú, preto neváhajte sa spoľahnúť na slová odborníkov.

Štúdie preukázali, že Beauty Focus MultiBeauty má reálny vplyv na krásu:

 • 100 % účastníkov zaznamenalo zlepšenie vzhľadu pleti
 • 79 % pocítilo silnejšie a lepšie vyživené vlasy
 • 64 % zaznamenalo zdravší vzhľad vlasov
 • 64 % potvrdilo lepší vzhľad nechtov
 • 61 % uviedlo, že sa minimalizovala lámavosť nechtov

Vedecký základ pre vašu krásu

Výživový doplnok Beauty Focus MultiBeauty je postavený na pevných vedeckých základoch:

 • Extrakt z rozmarínu a grapefruitu zlepšuje vzhľad vrások a pružnosť pleti
 • Vitamín C podporuje tvorbu kolagénu pre zdravú pleť
 • Zinok zaisťuje krásu a zdravie pleti, vlasov a nechtov

Spolu s Beauty Focus MultiBeauty urobte prvý krok k skutočnej kráse

Nečakajte na zázraky. Užite si výhody Beauty Focus MultiBeauty každý deň, a vaša pleť, vlasy a nechty vám to budú oplácať krásou a vitalitou. Jedna kapsula denne - vaša cesta k celkovej kráse začína práve teraz!

Nezáleží na tom, či ste už na ceste k lepšiemu vzhľadu, alebo hľadáte ten správny impulz. Beauty Focus MultiBeauty je vaším verným spoločníkom. Objednajte si ho už dnes a priveďte svoju krásu na novú úroveň!

Pozrite si zvýhodnenú cenu a môžete si ho aj objednať tu: https://nskn.co/u4JI7d

Ozvi sa, ak chceš produkt a využiť aj výhody.  (Objednávaj dnes za teraz 36,12 €. Bežná cena produktu je 67,08€.

Ak máte záujem objednávať si tieto produkty, kde sa veda spája s prírodou a prírodné zložky cielene pôsobia na zdravie našej pokožky, tak si kliknite na bezplatný VIP linka otvorte si vlastný e-shop, kde vás čaká aj veľa výhod a dokonca aj výber produktov ZADARMO:  https://nskn.co/woTQfs

Ozvite sa aj s rôznymi otázkami alebo v prípade jednorazového nákupu. https://www.baja.sk/kontakt/