Zlepšenie pleti o 180°

23.08.2020

Matematika a kozmetika je trošku zvláštna kombinácia. Keď však hľadáte radu, ktorá by mohla pomôcť vašej mdlej a vädnúcej pleti, s rôznymi vyrážkami, zväčšujúcimi sa pórmi, s pigmentovými škvrnami, vráskami a podobne, súhlasíte aj s matematikou v kozmetike.

Len 2 minúty

Základom je dôkladná a pravidelná čistota pleti, ráno aj večer. Odporúčam použiť prístroj ageLoc LumiSpa s čistiacim gélom podľa typu pleti. Okrem čistenia, dostáva pleť aj potrebnú a pravidelnú dennú 2 minútovú masáž.

3 mesiace

Pri spomínaných problémoch s pleťou, je vhodné začať s jej terapiou. Anti-Aging Skin Therapy Systém Nu Skin 180°® okrem toho, že zregeneruje pleť, omladí a to všetko o 180°.

Sada Nu Skin 180°®

Tento terapeutický systém pracuje na spevnení pokožky. Znižuje vzhľad línií a vrások, zdokonaľuje textúru pleti, vyrovnáva jej tón, spomaľuje starnutie, zvyšuje jej hladkosť a žiarivosť, pričom znižuje veľkosť pórov, minimalizuje výskyt škvŕn, sfarbenia pleti a vracia jej mladistvejší vzhľad. Vylepšuje známky vystavovania pleti UV lúčom z minulosti a ochraňuje pokožku pred poškodením v budúcnosti. (Pred prvým použitím je vhodné urobiť si test na malej ploche pokožky. Ak sa objaví začervenanie, či nadmerné podráždenie pleti, treba používanie spomaliť na 3-krát týždenne) a počas 2 týždňov pripraviť pleť na denné používanie.)

Pumpičky a patentové uzávery

Častým otváraním a odoberaním krému prstami, ho znehodnocujete. Pomáhate tvorbe baktérii a kvasiniek, ktoré si potom nanášate na pleť. A práve táto sada je vybavená pumpičkovým a patentovými uzávermi, od tonizačnej vody, cez denný a nočný krém a sérum.

Nu Skin 180°® Face Wash Gel

Základom sady je veľká tuba s bielym gélom na umývanie pleti. Vhodné je natrieť gél na pleť, nechať kratučko pôsobiť a zmyť. Obsahuje 10% vitamín C, ktorý pomáha nielen s čistení pleti, ale aj s redukciou vrások a zlepšením tónu pleti.

Obsahuje sezam a oleje zo sójových bôbov, ktoré sú bohaté zvlhčovadlá, zabraňujú strate vlhkosti a pomáhajú zachovať ochrannú hydratačnú bariéru pleti. Hroznové semienka, list ginkgo biloby a ženšenové výťažky znižujú poškodenie pleti voľnými radikálmi.

Moja skúsenosť s Face wash: Občas si s ním natriem aj ruky, kde mám pigmentové škvrny. Raz za mesiac použijem trochu gélu aj pri umývaní vlasov a zubov. Pokožka na rukách je jemnejšia, vlasy sú lesklejšie a zuby belšie.

180°® Skin Mist tonizačná voda

Mäkká, príjemná voda v spreji- obsahuje di- a tri-peptidy z hydrolyzovaného ryžového proteínu napomáhajúce eliminovať vzhľad jemných vrások a línií, ako aj HMW komplex. Na pleť pôsobí ukľudňujúco a redukuje vznik prípadného podráždenia. Jemne sa nastrieka ráno a večer na vyčistenú tvár a krk, čím uzatvára póry a pôsobí proti ich upchávaniu.

Moja skúsenosť s 180°® Skin Mist: Obľubujem tonizačné vody v spreji, lebo všetko, čo z nich má pôsobiť na tonizáciu pleti, sa tam dostane. Tonizačná voda by sa nemala nanášať na vatový tampón. Ak nie je v spreji, tak by sa mala nakvapkať do dlane, ktoré sa následne pritlačia k pleti. (POZOR: Na tampóne sa vedia zachytiť všetky výživné zložky a aj chĺpky z vaty môžu podráždiť pleť.)

Nu Skin 180°® Cell Renewal Fluid

je jemné, tekuté a obľúbené anti-agingové sérum, ktoré regeneruje kožné bunky. Obsahuje silný 15% koncentrát glukonolaktónu (polyhydroxylovej kyseliny, PHA), čím ľahko, nežne a efektívne urýchľuje obnovu buniek, poskytuje antioxidačnú ochranu a zvyšuje hydratáciu pleti, čím vyhladzuje štruktúru pokožky, znižuje mieru výskytu liniek a vrások. Sójové izoflavóny poskytujú podporu stimulovaním produkcie proteínov v pokožke a potlačením enzýmov, ktoré ich rozkladajú. Výrazne vplýva na rozžiarenosť pleti, veľkosť pórov a minimalizuje vzhľad jemných línií a vrások.

Moja skúsenosť s 1 80°® Cell Renewal Fluid: Zákazníčky si ho objednávajú aj samostatne a pravidelne, ako najlepšie sérum s vitamínom C.

Krémy

Nu Skin 180°® UV Block Hydrator SPF 18, denný krém

Denný hydratačný krém na pleť s ochranným faktorom, obsahuje: DNA enzýmy, ktoré napomáhajú zjemniť známky poškodenia v dôsledku pôsobenia slnečného žiarenia, ako aj mikromletý oxid zinočnatý, ktorý poskytuje dokonalú širokospektrálnu ochranu pred UVA a UVB lúčmi. Bambucký tuk a avokádový olej - vďaka svojmu jedinečnému profilu mastných kyselín a prirodzeným zvlhčujúcim vlastnostiam dodávajú pleti bohatú hydratáciu pre zníženie výskytu viditeľných vrások.

Nu Skin 180°® Night Complex, nočný krém

Nočný hydratačný prípravok obsahuje kreatín, ktorý priaznivo pôsobí na regeneráciu pokožky pri poškodeniach spôsobených vystavením environmentálnym stresorom, priaznivo pôsobí počas nočného obnovovacieho procesu a takisto podporuje tvorbu kolagénu a elastínu, pričom zachováva pleť vyhladenú, jemnú a pružnú. Vďaka prípravku Nu Skin 180º Night Complex bude vyzerať vaša pleť po prebudení zdravo a mlado.

Moja skúsenosť s Nu Skin 180°®

Pred niekoľkými rokmi som postúpila túto 3-mesačnú kúru. Pleť sa mi skutočne vylepšila o 180°. Dvakrát do roka vo február a v októbri (po zime a po lete) doprajem mojej pleti túto terapiu.

Pílingová sada s AHA kyselinami

Doplnkom je aj pílingová sada s AHA kyselinami. Tvoria ju tampóny namočené v príslušnom roztoku, ktorými si len pretriete pleť. Tým si podporujete mladistvejšiu pleť, lebo prebieha na pleti obnova buniek.

AHA Facial Peel (1. KROK): Kyselina mliečna - táto silná kyselina alfahydroxidová (AHA)podporuje bunkovú obnovu a zabraňuje nahromadeniu odumretých kožných buniek. Chemický zlupovací proces redukuje vzhľad jemných línií a vrások, zlepšuje štruktúru pleti a minimalizuje výskyt pórov.

AHA Facial Peel Neutraliser (2. krok): Výťažok z ovseného zrna Avena Sativa - je bohatý na antioxidačné zlúčeniny avenantramidy, a zároveň sa vyznačuje blahodarnými upokojujúcimi vlastnosťami, ktoré vyhladia pleť a znížia jej povrchovú citlivosť.

Matematika a kozmetika nie je až taká zvláštna kombinácia. 

Toto je moja #1. rada pre Vás. Ak máte otázky alebo potrebujete poradiť, ozvite sa mi 

https://www.baja.sk/kontakt/