VERA, aplikácia ktorá prebúdza úsmev na tvári

31.10.2023

Zabudnite na obyčajné aplikácie, VERA od Nu Skin je ako kúzelná palička, ktorá vám pripraví poriadnu dávku potešenia a vylepší váš životný štýl. Usadí vo vašom telefóne a prinesie vám dávky radosti na každý deň. Nemusíte behať po obchodoch a hľadať najmä v drogérii a lekárni niečo na vašu pleť, či formovanie postavy. S appkou VERA môžete mať neodolateľný úsmev a ušetríte čas.

Prispôsobte si cestu starostlivosti o pokožku

Vďaka tejto novej aplikácii si môžete vytvoriť svoj vlastný profil krásy a získať personalizované a odborné odporúčania starostlivosti o pleť, kedykoľvek to budete potrebovať. V nej nájdete všetko, čo potrebujete vedieť o svojom novom odborníkovi na krásu.

Ak chcete pri odporúčaní cez túto appku využiť aj rôzne zľavy, ozvite sa mi. Pri prihlásení do aplikácie VERA potrebujete mať prístupové údaje. Potom už môžete využívať všetky jej nástroje. Ak nechcete čakať, začnite s otvorením e-shopu tu  https://nskn.co/NCXZo9 a potom použite tie isté údaje aj pri prihlasovaní do aplikácie VERA.

VERA ponúka 5 úžasných nástrojov

1. Konzultácia v oblasti starostlivosti o pleť

Spravte si selfie a odpovedzte na niekoľko rýchlych otázok týkajúcich sa starostlivosti o pleť. Aplikácia následne analyzuje vaše potreby v oblasti starostlivosti o pleť a poskytne vám personalizované odporúčania produktov, ktoré môžete využiť vy, alebo doporučť iným: https://nskn.co/f6q713

2. Vyhľadávač odtieňov

Táto úžasná funkcia umožňuje digitálne vyskúšanie rôzne odtiene make up z produktovej línie Nu Colour Bioadaptive BB+ Skin Loving Foundation.

Stačí si urobiť selfie a môžete začať skúšať rôzne odtiene, až kým si nenájdete ten najvhodnejší pre svoju jedinečnú pleť.

Pre vyhľadanie vášho odtieňu, kliknite sem: https://veranuskin.app.link/g3IDT6jouBb alebo  cez QR kód. 

3. Časová os selfie

Keď si uložíte selfie, môžete si prezerať a porovnávať všetky svoje selfie a sledovať svoj pokrok v starostlivosti o pleť.

4. Katalóg produktov

Môžete nazrieť a aj nakupovať z produktového katalógu odkiaľkoľvek a kedykoľvek.

5. Manažment kozmetických prístrojov

Máte možnosť okrem doporučenia prípravkov, využiť naplno aj kozmetické prístroje Nu Skin. Môžete si vytvoriť svoje vlastné personalizované postupy a dôkladnejšie sledovať svoj progres použitím funkcie Manažment kozmetických prístrojov.

VERA od Nu Skin je taká skvelá, a už teraz ju mnohí chcú a oceňujú, keď dostávajú tipy šité mieru. Dokonca s ňou viete poradiť kámoške, kolegyni, rodine.

Keď sa vás niekto spýta, ako sa vám darí, že tak skvele vyzeráte, jediná odpoveď bude: "To je vďaka VERA od Nu Skin - aplikácii, ktorá mi mnohé vyriešila!"

Ozvite sa mi cez priložený kontakt a pridajte KÓD VERA

https://www.baja.sk/kontakt/