ZDRAVIE ŽENY

20.01.2022

Každá žena prechádza rokmi zmenami a chce byť zdravá v každej etape života. Preto treba venovať pozornosť aj správnym doplnkom výživy, ktoré zlepšujú činnosť ženských orgánov. Pre správne fungovanie hormónov mnoho ženám už pomohlo niečo špecifické a tým je produkt ESTERA, ktorý poskytuje potrebné fytoestrogény, zlúčeniny na rastlinnej báze. Liagnany z ľanového semena pomáhajú podporovať zdravý pomer estrogénu v tele. Estera upravuje prejavy pri menzese, v perimenopauzálnom a v postmenopauzálnom období, ale aj pri problémoch močového mechúra. 

Ďalej pomáha čistiť  ženské orgány

- dopĺňa prirodzene hormón estrogén

- dopĺňa antoxidanty

- podporuje funkciu zdravej maternice a prsníkov

- pomáha ženám, cítiť sa žensky

Produkt Estera má 4 kategórie, rozdelené podľa veku a potreby


Estera Phase I Women's Balance Formula, pre mladšie ženy

Estera Phase II Women's Transitions Formula, pre ženy v perimenopauzálnom období

Estera Phase III Women's Maintenace Formula, pre ženy v postmenopauzálnom období

Estera Cranberry, pri problémoch s močovým mechúrom, (neustále zápaly, štípanie). Zložky produktu Estera cranberry sú zmesou antioxidantov antokianínov, pomáhajú k zdravej funkcií obličiek, liečbe močového mechúra, ako aj k prirodzenému vylučovaniu moču. Vekom sa znižuje zdravá činnosť močového mechúra, zvyšuje sa možnosť bakteriálnej infekcie, poškodenie stien a schopnosť vylučovania moču.

Aj ženské orgány potrebujú správnu výživu. Tieto Estery vyvinuli ženy pre ženy, lebo ženy vedia, čo je pre ne najlepšie.

Recenzie:

Monika mi napísala, že sa jej s produktom Estera Balance zlepšili dni počas menzesu, stratili sa bolesti alebo boli len minimálne, upravila sa aj pravidelnosť, (dlho mávala bolestivú a nepravidelnú menštruáciu, ku ktorej sa pridali aj bolesti hlavy a migrény). Jej mamičke Estera Phase II pomohla zvládnuť nepríjemné potenie a striedanie rôznych nálad v perimenopauzálnom období.

Mirke sa Esterou Balance zlepšil menštruačný cyklus a zlepšila sa jej aj kvalita pleti.

Veronika odkedy berie Esteru Phase III, necíti, že by starla a jej vnučke s Esterou Balance ustúpili kŕče a zlepšila sa pleť.

Evka skúsila Esteru Cranbery, mávala časté zápaly močového mechúra, postupne sa jej to upravilo.

Ja už skoro 10 rokov beriem Esteru Phase III a moje ženské zdravie je úplne v poriadku, čo mi pred pár dňami potvrdil aj lekár.

https://www.baja.sk/kontakt/