BB krém, krycí krém

07.10.2021

Používate krycie krémy alebo make up?
Od kedy používam Nu Skin makeup, stretávam sa s pochvalou na moju pleť. Krytie je nenápadné a pokožka jemná, hladká akoby na nej nič nebolo, možno nejaký jemný púder, ktorý ju rozžiaruje. A pritom je to len jemný nenápadný make up.

Teším sa z toho, že Nu Skin prichádza s novou radou, ktorá chráni a vyživuje pokožku ako BB krém, ale funguje ako dlhotrvajúci podkladový krém. Hybridná receptúra mejkapu a produktu starostlivosti o pleť Nu Colour Bioadaptive BB+ Skin Loving Foundation spája to najlepšie z oboch svetov.

Nenápadné krytie, rozžiarený vzhľad
Hodvábny povrch, ktorý zostane po nanesení krycieho krému je ako druhá pokožka a dodáva pleti žiarivý a mladistvý vzhľad, ako aj dlhotrvajúcu (až 12-hodinovú) hydratáciu.

Bioadaptívná zložka

Zloženie tohto produktu obsahuje bioadaptívnu zložku, výťažok zo semien kakaovníka Theobroma, ktorý zvyšuje schopnosť pokožky reagovať na oxidačný stres spôsobený prostredím a poskytuje aj ochranu pred širokým spektrom UVA/UVB žiarenia s SPF 35 a chráni pleť pred negatívnymi účinkami vystavenia sa modrému svetlu.

Odtiene

Vďaka možnosti výberu zo 17 univerzálnych odtieňov určite nájdete verziu, ktorá vám dokonale pristane.

Použitie
Naneste 1 alebo 2 pumpičky v závislosti od požadovaného prekrytia podľa vašej každodennej rutiny starostlivosti o pleť. Rovnomerne rozotrite do pokožky.
Predpredaj
Ak máte záujem, ozvite sa, môžeme vám to v predpredaji 27.10.2021 zabezpečiť.

Pre porovnanie s odtieňmi, ktoré už poznáme.