BB krém, krycí krém

07.10.2021

Používate krycie krémy alebo make up?
Od kedy používam Nu Skin makeup, stretávam sa s pochvalou na moju pleť. Krytie je nenápadné a pokožka jemná, hladká akoby na nej nič nebolo, možno nejaký jemný púder, ktorý ju rozžiaruje. A pritom je to len jemný nenápadný make up.

Teším sa z toho, že Nu Skin prichádza s novou radou, ktorá chráni a vyživuje pokožku ako BB krém, ale funguje ako dlhotrvajúci podkladový krém. Hybridná receptúra mejkapu a produktu starostlivosti o pleť Nu Colour Bioadaptive BB+ Skin Loving Foundation spája to najlepšie z oboch svetov.

Nenápadné krytie, rozžiarený vzhľad
Hodvábny povrch, ktorý zostane po nanesení krycieho krému je ako druhá pokožka a dodáva pleti žiarivý a mladistvý vzhľad, ako aj dlhotrvajúcu (až 12-hodinovú) hydratáciu.

Bioadaptívná zložka

Zloženie tohto produktu obsahuje bioadaptívnu zložku, výťažok zo semien kakaovníka Theobroma, ktorý zvyšuje schopnosť pokožky reagovať na oxidačný stres spôsobený prostredím a poskytuje aj ochranu pred širokým spektrom UVA/UVB žiarenia s SPF 35 a chráni pleť pred negatívnymi účinkami vystavenia sa modrému svetlu.

Odtiene

Vďaka možnosti výberu zo 17 univerzálnych odtieňov určite nájdete verziu, ktorá vám dokonale pristane.


TEST

Vyberte si správny odtieň, urobte si tento krátky test. 

 https://www.nuskin.com/content/nuskin/cs_CZ/help-me-choose/foundation-finder.html

Ak máte záujem objednať si, pri objednávke zadajte moje ID SKW9656222 alebo sa mi ozvite, prípadne si kliknite sem, urobila som výber najpoužívanejších odtieňov. Nezaujímavé odtiene odstráňte z objednávky p  https://nskn.co/9AGwBZ


Použitie
Naneste 1 alebo 2 pumpičky v závislosti od požadovaného prekrytia podľa vašej každodennej rutiny starostlivosti o pleť. Rovnomerne rozotrite do pokožky.
Kontakt

Pre porovnanie s odtieňmi, ktoré už poznáme.


Pozrite si túto ponuku: 

 https://www.baja.sk/zlavy/