ZĽAVY

Získajte svoje obľúbené produkty, kým ešte môžete. Preleťte náš leták plný zaujímavých produktov, kde objavíte všetko od výživných pokladov až po špičkovú kozmetiku a doplnky. Čakajú vás tam géliky na spomalenie starnutia ku galvaniku, omladzujúce čistiace pílingové vankúšiky na pleť s 10% vitamínom C s efektom pre 180° zlepšenie pokožky, výživa na...


Prekvapte svoju drahú touto výnimočnou edíciou RoseGold LumiSpa na Valentína! Táto nádherná zlatistá verzia LumiSpa IO nie je len krásnym darčekom, ale tiež sa skvele hodí ku každému štýlu.

Objavte krásu s AgeLOC Boost - dokonalým darčekom pre vás alebo vašich blízkych! Od chvíle, od kedy mám, sa teším z jeho účinkov, ktoré mi prináša každodenné 2-minútové ošetrenie, posilňujúce prirodzenú krásu pleti. Niektorí ho poznajú ako prístroj, ktorý zapravuje kyselinu hyaluronovú. Doplním, že zapracováva do pokožky aj ďalšie účinné zložky....

Kúzlo Vianoc alebo vyber si darček pre seba, či svojich blízkych z tejto ponuky a využi vianočnú zľavu MAGIC DAYS.

Dňa 22.11.2023 začínajú neodolateľné zľavy na produkty od značky Nuskin. S radosťou vám odporúčam tieto výrobky, keďže s nimi mám osobné skúsenosti a som s nimi maximálne spokojná. Po 15 rokoch ich používania dosahujem výborné výsledky nielen na pokožke, ktorú mohí vnímajú ako vizuálnu krásu, ale aj pokiaľ ide o celkové zdravie. Výhodou je, že...

Halloween je tu a je to čas na zábavu, ale prečo si túto zábavu neupgradovať a ešte viac si ju užiť? Ponúkame vám špeciálnu Halloween ponuku, ktorá vám prinesie nielen zábavu, ale aj krásu a starostlivosť o vašu pleť.

Zakúpte si niektoré z vašich obľúbených produktov so zľavou až 50 %! Na tieto produkty sa vzťahuje propagačná akcia z dôvodu zmeny obalov, nadmerných skladových zásob alebo blížiacej sa exspirácie či ukončenia predaja. Môžete teda očakávať rovnakú kvalitu, pre ktorú naše produkty milujete, avšak so zníženou cenou. Zľava platí len na obmedzený čas!
...

Rozkvitnite krásou s našimi rastlinnými výťažkami: Beauty Focus Collagen+, MultiBeauty, Tegreen a Marine Omega!

Od 8.8.2023, 10:00 do 10.8.2023, 23:59 bude ďalšia možnosť nakúpiť si Nu Skin produkty, ktoré sú veľmi obľúbené pre svoje anti-aging účinky.

V dnešnom uponáhľanom svete hľadáme jednoduché a účinné spôsoby, ako sa starať o svoje zdravie a krásu. Dva produkty od spoločnosti Nuskin Pharmanex, Tegreen a krém Nutricentials, môžu byť práve tými, ktoré potrebujete, aby ste dosiahli svoje ciele. Oba produkty mám obľúbené ja a aj moji klienti.

Mnohí sa tešia na výhodnejšie letné ponuky a tá tohoročná júlová je už tu. Tak si pozrite, či chcete niečo z výživy pre podporu zdravia alebo pre krajšiu, zdravšiu pleť.

Poznáš už LumiSpa? (Môžeš si o ňm prečítať tu a dozvedieť sa aj niečo z mojich skúseností, klikni sem.) Ak uvažuješ o kúpe LumiSpa na čistenie pleti, tak teraz je ten správny čas. Gratulujem, dočkal si sa takej výhody, aká tu ešte nebola. K tvojmu prístroju dostaneš gél na čistenie pleti, hlavicu na čistenie pleti, nabíjačku a stojan....