ZĽAVY

Pri príležitosti osláv toho, že Nu Skin je už 6 po sebe nasledujúcich rokov svetovým lídrom v oblasti systémov kozmetických prístrojov, bude od budúceho utorka, 26. septembra, od 10:00 ageLOC LumiSpa iO Cleansing kits (s aktivačným gélom na všetky typy pleti) s 30 % zľavou.

Zakúpte si niektoré z vašich obľúbených produktov so zľavou až 50 %! Na tieto produkty sa vzťahuje propagačná akcia z dôvodu zmeny obalov, nadmerných skladových zásob alebo blížiacej sa exspirácie či ukončenia predaja. Môžete teda očakávať rovnakú kvalitu, pre ktorú naše produkty milujete, avšak so zníženou cenou. Zľava platí len na obmedzený čas!
...

Rozkvitnite krásou s našimi rastlinnými výťažkami: Beauty Focus Collagen+, MultiBeauty, Tegreen a Marine Omega!

Od 8.8.2023, 10:00 do 10.8.2023, 23:59 bude ďalšia možnosť nakúpiť si Nu Skin produkty, ktoré sú veľmi obľúbené pre svoje anti-aging účinky.

V dnešnom uponáhľanom svete hľadáme jednoduché a účinné spôsoby, ako sa starať o svoje zdravie a krásu. Dva produkty od spoločnosti Nuskin Pharmanex, Tegreen a krém Nutricentials, môžu byť práve tými, ktoré potrebujete, aby ste dosiahli svoje ciele. Oba produkty mám obľúbené ja a aj moji klienti.

Mnohí sa tešia na výhodnejšie letné ponuky a tá tohoročná júlová je už tu. Tak si pozrite, či chcete niečo z výživy pre podporu zdravia alebo pre krajšiu, zdravšiu pleť.

Poznáš už LumiSpa? (Môžeš si o ňm prečítať tu a dozvedieť sa aj niečo z mojich skúseností, klikni sem.) Ak uvažuješ o kúpe LumiSpa na čistenie pleti, tak teraz je ten správny čas. Gratulujem, dočkal si sa takej výhody, aká tu ešte nebola. K tvojmu prístroju dostaneš gél na čistenie pleti, hlavicu na čistenie pleti, nabíjačku a stojan....

Čo by vás potešilo na konci apríla? Nie je to aprílový žartík. Tie sa minuli po 1. apríli. Teraz tu mám pre vás tieto zaujímavé balíčky a ak vás niektorí osloví, píšte.

Veľa vecí v živote prechádza zmenami a preto sa niekedy stane aj to, že váš obľúbený prípravok môže zmeniť obal, zloženie alebo ho nahradí iný. Práve teraz sa niečo také deje a je tu vaša posledná šanca pre všetkých, ktorí si chcete zabezpečiť ten svoj prípravok, aj do zásoby alebo pre ďalších záujemcov je tu šanca spoznať tieto skvelé veci. ...

Konečne už viacej svieti slniečko, aj keď je vonku dosť chladno. Práve to slnko nás akosi viacej pobáda k tomu, aby sme sa cítili lepšie, sviežo a starali sa trochu aj o seba. Od pohybu pri športe, kedy si formujeme postavu, pri behu možno aj čistíme myseľ, cez krásne upravenú pleť sa už aj jarne naladili.

OSLAVA ŽENY

04.03.2023

Ženami sa nerodíme, ženami sa stávame." - Simone de Beauvoir

Aj vo februári sa nám tu objavilo zopár zliav. Pozberala som ich na jedno miesto, preto sú také rôznorodé. Tak si ich popozerajte, objednajte alebo sa ozvite sa. Niektoré zľavy platia do vypredania zásob a môžete si ich aj sami objednať cez e-shop https://nskn.co/VXcqsz

Ak ste dostali od svojej polovičky návrh, že si máte vybrať niečo, čo vám urobí radosť a chcete niečo pre krásnu, zdravú pleť, jej omladenie alebo pokožku tela, či vlasov alebo pre podporu zdravia, tak môže to byť aj ponuka, ktorú vám môžem ušiť na mieru v rámci môjho e-shopu.

Využite posledné januárové zľavy a ak tieto veci nepoznáte, tak spoznajte. Dokonca aj to, ako veda a príroda vedia potešiť, dávať nám účinné a funkčné veci pre zdravie a krásu. Stihnite to do konca mesiaca aj s darčekom.

Zľava, či sprava je teraz taká moja slovná hračka. Avšak taká zľava, ak je výhodná, padne na úžitok, keď ide o dobrú vec. Napadlo mi dnes ráno, ako je fajn, že nemusím riešiť kozmetičku, dermatológa, behať po obchodoch, lekárňach alebo hľadať na internete dobrú, ale skutočne dobrú a kvalitnú kozmetiku, zisťovať cez recenzie, jej bezpečnosť a...