ZĽAVY

Využite posledné januárové zľavy a ak tieto veci nepoznáte, tak spoznajte. Dokonca aj to, ako veda a príroda vedia potešiť, dávať nám účinné a funkčné veci pre zdravie a krásu. Stihnite to do konca mesiaca aj s darčekom.

Zľava, či sprava je teraz taká moja slovná hračka. Avšak taká zľava, ak je výhodná, padne na úžitok, keď ide o dobrú vec. Napadlo mi dnes ráno, ako je fajn, že nemusím riešiť kozmetičku, dermatológa, behať po obchodoch, lekárňach alebo hľadať na internete dobrú, ale skutočne dobrú a kvalitnú kozmetiku, zisťovať cez recenzie, jej bezpečnosť a...

Myslím si, že každého poteší nejaký darček, ale aj výhodný nákup. Mám pre vás niekoľko správ, jednu lepšiu ako druhú, tretiu, či štvrtú.

Milí moji, mám pre vás posledné zľavy tohto roku Nenájdete ich na oficiálnej NU SKIN stránke, objednať sa dá len cezomňa, tak ak si niečo želáte využiť, píšte mi, volajte, do konca roku 2022.
https://www.baja.sk/kontakt/

Vyberte si, čo chcete zlepšiť a galvanický prístroj s gélom sa:

AKCIA

21.12.2022

Slovo akcia zhŕňa viacero významov, tentokrát je to ponuka, kde môžete získať jeden produkt a k nemu ďalší len za 1 euro.

PLUS VÝHODA

21.12.2022

Pozrite si túto výhodnú ponuku. K balíčku pre krásu Beauty Focus Collagen+, bieliaca zubná pasta len za 1 euro.

ZAŽIARTE

19.12.2022

Zažiarte a užívajte si omladenie pleti tvorbou vlastného kolagénu a elastínu, ale aj s krásnym bielym úsmevom.
Pozrite si túto výhodnú vianočnú ponuku.

Pripravte sa na oslavu a ušetrite 20 % na úžasnom výbere produktov.

Už dnes to začne a máme tu 20% zľavy na vybraté produkty. Pozrite si stručné informácie o týchto skvelých produktoch. Ozvite sa, robím hromadnú objednávku. Ak si chcete objednať sami, tu je link na registráciu, pre vás VIP, s najvýhodnejšími cenami ktoré vidíte vyššie. Ak by vám niečo nesedelo, ozvite sa. Objednávky nad 99 eur, sú bez poštovného. ...