Ranný drink

03.04.2023

Radosť nájdeme v každodenných zvykoch a maličkostiach, ako sú tieto. 

Obľúbila som si môj ranný kolagénový drink. Tým, že je spojením prírody a vedy, dával mi hneď od začiatku záruku, že bude iný, ako tie, ktoré sa na mňa tlačili zo všetkých strán. 

Keďže mnohé kolagény obsahujú veľkú molekulu, ktorá sa  nedá vstrebať, dobre že som si počkala na tento, Beauty Focus Collagen +, ktorý má tých plusov viac. Áno, je úplne vstrebateľný a zameriava sa na krásny fokus nášho tela.  O luteíne, kolagénovom hydrolyzáte, pšeničnom oleji a ďalších zaujímavostiach som už písala tu, tak si sem kliknite:
 https://www.baja.sk/l/omladenie-s-kolagenom/

Prvé účinky som nevidela hneď, až keď mi niekto po 3-4 mesiacoch povedal, že mám inú, akúsi lepšiu pleť, potom mi pochválila kvalitu vlasov kaderníčka a sama som videla, že mám dlhšie a pevnejšie nechty. Postupne objavujem, čo sa zlepšilo. Už môžem pridať aj to, že zase viacej chodím pešo, aj po schodoch a cvičím.

Tým, že už 14 rokov používam značku Nu Skin, tak sa mi zlepšilo aj mnoho iných vecí a robí mi to  radosť. 
Ak si chcete Beauty Focus Collagen+ objednať aj vy, ozvite sa mi, alebo kliknite sem https://nskn.co/sNDCNN

 A z čoho máte radosť vy?
Viete že aj dobrá kozmetika a kvalitná výživa, vám vedia zlepšiť každodenné zvyky? 

Nepribudajú choroby, vyzeráte dobre a svoj čas nemrháte čakaním v čakárni u lekára, v rade v lekárni, ani behanim po drogérii, či hľadaním v e-shope, aby ste našli konečne to, čo sadne vašej pleti. Lebo, ak vám to nesadne,  neprospeje to, ani vašej peňaženke.

Link na doplnenie, prečítajte si https://www.baja.sk/anti-aging/

Dajte mi vedieť, možno by sa, hodil viacerým taký všestranný článok. 

https://www.baja.sk/kontakt/