TYČINKA NA PLNŠIE A HLADŠIE PERY

08.05.2024
TYČINKA NA PLNŠIE A HYDRATOVANEJŠIE PERY💋

Balzam obsahuje kopec prírodných zložiek, olej z orechov, zo šípok, výťažok z moruše a prírodnú latku podobnú kyseline hyaluronovej, výťažok z Cassia Angustifolia, ktorá vypĺňa, vyhladzuje pery a pôsobí protivraskovo💋

Recenzia: Nu Colour Líp Plumping Balm

Balzam obsahuje kopec prírodných zložiek, olej z orechov, zo šípok, výťažok z moruše a prírodnú latku podobnú kyseline hyaluronovej, výťažok z Cassia Angustifolia, ktorá vypĺňa, vyhladzuje pery a pôsobí protivraskovo💋závislá odborníčka Tinka, ktorá hodnotí kozmetické technológie sa o tomto produkte vyjadrila takto:

"Ahoj. Dnes to bude recenzia na Nu Colour Líp Plumping Balm od americkej značky NU SKIN, ktorý vám má bezbolestne zabezpečiť plné pery do 10 minút a efekt ma vydržať 2-3 hodiny. Ja som ho testovala už dlhšiu dobu, a tak som zistila či splní to, čo sľubuje.
Aké sú jeho výhody a nevýhody?
Čo sa týka produktu a balenia tak balenie je klasické a minimalistické, ako má väčšina balzamov alebo rúžov na pery. Výhoda je, že balzam je na perách bezfarebný a neuveriteľne hydratačný, takže pred nanesením nemusíte používať peeling na pery a aj tak budú krásne a bez 'šupiniek.
💋U mňa nastal efekt zväčšenia pier asi do 3 minút. Počas tejto doby vás pery mierne pália, ale je to viac príjemný ako nepríjemný pocit.
Push up efekt mi vydržal vždy približne 2 hodiny od nanesenia. Čo je však super, tak ak idete na nejakú udalosť, stačí si ho pribaliť so sebou a kedykoľvek si ho môžete aplikovať znovu, a tak môžete mať krásne plné pery aj celý deň.
👄Výrobca tiež uvádza, že ho môžete kombinovať s iným rúžom, ktorí nanesiete na balzam. To som takisto skúšala. Klasický krémový rúž sa však nanáša dosť zle, keďže balzam je na perách mastný (,ako, keby ste mali pomádu) a preto sa rúž nenanáša dobre a, keď ho už aj nanesiete tak to veľmi skráti jeho výdrž na perách.
Čo sa týka tekutých matných rúžov tak to je už omnoho lepšie. Ja som použila rúž od Sleek-u a aj keď nezaschol úplne do sucha (ako to urobí, keď nepoužijem Push up balzam), nanášal sa veľmi dobre, jeho výdrž to znížilo len minimálne a takmer vôbec sa neotláčal.
💋Nakoniec mám pre vás malý trik, ako si tento balzam naniesť tak, aby ste docielili ešte lepší a väčší Push up efekt: Balzam si nenanášajte len na pery, ale aj okolo nich (cca 2mm vyššie). Docielite tým to, že sa vám zvýraznia, aj okraje/hrany pier a tým budú vaše pery vyzerať ešte plnšie. Po tom, ako sa vám pery zväčšia, zotrite prebytočný balzam okolo pier a krásne plné pery máte na svete :)"

A ja len dodám, že postupným nanášaním balzamu na pery sa udrží ich plnosť. Nanášaním balzamu sú pery krásne, hebké a hydratované.

💋Hladko sa nanáša, prináša osviežujúci pocit a jemný farebný nádych, zatiaľ, čo vaše pery zanecháva hydratované a hladké bez nepríjemnej lepivosti, ktorú môžete zažiť pri tradičných balzamoch na pery.

👄Je perfektný na samostatné použitie aj ako podklad pod obľúbený odtieň rúžu POWERlips Fluíd od Nu Skín. Za okamih oživí vaše jemné a plné pery.

Kĺže po perách s osviežujúcim pocitom.

OBSAHUJE
- Antioxidačná prírodné zložky, vďaka ktorým budú pery stále vyzerať mladistvo
- OLEJ zo SEMIENOK RICÍNU obyčajného, zabezpečuje hydratáciu pier.
-L-mentol poskytuje chladivý pocit.

Vyskúšajte aj vy zväčšujúci balzam na pery💋 Nuskin Lip Plumping Balm s prírodnou zložkou podobnou kyseline hyaluronovej.

https://nskn.co/vc75IW

O rúžoch si prečítajte tu. https://www.baja.sk/l/aky-odtien-ruzu-vam-pristane/

https://www.baja.sk/l/aky-odtien-ruzu-vam-pristane2/

https://www.baja.sk/l/co-o-nas-prezradzaju-pery/