ČO O VÁS PREZRÁDZAJÚ PERY?

07.03.2021

Čítala som článok, ktorý možno záujme aj vás. Viete, že vaše pery o vás prezrádzajú viac, ako si myslíte. Zistite, ako ste na tom.

"Možno budete prekvapení, ale vedci a fyziognomisti považujú pery za jednu z dôležitých častí ľudského tela, vďaka ktorej vieme určite charakter človeka. Prostredníctvom nich totiž vyjadrujeme verbálne naše myšlienky a zároveň odhaľujeme niečo z našej povahy. Aj preto sme sa rozhodli pozrieť sa bližšie na jednotlivé tvary ľudských pier, vďaka ktorým budeme vedieť lepšie identifikovať osobnosť jednotlivca.

1. Horná pera s ostrým zakončením

Takýto druh pier je typický pre ľudí veľmi kreatívnych. Častokrát môžeme ľudí s takýmito perami stretávať v rolách hudobníkov a umelcov. Majú vynikajúce schopnosti pamätať si mená a tvár ľudí. Okrem toho sú veľmi spoločenskí a udržujú kontakt s ostatnými ľuďmi. V práci dosahujú výborné výsledky a často sa usilujú o sebavyjadrenie.


2. Veľmi tenká horná pera

Vodcovskými kvalitami oplývajú ľudia s tenkou hornou perou. Ide o osobnosti, ktoré vedia druhých ľahko presvedčiť, vedia si ich získať na svoju stranu. Okrem toho je ich život úzko spojený s úspechom, ktorý bezpochyby stále dosiahnú. Sú to ľudia, v ktorých žije samotná energia života, avšak, problém môžu mať s nadväzovaním romantických vzťahov, pretože vždy chcú byť niekto a nie s niekym.

3. Horná pera so zaobleným zakončením

Ak máte takéto pery, tak vedzte, že ste človekom s veľkým srdcom. Vždy si nájdete čas pomôcť druhým, pretože vaším životným poslaním je práve starať sa o svet okolo seba. Ste veľmi súcitní, citliví, milí a vie vás rozrušiť akákoľvek nešťastná udalosť.

4. Horná pera bez zakončenia

Takíto ľudia sú veľmi zodpovední a spoľahliví. Nepoznajú odpoveď, že sa niečo nedá, že sa niečo nestihne, pretože práve oni vynaložia všetko na to, aby zvládli. Aj kvôli tomu si ich priatelia a blízky vážia, pretože vedia, že sa na nich môžu spoľahnúť v každej chvíli.

5. Veľké nafúknuté pery

Ľudia s takýmito perami sú veľmi starostliví. Už v detstve strávili veľa času starostlivosťou napríklad o súrodenca či malé zvieratko. Ide o ľudí, ktorí majú silný materinský inštinkt s túžbou chrániť ostatných. V akejkoľvek stresujúcej situácií myslia najprv na druhých a až tak na seba. Sú všeobecne veľmi dobrými rodičmi.

6. Obyčajné pery

Obyčajný typ pier vystihuje ľudí, ktorí majú vyvážený a bežný prístup k riešeniu úloh, ktoré sú pred ne postavené. Ide o ľudí so silnou schopnosťou počúvať druhých, pričom vedia na jednej strane ľahko kritizovať druhých, ale zároveň ich vedia aj rešpektovať.

7. Malé nafúknuté pery

Nafúknuté pery sú symbolické pre koketných ľudí. Ich hlavnou prioritou je cítiť sa dobre. Aj keď na prvý pohľad vyzerajú tieto osoby ako sebecké, nie je to tak. Sú to citliví a oddaní priatelia, ktorí prichádzajú na pomoc vtedy, keď ich o to druhí upozorní. Zaujímavosťou je, že nikdy nedávajú svoje záujmy nad záujmy ostatných, ale zároveň nikdy nedopustia, aby si ublížili...Prečítajte si tiež:Ženy, ktoré si neuvedomujú svoju hodnotu, ostávajú často v nefunkčných vzťahoch. Vieš, prečo to tak je?

8. Spodná pera je väčšia ako horná

Tí, ktorí majú spodnú peru väčšiu ako hornú, sa považujú za ľudí, ktorí milujú zábavu. Sú to energickí ľudia, ktorí potrebujú stále nové zážitky a nové dojmy. Sú zvedaví, spoločenskí a otvorení všetkému novému.

9. Horný okraj pier je väčší ako dolný

Majitelia týchto pier sú jednoducho dramatickí a ženy by sme mohli prirovnať ku dramatickým kráľovnám. Sú to emociálni ľudia, charizmatickí, milujú život a veľmi radi na seba upozorňujú. Okrem toho majú o sebe vysokú mienku a sú schopní pritiahnuť k sebe ostatných ľudí. V spoločnosti ich môžete spoznať tak, že sú centrom pozornosti, pretože navôkol ľudí zabávajú.

10. Tenké pery

Tenké pery symbolizujú ľudí, ktorí sú spravidla radi sami. Sú závislí vo veľkej miere od seba a vedia zvládnuť akýkoľvek problém. Okrem toho si vedia užiť akýkoľvek deň osamote a spoločnosť nepotrebujú ani na dovolenke. Aj napriek ich láske k samote sa títo ľudia cítia dobre aj v spoločnosti ľudí. Vedia s nimi rýchlo nájsť spoločný jazyk."

Zdroj: brightside.me