VITALITA

17.01.2022
Chcete viac VITALITY a ENERGIE? Zlepšiť svoje zdravie po stránke :- MENTÁLNEJ- FYZICKEJ- SEXUÁLNEJ, zlepšiť imunitu? Čo tak zbaviť sa únavy a pridať si akoby 2 aktívne hodiny do dňa?
S produktom ageloc R²  sa rieši problém priamo v zdroji, s prírodnými ingrediencami. 

 Cítite sa po 10 hodine už 🤦🤦‍♂️unavení🕙? Chcete zažiť  elán, slobodu a chuť byť aktívni, cítiť sa mladistvo? 🙅🧏 Zakúsiť slobodu, ktorá prichádza, keď telo a myseľ fungujú v harmónii? Nie ste sami.

Denná dávka výživového produktu R²  ponúka skvelú zmes kľúčových zložiek 💚Cordyceps Sinensis, 🍎granátového jablka a 💚ženšenu pravého Panax Ginseng, ktorá pomáha nasledujúcim trom dimenziám vitality, ktoré väčšinou s postupujúcim vekom ochabujú - zvyšuje fyzickú výkonnosť, pomáha udržiavať duševnú schopnosť a sexuálnu vitalitu.

A bonus na záver, pridá vám pomyselné 2 hodiny, ktoré vám cez deň občas chýbajú, možno pre deti, rodinu.

Pri dlhšom užívaní môže byť výsledkom aj viditeľne omladenie.

Jedným zo znakov starnutia je to, že strácame mladú iskru; (starneme od 25 rokov) začneme sa cítiť 🙇‍♂️🙇 unavení, objavujú sa pigmentové škvrny, suchá a ochabnutá pokožka, jemné, slabé niekedy aj padajúce vlasy, opuchy, kruhy pod očami, zatiahnuté očné bielka, vačky a rôzne iné zdravotné problémy.

Ak máte záujem o nočnej dávke, tak si prečítajte tu: https://www.baja.sk/l/spanok-je-dolezity/

Recenzie 

S ageLOC R²  máte moc znova sa cítiť 💃💃mladí.🎗️🎗️🎗️🎗️🎗️🎗️🎗️🎗️🎗️🎗️🎗️🎗️🎗️🎗️🎗️🎗️Recenzie od ľudí, ktorých poznám, užívajú NuSkin AgeLoc R², sú veľmi rôznorodé.

Pozrite si aj fotky a na poslednej je hlavný vedec Nuskin a jeho zmena, po používaní R². 

Niektorí zažívajú výrazné zvýšenie metabolizmu, vďaka ktorému sa počas dňa cítia aktívni a čulí.

Jozef:  Jem menšie porcie, nehladujem, viac sa hýbem a lepšie sa mi formuje postava. Predpokladám, že to je to tým, že môj metabolizmus začal riadne a zdravo fungovať. 
 

Miroslav: Zlepšil sa nám náš sexuálny vzťah. 

Milan: ageloc R² beriem len 1 týždeň a zatiaľ nevidím alebo necítim žiadny rozdiel, možno iba to, že menej zívam. Videl som dobrú recenziu na webe, preto to chcem vyskúšať.


👩‍👩‍👧‍👧Konečne máme viac času na deti. A chuť vymýšľať s nimi huncúctva.

🙎‍♀️Jedna priateľka povedala, že po použití ageLoc  R² bola jej pokožka jasnejšia a postupne sa zmenšuje jej ekzém.

🧕👲🧕Niektorí ľudia hovoria, že nočná dávka R² ich núti lepšie spať. Napríklad, aj keď sa prebudia uprostred noci, môžu ľahko zaspať.

👮Osobne som nikdy nemal veľa problémov so spánkom a vlastne sa v noci vždy zobudím. Stále mám tendenciu prebúdzať sa unavený, ale pripisujem to skutočnému nedostatku spánku, keďže zvyčajne spím asi 5,5 hodiny za noc. Musím popracovať na sebe a dlhšom spánku. Jediným významným účinkom, ktorý som pocítil, bolo to, že som bol ostražitejší celý deň a necítil som sa unavený. 


👰Moja priateľka povedala, že jej stav kože sa zlepšil asi po týždni.

 👨‍💼Osobitne som si nevšimol rast vlasov, pretože nemám problém s vypadávaním vlasov. Možno pre mňa efekt nebol významný. Skúšal som iba jednu fľašu.
👩‍🎤Tiež som si vzala R² a videla som veľa detských vlasov rastúcich na vrchu hlavy.
👩‍🦰 Ak užijem aspoň 5 až 6 tabliet (6 je odporúčané 🌞denné dávkovanie), nemám po celý deň pocit ospalosti. Keď však znížim príjem na 3 alebo 4 tablety denne, po obede začnem byť ospalá asi hodinu alebo dve. Pri plnom dávkovaní sa cítim stále aktívna, mám lepšiu pokožku, vlasy.


🤷‍♀️Naučila som  sa SPÁVAŤ toľko, koľko to telo potrebuje. 

🧏R² mi pomohlo VYČISTIŤ A VYŽIVIŤ  bunky v tele, pomohlo mi to pri ekzéme 

👩‍🦰 Menej mi padajú vlasy  a manžel už nemá lupiny. 

120 ks balenie R² Day s VIP cenou. Link na objednanie:https://nskn.co/Z4pLvE

60 ks balenie  R² Night s VIP cenou. Link na objednanie: https://nskn.co/0MsNfK

Ak máte záujem o komplex: Denný aj nočný produkt R², kliknite na link s mojim zľavovým kódom https://nskn.co/A7mHyp