SPÁNOK JE DÔLEŽITÝ

17.01.2022
Aký máte 🌙spánok? Od kedy mi moje hodinky⌚ začali hlásiť, koľko som v noci spala a aj čas hlbokého spánku, prekvapilo ma, že môj spánok bol dosť ľahký.
Už 2 týždeň si vždy večer o 20 h. beriem 2 bobuľky doplnku s rastlinou výživou Pharmanex R2 Night. Môj hlboký spánok sa zlepšil, vstávam viacej svieža. Obsahujúci 🌿🌿 selén, prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Podporuje aj normálnu funkciu imunitného systému. Ďalšími zložkami, ktoré zlepšujú zdravie sú  aj výťažky z 🍇🍇hroznových semienok, extrakt z plodu 🍋🍊citrónovníka pomarančového, výťažok z 🥦🥦brokolicových semienok. Je fajn, keď počas spánku prebieha v tele čistenie, dobre sa vyspím a netrápi ma nočné rátanie 🐑🐑🐑ovečiek.


Nočný produkt R2, VIP cena, link na objednanie cez môj zľavový kód: 

https://nskn.co/0MsNfK


Ráno 🌞 ste v pohode a od 10h ste už unavení? Tak v tom prípade odporúčam denný produkt R2. Viac info nájdete tu:https://www.baja.sk/l/vitalita/

Ak máte záujem o komplex: Denný aj nočný produkt R2, kliknite na link so zľavovým kódom 

https://nskn.co/A7mHyp


Recenzie:

Dominka: Je to riadny rozdiel so spánkom a vstavaným, či fungovaním cez deň, keď sa berie R2. Musím ale odporúčiť aspoň dve balenia za sebou, aby sa ak chcete, aby sa vyriešili chronickejšie problémy. :) 

A som veľmi prekvapená čo to dokáže s kŕčovými žilami 👍

Jana: Účinok po užívaní u niekoho príde hneď a iného až o pár dní, pretože tých pár dní je potrebných pre upratanie, teda čistenie organizmu. 

Veronika: Pri večernom užívaní R² až po 2 týždňoch som si zrazu uvedomila, že sa zobúdzam  ráno  s pocitom sviežosti. Vzniknutý odpad či už zo spaľovania pri výrobe energie alebo z bunkovej smrti, potrebuje čistenie a to mi spomalilo účinok. Nejaký čas to trvá, kým dôjde k samočisteniu a to vďaka zložke Selén, (mimochodom, ten podporuje rast nechtov, vlasov prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom).