KRÁSNE MIHALNICE S NU COLOUR

09.03.2022

Keď som spoznala Nu Colour značku s dekoratívnou kozmetikou, rozhodla som sa vyskúšať jej produkty. Naviac ma oslovili prírodné zložky, ktoré sú šetrne k pleti, k oku a nakoniec aj výsledok po vyskúšaní. Skúsila som make up tónovací aj krycí krém, rúže a samozrejme aj kozmetiku na mihalnice a obočie. Tým, že som našla to, čo mne konečne začalo vyhovovať, som sa vyhla zbytočnému nakupovaniu inej kozmetiky (ktorú som doma hromadila) a teraz ju míňam skutočne do poslednej kvapky.

O rúžoch, o ich dlhotrvajúcom účinku, farebnej škále a zložení, kde je základ avokádový olej a vitamín E (preto vyzerajú pery tak úžasne a príjemne mäkké), som už písala, tak si to prečítajte tuhttps://www.baja.sk/l/aky-odtien-ruzu-vam-pristane/  

 O makeup krycích krémoch s výťažkami z kakaových semien rastliny Theobroma (biodaptívna zložka), kvasu z ruží a kyseline hyalurónovej, ktoré okrem žiarivej zjednotenej pleti poskytujú pleti aj dlhotrvajúcu hydratáciu a dočasne redukujú výskyt jemných línií a vrások si pozrite v tomto článku: https://www.baja.sk/l/bb-krem-kryci-krem/

MIHALNICE 

Tentokrát som sa zamerala na mihalnice. Tie moje v minulosti trpeli lámavosťou, nedali sa poriadne vytočiť, vyskúšala som aj umelé a opäť som sa vrátila k svojim prirodzeným, práve kvôli tomu, že mi značka Nu Colour sadla.

Oči sú prvý kontakt, keď sa s niekým stretneme. V súčasnosti si veľa žien nanáša mascaru alebo posilňujúci gél na mihalnice a obočie, keď nosia rúška. Pre efektívne odlíčenie odporúčam jemný dvojzložkový odličovač.

Ak máte záujem, čítajte ďalej a pri objednávke stačí kliknuť na pripravený link a v košíku si ponechať  produkty, ktoré chcete https://nskn.co/q1POoC

Nu Colour Curling Mascara Black, predlžujúca špirála

Má zakrivenú kefku, zabezpečuje dlhotrvajúci účinok vytočenia mihalníc, bez zlepenia, pričom po nalíčení vyzerá oko akoby naširoko otvorené. Špirála čiernej farby je s mierne tekutým zložením. Nevytvára na mihalniciach žiadne hrčky, zväčšuje objem, predlžuje ich, vytáča a nerozmazáva sa. A to veľmi oceňujem.

Nu Colour Nutriol Eyelash Treatment, kúra pre dlhšie a plnšie mihalnice

Vyživujúci číry gél posilňuje mihalnice a chráni ich pred lámaním a maximalizuje ich objem a hrúbku. Zvýrazňuje a oddeľuje mihalnice. Predlžuje pôsobenie špirály. Možno ho používať na mihalnice aj obočie cez deň, aj počas spánku, ale aj ako podklad pred použitím mascary. Rada ho používam, lebo krásne zregeneruje, ale aj okrášli oko tým, že zafixuje vytočenie a pekný tvar mihalníc. Obočiu tiež pospieva takáto fixácia a regenerácia.

Nu Colour Waterproof Makeup Remover, jemný dvojfázový odličovač

Efektívne odstraňuje vodeodolný a dlhodobý mejkap z očí a pier a súčasne upokojuje pokožku v týchto jemných oblastiach, čím ju zanecháva zamatovo hladkú.

Je výborný aj na drobné úpravy: rýchle zmeny alebo opravy mejkapu sú jednoduché, pričom vyčistí oči a pery bez narušenia ďalšieho mejkapu.

Zanecháva zamatovo hebký vzhľad pier a viečok.

  • Vhodný na citlivé oblasti, ako sú oči a pery.
  • Nezanecháva žiadne mastné zvyšky.
  • Zloženie bez arómy.
  • Zloženie šetrné k citlivej pleti.
  • Oftalmologicky testované: vhodné pre osoby s kontaktnými šošovkami.

Články, ktoré by vás mohli zaujímať: 

 https://www.baja.sk/l/nu-colour-mascara-a-vyziva-pre-mihalnice/

https://www.baja.sk/l/recept-na-omladenie-pleti-za-40-minut/