NU COLOUR, mascara a výživa pre mihalnice

08.09.2020

Krásne oko vie dotvoriť mascara, spolu s výživou priamo na vašich mihalniciach. Poradím vám ako na to s tým, čo mám ja už dávno odskúšané.

Dlhšie, hustejšie mihalnice

Ak chcete, urobte si aj vy z vašich očí stredobod pozornosti a to tak, že večer si na vyčistené mihalnice naneste výživu gél Nutriol® Eyelash Treatment, môžete si ju naniesť aj cez deň, ako podklad pod mascaru.

Môj favorit

Už dlhodobo používam na zvýraznenie mihalníc Curling Mascara Black, nepolepí, vytočí mihalnice, nerozmazáva sa a neopadáva.

Od kedy som začala pravidelnejšie používať túto kombináciu (gél Nutriol a mascaru) s prírodnými zložkami na moje mihalnice, oči vyzerajú lepšie, aj keď už mám svoj vek. Predtým som si dávala robiť trvalú na mihalnice, aby získali aspoň trošku oblý tvar a vyzerali hustejšie. Neskôr som pristúpila k dopĺňaniu umelých rias. Teraz som konečne spokojná a natural.

Nu Colour® Nutriol® Eyelash Treatment

Výživa pre mihalnice. Tento číry posilňujúci gél zabraňuje lámaniu a posilňuje slabé mihalnice. Obsahuje jedinečnú kľúčovú zložku Tricalgoxyl®, látku, ktorá posilňuje mihalnice a takisto im dodáva objem, silu, pružnosť.

Použite ako mascaru

  • Gél Nu Colour Nutriol Eyelash Treatment naneste na očistené a suché mihalnice smerom od korienkov po končeky.
  • Pre zlepšenie a posilnenie mihalníc, používajte samostatne počas dňa alebo v noci.
  • Použite ako podklad a hneď potom naneste mascaru Nu Colour Curling Mascara, ktorá takto vydrží dlhšie.

Použite aj na obočie

Nurtiol gél môžete používať aj ako tvarovací a posilňujúci na obočie.

Nu Colour® Curling Mascara Black

Táto špirála so špeciálne zakrivenou kefkou nádherne zvýrazní vaše oči a tým výborne doplní dokonalý vzhľad. Bola vyvinutá tak, aby mihalnice oddelila a vytočila, a to s dlhotrvajúcim efektom bez ich zlepenia.

  • Vďaka špeciálne zakrivenej kefke sa prispôsobí tvaru vašich očí
  • Čierna mascara je s ľahkou tekutou textúrou
  • Zakrivená kefka sa prispôsobí tvaru vašich očí

Malá rada na záver

Aby sa pri používaní Curling Mascara alebo gélu Nutriol Eyelash Treatment predišlo strate ich vlhkosti, kefkou v tube robte krúživé pohyby namiesto pohybovania kefkou hore a dole.

Pre pekný pohľad počas celého dňa, je táto dvojica https://nskn.co/eeV1rX tou najvhodnejšou.Prírodné zložky pre stimuláciu rastu mihalníc, výživu a ochranu:

Tricalgoxyl® je zmes polysacharidov extrahovaných z rôznych druhov hnedých rias (Fucus Vesiculosus a Ascophyllum Nodosum)antioxidanty v hnedých riasach pomáhajú chrániť povrch pokožky pred každodenným vystavením znečisťujúcim látkam vo vzduchu. Antioxidanty pomáhajú neutralizovať tieto látky skôr, ako spôsobia trvalé škody.

 Tribehenin (z palmového oleja), palmový olej sa vyrába z palmy olejnej (Elaeis guineensis) a patrí k najbežnejším rastlinným olejom. Obsahuje veľa vitamínu E a prírodných karoténov.


https://www.baja.sk/kontakt/