LifePak, spojenie vedy a prírody

31.08.2020

LifePak je unikátny výživový produkt, ktorý bol vyvinutý vedcami viacerých univerzít, hlavne v USA. Tí sa pustili do práce, lebo chceli pre zlepšenie  životného štýlu zapezpečiť  dodatočný príjem vybraných živín, ktorých je v strave nedostatok. Zamerali sa na extrakty zdraviu prospešných plodín a spojili ich s poznatkami z vedy. Tak vznikol LifePak, ktorý obsahuje a zabezpečuje všetky potrebné vitamíny, minerály, ako aj základné antioxidanty, a karotenoididy, potrebné pre výživu buniek a zdravý metabolizmus.

LifePak vyzerá ako tabletky. Je presne nadávkovaný, v správnom pomere do malých priehľadných vreciek, ktoré sú aj konzervantom, t.z. že vrecko sa otvára vždy tesne pred konzumáciou, inak obsah oxiduje.  Na jeho tobolkách dokonca vidieť aj malé farebné mikročiastky z betakartoténov, (ktoré majú červenkasté sfarbenie) a niektorých vitamínov B (majú hnedooranžové sfarbenie). Tento balíček je základom pre podporu zdravia v rámci bežnej a naviac komplexnej výživy pre každého dospelého človeka.

Užíva sa 2x denne počas jedla.  K jednému vrecku LifePak sa užívajú 2 želatínové kapsule Marine Omegy, ktoré obsahujú olej z rýb a z z krila, čím umožnujú lepšiu rozpustnosť vitamínov a ich vstrebatelnosť. Naviac Marine Omega prispieva aj k správnej funkcii srdca, mozgu a dobrého zraku.

Pokiaľ to myslíme so svojim zdravím vážne, túto dvojicu produktov sa doporučuje brať denne, bez prerušenia užívania. Metabolizmus si nedáva nijaký "oddych" a tieto produkty obsahujú esenciálne, pre život nevyhnutné zložky, ktoré si v dnešnej dobe telo už nedokáže vytvoriť.

Spolu sa zameriavajú na 9 dôležitých funkcii v tele.

Doplnky s cielenými výživovými zložkami 

 V spoločnosti NuSkin, v divízii Pharmanex pribudli aj ďalšie doplnkové produkty pre ľudí, ktorí potrebujú cielene zvýšiť účinok niektorých špecifických látok. Ich spoločným užívaním sa vypĺňajú všetky základne esenciálne živiny pre telo. Podporuje sa tak aj účinok ostatných potrebných antioxidačných látok, ako aj detoxifikácia, rozklad/metabolizmus energetickej stravy (bielkoviny, tuky, cukry), ktoré konzumujeme, čím dochádza k homeostáze organizmu.

Za týmto účelom vznikla tzv. zelená rada, Tegreen extrakt zo zeleného čaju Camellia sinesis, výťažky z huby Cordyceps sinensis v produkte Cordymax, z huby Reishi na imunitu produkt Reishimax, pre pevnejšie kosti a doplnenie vitamínu D- Bone Formula, pre pamäť Bioginkgo, pre podporu zraku Forumla Eye, ale je tu niečo aj pre črevnú flóru, a to výživový doplnok s obsahom Lactobacillus fermentum PCCPharmanex Pro-B.  

K dispozícii sú aj ďalšie produkty na epigenetickej úrovni s patentovanou prírodnou zložkou ageLoc, a to  TR90 (90 alebo 30 dňový program), ak si chcete upraviť svoju postavu, byť štíhlejší, zdravší, "svalnatejší" alebo potrebujete viac energie, byť plný života s produktom .

Niektorí zákazníci uprednostňujú spojenie LifePak, Marine omega a džúsu JVI, čím si zabezpečujú pre telo kompletnú metabolickú výživu a antioxidačnú ochrana buniek.

Ak máte záujem o niektoré výživové doplnky s rastlinnými výťažkami ozvite sa,  https://www.baja.sk/kontakt/ 

Na produkt LifePak a JVi existuje zaujímavý program s možnosťou garancie vrátenia peňazí.