UVAŽUJETE O TOM, POPRACOVAŤ NA SVOJEJ SVALOVEJ HMOTE?

21.01.2022
Chutná a výživná tyčinka M-Bars Lemon, ktorú si môžete dať aj na cestách, predstavuje pohodlnú formu spĺňania všetkých výživových požiadaviek v jednom jedle.
Chutná a výživná tyčinka M-Bars Lemon, ktorú si môžete dať aj na cestách, predstavuje pohodlnú formu spĺňania všetkých výživových požiadaviek v jednom jedle.

Práve teraz máte možnosť začať robiť niečo prospešné pre svoje zdravie, začnite s tým, že si na desiatu alebo olovrant urobite rýchly zdravý vegánsky proteinový drink alebo si vylepšíte raňajky, či upečiete zdravý koláč. 

 Čokoládový alebo vanilkový vegánsky proteinový nápoj

ktorý obsahuje hráškový prášok, hnedú ryžu, kakovový/vanilkový a višňový prášok. Stačí si len vybrať či čokoládový alebo vanilkový. Netto hmotnosť500 g (17,6 oz.)

PROTEÍNOVÝ (VEGÁNSKY) NÁPOJ PROSPEŠNÝ či už ste športovec, nešportovec, túžite potom vybudovať si svalovú hmotu, alebo máte viac ako 65 rokov a chcete držať krok s deťmi, všetci potrebujeme bielkoviny. Proteiny regenerujú svaly a tkanivá. Nu Skin nám ponúka nápoje, ktoré sú vhodné aj pre vegánov a majú obsah bielkovín požadovaný našimi zákazníkmi. 

Kto nešportuje, tak nemá dostatok svalovej hmoty. Kto starne, aj ten stráca svalovú hmotu. Údajne po 65 roku života je to už horšie, ak sa málo hýbete. Ak chcete začať aspoň rekreačne športovať a popri tom dbať aj na zdravé stravovanie, pridajte si k tomu balíček TR90 na 3 mesiace, alebo TR30 transformácia na mesiac.  Uvidíte, že sa vám nielen začne lepšie formovať postava, zlepší stav pokožky, (aj celulitídy), ale sa vám upravia aj ďalšie dôležité metabolické hodnoty. 

Vaše vyformované telo bude krajšie a kto pritom aj schudne viac kg, nebude mu ovisať pokožka. Vyčistí sa myseľ, zníži sa nadmerná chuť do jedla, získa sa naopak chuť na zdravé a výživné jedlá, dokonca aj na pohyb (možno objavíte šport, ktorý vás bude baviť), popri tom sa môžete zbaviť tuku, aj viscerálneho, možno aj obezity a nadváhy. Môžete si pekne omladiť organizmus. Stačí len správna kombinácia prírodných zložiek a vaša transformácia môže začať.

Program regulácie hmotnosti  na 90 dní (TR90), vychádzajúci z vedy o výžive, sily prírodných zložiek a systému osobnej podpory. Využíva inovatívnu vedu génovej expresie (ageLoc). Aj stravovanie je pohodlné, moderné, jednoduché, množstvo stravy ktoré sa odporúča konzumovať sa meria veľkosťou dlane.

(V balíku TR90 sú okrem rastlinných doplnkov 1 x TR90 JS-15 vrecúšok, 3 x TR90 Complex C- 90 kapsúl, 3 x TR90 Complex F -120 kapsúl, M-Bars tyčinky Lemon 30 ks, 15% zľava na M-bars tyčinky na ďalšie 2 mesiace, sprievodca programom TR90 (stravovací plán), transformačný denník, viacvrstvová krabička na kapsule, pero.

Viem, že mnohých zaujíma zloženie, tak len v skratke, z prírodných zložiek sú tam tieto, viac info nájdete na stránke: https://www.nuskin.com/content/nuskin/sk_SK/products/product.97138598.html

TR90 JS:
Extrakt z plodov opuncie mexickej, z blizny šafranu siateho, z plodu granátového jablka, z plodu červeného pomaranča

TR90 COMPLEX C:
Prášok z bôbov kakaovníka pravého, práškované plody čerešne višňovej, extrakt z plodu granátového jablka

TR90 COMPLEX F:
Extrakt z plodov viniča hroznorodého, z listov zeleného čaju, cibuľový extrakt, z plodu citrónovníka pomarančového, z citrusových plodov orange, mandarin, grapefruit, prášková paprika ročná

TR90 LEMON CRISP M-BAR:
Biela poleva (cukor, rastlinné tuky (kokos, palmové jadrá, palmové maslo), prášok z odtučneného mlieka, emulgátor: sójové lecitíny, vanilková aróma); glukózovo-fruktózový sirup; mliečne bielkoviny; sójové bielkoviny; frukto-oligosacharidy; ryžová múka; slnečnicový olej; fruktózový sirup; výťažok z jačmenného sladu (lepok); prášok z citrónovej šťavy (0,55 %); citrónová aróma a iné arómy;

Ak máte záujem o sólo produkt, tak zákaníci si pochvaľuju TR90 JS, (JUMP START), ako dokonalý nápoj pred raňajkami. Obsahuje extrakty z prírodných zložiek, ktoré upokojujú myseľ, centrálnu nervovú sústavu, GIT, keď sú problémy so žalúdkom, pankreasom, trávením, ukladaním tuku, pri úprave cholesterolu.

Chcete vidieť pár výsledkov po kompletnom užívaní TR90

Pozrite fotky. Ďakujem za ne, aj za pocity, s ktorými sa s nami niektorí podelili. Na Richardovi, aj keď pôsobí chudo, bolo vidieť zmenu hneď na krásnej vyhladenej pleti, inom držaní tela a výber menšej konfekčnej veľkosti mu tiež svedčí.Zmena už po 15 dňoch. Pohyb bežný, bez cvičenia, s dodržaním programu TR90.
Zmena už po 15 dňoch. Pohyb bežný, bez cvičenia, s dodržaním programu TR90.
Trochu viac chôdze a s TR90 sa transformuje sa aj váš metabolizmus, myseľ, mení sa aj vaša postava, cez proces zdravého formovania tela.
Trochu viac chôdze a s TR90 sa transformuje sa aj váš metabolizmus, myseľ, mení sa aj vaša postava, cez proces zdravého formovania tela.

Pre tých, ktorí váhajú, sú k dispozícii aj  tyčinky Lemon, náhrada jedného hlavného jedla,  prípadne čokoládový alebo vanilkový  vegánsky proteinový nápoj, ktorý obsahuje hráškový prášok, hnedú ryžu, kakovový/vanilkový  a višňový prášok. Stačí si len vybrať či čokoládový alebo vanilkový. Netto hmotnosť500 g (17,6 oz.)

Ak máte záujem o vedecké info

V TR90 boli na základe tohto výskumu použité také prírodné produkty, ktorých jednotlivé zložky epigeneticky a biochemicky zasahujú do metabolizmu hormónov (inzulín, tyroxín, serotonín, leptín, grelín, orexín, a iné), ovplyvňujúcich chuť do jedla, ako aj do energetického metabolizmu energetických zložiek. Ďalej zložky TR90 ovplyvňujú kardiovaskulárny systém, upravujú hladiny cholesterolu, znižujú LDL (tuky s nízkou hustotou) a zvyšujú HDL (tuky s vysokou hustotou), majú antidiabetické a protizápalové účinky, ovplyvňujú pamäť, majú antistresové a antidepresívne účinky, a v neposlednom rade zasahujú do biochemických reakcií tvorby svalov, rastu svalovej hmoty.

 Konkrétne: v TR90 boli využité 3 komplexy (JS - Jump Start, komplex F - Fit a komplex C ) rôznych prírodných látok, a tieto zložky sú zamerané na svoju epigenetickú a biochemickú funkciu metabolického spaľovania bielkovín, tukov a cukrov. Tieto zložky TR90 pracujú koordinovane.

TR90 pracujú koordinovane zložky

-antidiabetické

-protizápalové

ochraňujú pečeň pred toxínmi, ovplyvňuje hormóny trávenia a hormóny, ktoré regulujú dostatok stravy v tele