MOJA OBĽÚBENÁ ZNAČKA

18.10.2020

Keď hľadáme niečo na čom nám záleží, tak sa radíme a overujeme si, ktorá značka je najlepšia, nech už ide o čokoľvek. Ak nájdeme takúto značku, overujeme si cez recenzie aj ďalšie veci a požiadavky, ktoré máme.

Obľúbená kozmetika

Majú ľudia obľúbenú kozmetiku, ktorú používajú päť, desať, dvadsať, tridsať rokov?

Myslím si, že keď sa niekto po rokoch nevzdá jednej značky, je za tým veľa pozitív, ktoré mu táto značka prináša.

Moja obľúbená značka

Aj ja používam už skoro 12 rokov kozmetické technológie značky Nu Skin. Kozmetika, ktorá je čistá, ľahká, príjemne prírodne voňavá, s bylinnými extraktami, ide priamo do zdroja starnutia, zlepšuje kvalitu pokožky, rozžiaruje prirodzenú krásu. Má všetko čo potrebujem, od hlavy po päty, (od prípravkov na vlasy, pokožku tela, pleť, dokonca aj moje vnútorné zdravie- metabolizmus). Oceňujem aj jej ponuku malých dizajnovo zaujímavých a účinných prístrojov (do ruky), pre moje domáce mini wellness. Podľa potreby, s príslušnými prípravkami osviežia, omladia moju pokožkuzjemnia línie a vrásky, spevnia telo, vlasy. Nečudo, lebo táto značka sa vo svete stáva jednotkou v systéme kozmetických zariadení.


Konečne nemám doma žiaden krém, žiadnu kozmetiku, ani dekoratívnu, ktorá by mi nesedela.

Nemíňam peniaze za zlú voľbu. Nemíňam ani môj čas behaním po obchodoch. Cez vlastný e-shop si objednávam kozmetiku a výživu, ktorá mi funguje a podporuje moje zdravie zvnútra aj zvonku. Ponúka mi aj ďalšie benefity na mesačnej báze, ktoré rada využívam. Naviac v mojich 58 rokov dostávam komplimenty, na dievčenský look a preto rozdávam svoje skúsenosti a odporúčania aj iným.

Môj ranný kozmetický rituál

Rada sa bavím a preto som si pri rannom ošetrovaní pleti zapla kameru, aby ste videli, ako prebieha moja ranná príprava, (trochu som to zrýchlila, aby ste videli celý proces až po finále),  môj ranný rituál, (video).

Som zvedavá na váš názor.

Ako ste na tom vy so svojou kozmetikou? Ste spokojmí so svojím vzľadom? Ozvite sa mi, za 11 rokov mám bohaté skúsenosti, poradím a niečo si môžete aj odskúšať.  Ak hľadáte špičkovú starostlivosť o pleť, ste na správnom mieste.

https://www.baja.sk/kontakt/

#NuCOLOUR #galavanicSpa #LumiSpa