MOJA OBĽÚBENÁ ZNAČKA

09.11.2023

Keď hľadáme niečo na čom nám záleží, tak sa radíme a overujeme si, ktorá značka je najlepšia, nech už ide o čokoľvek. Ak nájdeme takúto značku, overujeme si cez recenzie aj ďalšie veci a požiadavky, ktoré máme.

Obľúbená kozmetika

Majú ľudia obľúbenú kozmetiku, ktorú používajú päť, desať, dvadsať, tridsať rokov?

Myslím si, že keď sa niekto po rokoch nevzdá jednej značky, je za tým veľa pozitív, ktoré mu táto značka prináša.

Moja obľúbená značka

Aj ja používam už skoro 16 rokov kozmetické technológie značky Nu Skin. Kozmetika, ktorá je čistá, ľahká, príjemne prírodne voňavá, s bylinnými extraktami, ide priamo do zdroja starnutia, zlepšuje kvalitu pokožky, rozžiaruje prirodzenú krásu. Má všetko čo potrebujem, od hlavy po päty, (od prípravkov na vlasy, pokožku tela, pleť, dokonca aj moje vnútorné zdravie- metabolizmus). Oceňujem aj jej ponuku malých dizajnovo zaujímavých a účinných prístrojov (do ruky), pre moje domáce mini wellness. Podľa potreby, s príslušnými prípravkami osviežia, omladia moju pokožkuzjemnia línie a vrásky, (klikni na odkaz, na zvýraznení text a dozvieš sa viac) )spevnia telo, vlasy. Nečudo, lebo táto značka sa vo svete stáva jednotkou v systéme kozmetických zariadení.

Konečne nemám doma žiaden krém, žiadnu kozmetiku, ani dekoratívnu, ktorá by mi nesedela.

Nemíňam peniaze za zlú voľbu. Nemíňam ani môj čas behaním po obchodoch. Cez vlastný e-shop si objednávam kozmetiku a výživu, ktorá mi funguje a podporuje moje zdravie zvnútra aj zvonku. Ponúka mi aj ďalšie benefity na mesačnej báze, ktoré rada využívam. Naviac v mojich 61 rokov dostávam komplimenty, na dievčenský look a preto rozdávam svoje skúsenosti a odporúčania aj iným.

Môj ranný kozmetický rituál

Rada sa bavím a preto som si pri rannom ošetrovaní pleti zapla kameru, aby ste videli, ako prebieha moja ranná príprava, (trochu som to zrýchlila, aby ste videli celý proces až po finále),  môj ranný rituál, (video).

Nu Colour – Dekoratívna kozmetika, ktorá zdôrazňuje vašu prirodzenú krásu

Nu Colour dekoratívna kozmetika, spája intenzívne farby s inovatívnou vedeckou starostlivosťou o pleť. Je navrhnutá s cieľom podčiarknuť prirodzenú krásu očí, pier a pleti, táto funkčná kolekcia ponúka širokú škálu produktov pre každý štýl.

Tvár

Krása vašej tváre je tímovou prácou. A my sme vytvorili tím snov pozostávajúci z podkladového krému, korektora a bronzera s cieľom pomôcť vám dosiahnuť bezchybný vzhľad bez toho, aby ste prišli o prínosy pre pleť.

Invisible Matte Finish Powder obsahujúci starostlivo vybrané ingrediencie ako ryžový škrob, ktorý prispieva k jemnej aplikácii a absorpcii mastnoty.

 Nu Colour Bioadaptive* BB+ Skin Loving Foundation, make up krém

Jemný, nenápadný a pritom dobre krycí krém (make up), prepisuje pravidlá mejkapu tým, že po naneseni je odolnosť krému (až 12 hodín) a súčasne sa do pokožky dostáva výživa. Hybridné zloženie prináša žiarivý povrch, ktorý je ako druhá pokožka a vyvoláva dojem ľahko dosiahnutej neviditeľnej krásy tak, ako to milujete.  Bioadaptive* BB+ Skin Loving Foundation,  pomáha pleti brániť sa pred škodlivými účinkami environmentálnych stresorov vďaka výťažku zo semien kakaovníka Theobroma.

Nu Colour Multicoloured Bronzing Pearls

Viac farebné púdrové guľôčky sú ideálnym riešením pre všetky tóny pleti. Doprajte svojej pokožke okamžitú farbu s dotykom slnka. Tieto viacfarebné guľôčky sú kombináciou jedinečných teplých a svetlých odtieňov, ktoré vašej pleti dodajú farbu a nekonečný žiarivý vzhľad. Tieto púdrové guľôčky pridávajú pleti okamžitý nádych slnka s kombináciou teplých a svetlých odtieňov, ktoré dodávajú pleti farbu a žiarivý vzhľad.

Oči a obočie

Nu Colour Lash & Brow Serum Sérum je navrhnuté pre dlhšie, hrubšie a žiarivejšie mihalnice a obočie. Toto univerzálne použiteľné sérum môže byť aplikované na mihalnice, ako podklad pred maskarou alebo na obočie, poskytujúc výživu a tvarovanie.

Nu Colour Curling Mascara – Black Jedinečné zloženie tejto maskary poskytuje dlhotrvajúci efekt natočenia mihalníc bez zlepenia, čím zdôrazňuje oči.

Pery

Nu Colour PowerLips Fluid, tekutý rúž s avokádovým olejom a vitamínom E poskytuje intenzívnu farbu, ktorá zostáva dlho na perách.

Nu Colour Lip Plumping Balm Ľahký a hydratačný balzam na pery s kaolínom pre plné a jemné pery.

Doplnky

Súprava profesionálnych štetcov na mejkap Nu Colour. Kolekcia šiestich štetcov ideálna pre všetky typy mejkapu, od púdrových po tekuté produkty.

Kombinácia výrazných farieb a vedeckého prístupu k starostlivosti o pleť robí Nu Colour zaujímavou voľbou pre každú ženu, ktorá chce zvýrazniť svoju prirodzenú krásu. Produktová línia ponúka nielen estetický zážitok, ale aj výhody pre pleť a oči, čo ju robí skvelou voľbou pre každodenné použitie. Choďte za tým, aby ste sa cítili krásne a sebavedomé, a objavte svet Nu Colour!

Cez tento link si môžete vybrať vašu dekoratívnu kozmetiku: https://nskn.co/vjSeOO

Som zvedavá na váš názor.

Ako ste na tom vy so svojou kozmetikou? Ste spokojmí so svojím vzľadom? Ozvite sa mi, za 11 rokov mám bohaté skúsenosti, poradím a niečo si môžete aj odskúšať.  Ak hľadáte špičkovú starostlivosť o pleť, ste na správnom mieste.

https://www.baja.sk/kontakt/

#NuCOLOUR #galavanicSpa #LumiSpaLink na registráciu za výhodnejšie ceny pre VOC zákazníka: https://nskn.co/nruGds


Link na registráciu pre záujemcu na spoluprácu: https://nskn.co/XHBmyH