VYZERAŤ MLADŠIE NA SVOJ VEK

30.09.2020

Komplimenty prídu vždy vhod. Stalo sa vám, milé ženy, že si vás niekto pomýlil s niekým o 12-15 rokov mladším, ako ste vy? Dokonca vás nazval omladina, aj keď váš vek sa už blíži k dôchodkovému? Mne sa to stáva. Možno to je aj tým, že sa veľa pohybujem pomedzi mladými ľuďmi a zapadnem.

Hovorí sa, že ako sa o pleť staráme v mladosti, prejaví sa to na našej tvári v starobe. Moja problémová pleť už v mladosti vykazovala známky, že sa jej budem musieť venovať trochu viac. Nepríjemné ošetrenie som si odtrpela vždy 2-krát do mesiaca u kozmetičky. Pomoc som hľadala v lekárni, u dermatológov, až sa ku mne dostala značka NuSkin. Zaujalo ma, že je to vedcami vybavená spoločnosť, má v tíme dermatológov, etnobotanikov a iných odborníkov, tak som videla výhodu spojenia vedy a prírody.

Fyzika a kozmetika

Kombináciu fyziky a kozmetiky som nikdy nevnímala. Vždy som videla správne spojenie kozmetiky s botanikou, biochémiou a chémiou. Až postupne som si uvedomovala, ako môže využitie galvanického prúdu pomôcť nielen regeneračne nášmu telu, ale aj pleti a to v pohodlí domova.

Posuňte nadčasovú krásu na novú úroveň

Malý prístroj, ktorý sa dobre drží v dlani, dokáže spolu s gélom k tomu určeným nielen sledovať kontúry tváre, tela a pokožky hlavy, ale popri tom sa vie vďaka galvanickému prúdu, ktorý je v tele prístroja, zamerať sa aj na revitalizáciu a viditeľné známky starnutia pokožky priamo v zdroji. Plusové a mínusové póly, tj. mikromagnetické polia, ktoré sa pri takomto ošetrení používajú, dokážu zapraviť účinné zložky až do povrchovej vrstvy epidermy pokožky. Tam najskôr vyťahujú nečistoty a potom zapracujú výživu. To je ten známy efekt, keď po ošetrení galvanickým prístrojom cítiť, že pleť dýcha a dokonca aj mladne, lebo na čas uspí enzým, ktorí spôsobuje starnutie. Toto robí prístroj Galvanik Spa s ageLoc gélom.

Odhalenie tajomstva

Tajomstvo mlado vyzerajúcich celebrít, ktoré nie sú za invazívne zákroky, ale aj nás bežných ľudí, ktorí sme sa k týmto veciam dostali, je odhalené. Dokonca dnes, vo svete e-shopov a sociálnych sieti je to už prístupné pre každého. Či ste mladí alebo už máte viacej rokov, doprajte si luxusný relaxačný zážitok s galvanickým systémom, ktorý spája inteligentnú technológiu a klinicky overené zloženia, čím viditeľne omladzujú tvár, ale aj vlasy a telo a aj vy získate mladícku vitalitu a oslovenie omladina vás už neprekvapí.


Ďalší článok o galvanickom prístroji a skúsenosťami s ním, nájdete tu: https://www.baja.sk/l/mate-doma-tohoto-fesaka/

Ak máte záujem o galvanický prístroj a príslušenstvo (#97139374), 

navštívte môj e-shop https://nskn.co/Comekn 

Viem, že hľadáte, kde sú výhodné balíčky, kde je aj výhodná cena, tak kliknite sem: https://nskn.co/1TTrBD

Na vaše otázky vám rada odpoviem,  ozvite sa mi /https://www.baja.sk/kontakt/

#ageLOCgalvanicSpa  #SpaFacialGels #ageLOCGalvanicSpaFacecareEssentials